مسابقات مدارس فوتبال

مسابقات مدارس فوتبال شهرستان بیرجند لغو شد

  اقای قیطاسی مدیرمدرسه فوتبال بارسا گفت: طی تماسی که چند ساعت قبل با یکی از مسئولین هیئت فوتبال شهرستان بیرجند گرفته شد در خصوص مسابقات مدارس فوتبال ایشان گفتند به  این دلیل که چون میزبانی این مسابقات را مدرسه فوتبال بارسا و ملی پوشان مشترکا" متقبل شده اند و در جلسه ای که به همین منظور برگزار شده بود مقرر گردید سایر مدارس فوتبال به ازای هر تیم که به مسابقات اعزام می نمایند بایستی مبلغ 500000ریال به مدارس میزبان بپردازندو مهلت پرداخت هم تا 24شهریور ماه اعلام شده بود لیکن تاکنون هیچ مدرسه اینکار را نکرده لذا هیئت فوتبال هم اعلام نموده که مسابقات انجام نمی شود!!!!!!!!!!!!! 

حضور فرمانده کل قوا در دانشگاه علوم‌انتظامی

سخن مقام معظم رهبری در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی فرمودند:

تبریک عرض میکنم به فارغ‌التحصیلان عزیز این دانشگاه که اکنون آماده هستند وارد عرصه‌ى عمل و انجام وظیفه شوند، و همچنین به جوانان عزیزِ سردوشى‌بگیرِ امروز که خود را آماده کرده‌اند براى ورود در عرصه‌ى دانش و علم و آماده شدن براى انجام وظائف و کارهاى بزرگ. این مراسم به برکت حضور شما جوانهاى عزیز و به برکت حضور در این عرصه‌ى علمى، یکى از شیرین‌ترین و مطلوبترین مراسم ماست.

...و در ادامه :

حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: نیروی انتظامی همواره باید هم مظهر اقتدار و نظم و هم مظهر مهربانی، رأفت و رحمت در جامعه باشد.

{ در این مراسم جناب سرهنگ قیطاسی هم حضور داشتند.}

مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم‌انتظامی با حضور مقام معظم رهبری

منبع خبر :

http://farsi.khamenei.ir/

 

ورزشکار با اخلاق

در مورد مجیدی اگر نظر داشتید بدید.....

 

 

به ما اتهام استقلالی بودن میزنند ...بیخیال حرفای حاشیه ایی

انصافا شما بگید استقلال چطوره.....!!!

سرمربی تیم ملی

برنامه ایتالیا و پرتغال پر است/ وقتم را برای کارهای محال تلف نمی‌کنم

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه آیا با سرمربیان پرتغال و ایتالیا برای بازی دوستانه رایزنی می‌کند یا نه، گفت: وقتم را برای چیزی که اتفاق نمی‌افتد و محال است تلف نمی‌کنم.

خبرگزاری فارس: کی‌روش: برنامه ایتالیا و پرتغال پر است/ وقتم را برای کارهای محال تلف نمی‌کنم

از آقای قیطاسی سئوال کردیم از ستارگان فوتبال

سئوال شد که در یک بازی فوتبال که گروهی هست چرااینقدر به ستاره ها اهمیت میدهند؟

جواب دادند : چون این بازیکنان شاخص هستند که نتیجه عوض می کنند

و گفتند اگرشما بعنوان مثال در تیم یک بازیکن شاخص سرزن داشته باشید در هنگام تصاحب ضربه کرنر می توانید شادی کنید مثل آقای علی دایی و این دقیقا" همان کاری است که جان تری در تیم چلسی انجام می دهد.ویا اگر بازیکنی مثل دیوید بکهام را داشته باشید در طول بازی باید آرزو کنید داور یک ضربه ایستگاهی برای شما اعلام کند. در ادبیات فوتبال ضربات ایستگاهی را به اصطلاح (موقعیت توپ مرده ) می شناسند .اما همین توپ مرده حکم مرگ و زندگی را برای یک مربی رقم می زند.هر هفته نیمی از گلها از ضربات ایستگاهی بدست می آید .بسیاری از مربیان تیم خود را بر اساس استفاده از ضربات ایستگاهی یا شروع مجدد در زمین آرایش می دهند. 

یا بازیکنی که بتواند در شرایط سخت پا به توپ سه یا چهار نفر را دریبل زده و از آنها عبور کندمانند مسی در تیم بارسلونا و یا فرهاد مجیدی در استقلال و علی کریمی در پیروزی.

فوتبال خراسان جنوبی

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی بینندگان محترم در این بخش نظر شما بینندگان عزیز را به صحبتهای آقای قیطاسی در خصوص مسائل و مشکلات مدارس فوتبال و معلق شدن فعالیتهای مدارس فوتبال شهرستان بیرجند جلب می نمائیم .

  مدیر مدرسه فوتبال بارسا گفت ازنظر من مسئولسن فوتبال چطور انتظار دارند تمام مدیران مدارس فوتبال و مدیران باشگاهها نکته به نکته خواسته ها و و انتظارات آنها را برآورده کنند درصورتیکه خودشان به آیین نامه ارسالی فدراسیون فوتبال توجه که نمی کنند بماند بلکه آیین نامه را تغییر نیز می دهند من فکر می کنم و آیین نامه ای را یک ارگان یا سازمانی مصوب و صادر می نماید این برای زیر مجموعه لازم الاجرا می باشد و قابل تفسیر نیست چرا که از دید بنده اگر چنین شود دیگر بحث قانون و مقررات مفهومی ندارد و سلیقه جایگزین آن خواهد شد .

 بعنوان مثال عرض کنم این مورد که باز از عجایب فوتبال استان خراسان جنوبی است در مورد مسابقات مدارس فوتبال هیئت فوتبال کلا" مسابقات مدارس فوتبال را لغو به دلیل اینکه مدارس فوتبال به موقع مدارک خود را به هیئت تحویل نداده اند که پس از یکی دو جلسه که در اداره تربیت بدنی شهرستان بیرجند و در هیئت فوتبال شهرستان  بیرجند تشکیل شد در نهایت تصمیم گرفته شد به خاطر خانواده ها و اعتراض والدین فوتبال آموزان مسابقه برگزار شود بدین صورت که این مسابقات رسمیت ندارد و رتبه بندی هم نمی شود داور هم از خودتان می گذاریم منتها باید برای هر تیم میلغ 000/500ریال بپردازیدو برای هرمدرسه هم تعداد هفت تیم اجباری است یعنی اجبارا" باید هر مدرسه لااقل مبلغ 0000/3500ریال به هیئت فوتبال بپردازدبرای بازی که هیچ رسمیتی ندارد!!!!

خواهشمند است پیدا کنید پرتقال فروش را!!!!!!!!

من این را می گویم که :زندگی بافتن یک قالیست

                           نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی

نقشه از قبل مشخص شده است

                          تو در این بین فقط می بافی

نقشه را خوب ببین خوب بباف

                          نکند آخر کار قالی بافته ات را نخرند 

مسابقات فوتبال جوانان استان خراسان جنوبی

هفته گذشته بازار مسابقات جوانان استان گرم بود البته نه بازار فوتبال 

بلکه بازار کاراته و مشت و لگد و فیتیله پیچ و در کمتر بازی بود که این

موارد نبود و با وجود این مسائل و با توجه به قانون مند شدن و  مقرراتی 

شدن هیئت فوتبال در تعدادی از بازیها اصلا" پزشکیاری وجود نداشت و   

از همه مهمتر تا دو سه بازی اصلا"کارت شرکت در مسابقه آماده نشده 

 بود من متعجبم از اینکه داوران محترم چطوری بازیکنان را چک میکردند   

این نفری که وارد زمین میشود کی هست آیا اصلا" رده سنی جوانان 

هست. البته از این فصل هیئت فوتبال تصمیم گرفته بود همه چیز 

برابر قانون باشد!!!!!

خدا را شکر که قبل از این مسابقات تصمیم گرفته شده بود همه کارها

قانونی باشد . اگر این مصوب نمی شد چه می شد؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! 

توصیه می شود فوتبالیستها حتما" دوره کنگ فو را ببینند !!!!

خاک تو سرمه چشم است بدان نوفرست

خاک تو سرمه چشم است بدان نوفرست

      

ما که رفتیم توبر جای بمان نوفرست

 

 درسالروز شعر و ادب فارسی قطعه شعری از فاضل نظری  :

به خدا حافظی تلخ تو سوگند نشد

                        که تو رفتی و دلم ثانیه ای تنگ نشد

لب تو میوه ممنوع ولی لبهایم

                         هر چه از طعم لب سرخ تو دل کند نشد

با چراغی همه جا گشتم و گشتم درشهر

                        هیچ کس هیچ کس اینجا به تو مانند نشد

هر کسی دردل من جای خودش را دارد

                       جانشین تو در این سینه خداوند نشد

خواستند از تو بگویند شبی شاعرها

                      علقبت با قلم شرم نوشتند نشد 

امتیاز لیگ سوم فوتبال استان را خریداریم!!!!!!!!!!

خراسان جنوبی و یک تیم لیگ دسته سوم

بیا تامونس هم یارهم غمخوار هم باشیم

 

گفته می شود  اداره   این تیم دسته سومی لیگ کشور در استان خراسان جنوبی به صورت هیئتی  می باشد . 

 چیزی شبیه شرکت تعاونی فوتبال؟؟؟؟!!!!!!!!

ببینم کوپن کرنر و کوپن هند و یا کوپن اوت یا گل اعلام نشده؟؟!!

پرسپولیس تا رسیدن به یک تیم خوب فاصله زیادی دارد

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: پرسپولیس تا رسیدن به یک تیم خوب فاصله زیادی دارد و برای بازگشتن به حالت عادی نیاز به زمان بیشتری دارد
 
رسول کربکندی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، در خصوص عملکرد دو تیم استقلال و پرسپولیس در دربی گفت: این شهرآورد جدا از تعصبات دو تیم و حساسیت بالای خود، تماشاگر پسند بود و دو تیم به دور از احتیاط بازی می کردند.

وی در ادامه در خصوص تیم استقلال گفت: آبی پوشان به لحاظ شکل تیمی بهتر از پرسپولیس بودند و خط میانی این تیم به خوبی ارتباط بازیکنان با  کریمی را قطع کرد و میانه های زمین را به خوبی در اختیار گرفتند.

کارشناس فوتبال کشورمان تصریح کرد: از میان بازیکنان استقلال 4-5 بازیکن عملکرد فوق العاده ای داشتند که جباری و تیموریان از این جمله‌اند، همچنین خط دفاع این تیم با وجود برخی اشتباهات کوچک، پوشش خوبی انجام دادند.

وی به ضربه پنالتی پرسپولیس اشاره کرد و گفت: این ضربه پنالتی اگر چه بر خلاف روند بازی برای پرسپولیس گرفته شد اما می توانست روند بازی را تغییر دهد و قرمز ها را بار دیگر به بازی برگرداند ولی شاگردان استیلی هم پنالتی را از دست دادند هم 2- 3 موقعیت گل را.

کربکندی یادآور شد: پرسپولیس لیگ برتر را ضعیف آغاز کرد و هواداران نیز از همان ابتدای فصل نسبت به این تیم بی حوصله رفتار کردند و آنها را تحت فشار قرار دادندو این عوامل باعث شد تا پرسپولیس آرامش و شرایط تیمی مناسبی نداشته باشد.

وی در پایان گفت: تیمی که در دربی بازنده باشد دچار مشکل می شود و برای بازگشتن به حالت عادی نیاز به زمان بیشتری دارد و به نظر من این تیم تا رسیدن به یک تیم خوب فاصله زیادی دارد.

لیزر انداز آزادی شناسایی شد + عکس

در حالی که جو ورزشگاه به سود پرسپولیس شده بود این هوادار به انداختن لیزر در چشم مهدی رحمتی کرد.

به گزارش مشرق، زمانی که پژمان منتظری علی کریمی را در محوطه جریمه استقلال سرنگون کرد اینطور به نظر می رسید که پرسپولیس از برتری 10 دقیقه ای اش نتیجه خواهد گرفت.
 
اما برعکس، این پنالتی یکی از دلایل شکست پرسپولیس در بازی دیروز بود. در حالی که جو ورزشگاه به سود پرسپولیس شده بود این هوادار اقدام به انداختن لیزر در چشم مهدی رحمتی کرد تا با افزایش کش و قوس ها ؛ داور ناگهان به سمت ناظر بازی بدود و صحنه را به او گزارش کند.
 
همه این ها در شرایطی بود که لحظه به لحظه به استرس محمد نوری پنالتی زن پرسپولیس افزوده می شد و در نهایت هم ضربه را به اوت زد.

سالروز شعر و ادبیات فارسی بر تمام فارسی زبانان جهان مبارک باد

زندگی صحنه زیبای هنر مندیهاست

                                     هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود

صحنه پیوسته به جاست

                               خرم آنکس که .........................

جا دارد در این ایام یاد استاد شهریار را گرامی بداریم یکی از شعرای نامدار ایران زمین . ونیز یادی هم از شاعر بنام استان خراسان جنوبی ابن حسام بکنیم .   یاد باد آن روزگاران یاد باد.....

 

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی تاکید کرد:
ایجاد بستر اشاعه فرهنگ ایثار در ورزش

خبرگزاری فارس: ایجاد بستر اشاعه فرهنگ ایثار در ورزش

 

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت بینندگان عزیز و گرامی بر آن شدیم تا تشکر و سپاس از کسی که برای جوانان نوفرست و حومه آن و حتی برای جوانان شهرستان  بیرجند و یا استان خراسان جنوبی که با اردوهای دانش آموزی به روستای نوفرست می آیند و از امکانات آن استفاده می کنند بنمائیم و آن کسی نیست  جز آقای مهندس جعفر قدیری نوفرست که با تلاش صادقانه خودشان زمینه و ساخت سالن ورزشی و زیر ساخت سایر زمینهای ورزشی را در روستای نوفرست فراهم آوردند که این باشگاه به نمایندگی تمام مردم و جوانان ورزشکار و ورزش دوست این استان نهایت تشکر و سپاس را بعمل می آورد.

نوفر ست جای شاهان است.......

   نو فرست جای شاهان است

           شرشر آب و نان فراوان است

 بدین وسیله مدیریت باشگاه  ورزشی نوین نوفرست تشکر و قدردانی خود را از تمامی اهالی و مالکین محترم نوفرست و دهیار پر تلاش و شورای محترم اقایان رحیمی و صادق پورو نیز با تشکر ویژه از حاج آقای محمد حسن بشیری زاده که با مدیریت قوی خود باعث آبادانی این روستای خوش آب و هوا که محل گردشگری هم شهریان محترم بیرجندی است شده اند را از جهت اینکه همه مردم فکر نمی کردند که در  این محل در چندین متر زیر زمین قناتی وجود دارد که پس از چندین سال خشک  سالیهای پی درپی اکنون آب در آن جاری است و جالب اینکه با تلاش همه مردم   چه از حاجی رضای حاجی محمدکه در خصوص جمع آوری پول و چه از اقای رحیمی (عبدالرحیم)که مستقیما" با کارگرانی که داخل قنات کارمی کنند و نظارت روزانه و مستمر جناب آقای محمد حسن بشیری و نیز دهیارمحترم آب این قنات وارد روستای نوفرست گردیدکه از این جهت همه مردم احساس خوشحالی می کنند

...پروردگارت با تو می گوید:

      تو را در بیکران دنیای تنهایان 

                      رهایت من نخواهم کرد

     بساط روزی خود را به من بسپار

                      رها غصه یک لقمه نان آب فردا را

   تو راه بندگی طی کن 

                      عزیزا من خدایم خوب می دانم

  تو دعوت کن مرا برخود

                     طلب کن خالق خود را

 بجو ما را ............. تو خواهی یافت...

قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور

                    قسم بر اختران روشن اما دور

 رهایت من نخواهم کرد......  

 

مدرسه فوتبال بارسای بیرجند

قابل توجه فوتبال آموزان مدرسه فوتبال بارسا

 شروع مسابقات مدارس فوتبال

  شروع از پنجشنبه 7/7/90

بیرجند و فوتبال باشگاه ورزشی نوین نوفرست

با سلام وعرض ادب اقای قیطاسی رئیس با شگاه ورزشی نوین نوفرست برنامه تمرینات این فصل باشگاه را به شرح ذیل اعلام همود:

از شنبه 26/6/90 زمین چمن مصنوعی خیابان معلم ( استادیوم  سرحدی)

  تمرین روزهای زوج هر هفته

ساعت تمرین از ساعت 1700 تا ساعت 30/18

از اول مهرماه روزهای زوج از ساعت 16 تا ساعت 30/17

نتیجه دربی 90سرخابی

استقلال تهران 2 پیروزی تهران

فرهادمجیدی مهار نشدنی.......

بدون شرح...

منتظر نظرات شما هستیم.... همین الان

پرسپولیسی‌ها اولتیماتوم دادند، من که کری نخواندم

سرپرست باشگاه استقلال گفت: روز جمعه با نتیجه 3 بر یک یا 4 بر 2 پرسپولیس را شکست می‌دهیم.

خبرگزاری فارس: فتح‌الله‌زاده: 3 بر یک یا 4 بر 2 پرسپولیس را می‌بریم
علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص دیدار روز جمعه با پرسپولیس و حواشی آن صحبت‌های زیر را مطرح کرد:

فارس: آقای فتح‌الله‌زاده فکر نمی‌کنید برای پرسپولیس خیلی کُری می‌خوانید؟
من مگر چقدر کُری خوانده‌‌ام؟ روزنامه‌ها را نگاه کنید، آنها دو روزنامه همسوی خود دارند. مگر نمی‌بینید چقدر به ما اولتیماتوم می‌دهند؟ به ما کم لطفی کرده بودند من هم گفتم دربی که جایزه ندارد یک بازی معمولی است و ما قبل‌تر از آنها نیش خورده بودیم.

فارس: برای بازی استرس ندارید؟
دوست دارم یک بازی زیبا شود و تماشاگران از آن لذت ببرند. پرسپولیس و استقلال دو تیم مطرح آسیایی هستند. هیچ مشکلی پیش نمی‌آید همانطور که من و کاشانی رفیق هستیم مظلومی با استیلی و یا فرهاد با علی کریمی دوست هستند. ما با هم مشکلی نداریم. نمی‌توانم بگویم هیچ استرسی ندارم اما به نظرم این بازی با دیگر بازی‌ها فقط کمی فرق می‌کند.

فارس: گفته بودید پاداش نمی‌دهید. دربی قبل هم این را گفتید اما در رختکن پاداش را بر عهده خود بازیکنان گذاشتید.
این سری به رختکن هم نمی‌روم تا پاداش ندهم.

فارس: اصلا از پول خبری هست که بخواهید پاداش بدهید؟
پول کم کم جور می‌شود. تلاش‌هایی انجام داده‌ایم.

فارس: ظاهرا 20 شهریور باید چک مجتبی جباری پاس می‌شد؟
وقتی اعتراضی نمی‌کند یعنی مشترک مورد نظر یافت شده است! از مدت‌ها قبل به او چک داده بودیم و باید به قولمان عمل می‌کردیم.

فارس: شما فکر می‌کنید مرد دربی چه کسی می‌شود؟
خیلی سخت است که از استقلال بخواهم اسم ببرم اما فکر می‌کنم از طرف پرسپولیس علی کریمی و از طرف استقلال فرهاد مجیدی تأثیرگذار باشند. به بازیکن گمنامی که بتواند مرد دربی بشود باید جایزه دهیم.

فارس: دربی را پیش بینی می‌کنید؟
فکر می‌کنم یا 3 بر یک و یا 4 بر 2 به نفع استقلال می‌شود.

فارس: یعنی اگر نتیجه برعکس شود، فردای دربی همین مقدار خوشحال هستید؟
بله، ‌هیچ فرقی نمی‌کند چون هیچ اتفاقی نمی‌افتد. اگر ما ببازیم همچنان 13 امتیازی هستیم و پرسپولیس از ما پائین‌تر خواهد بود. آنها در دربی هر کاری کنند به ما نمی‌رسند. من یک مطلبی به دوستان پرسپولیسی‌ام بگویم و آن اینکه این مصاحبه‌هایی که می‌کنم با چاشنی طنز است و به دل نگیرند. دوست دارم با این صحبت‌ها کمی این مسابقه را از خشکی در بیاورم و یک جنجال دوست داشتنی به آن بدهم.

فارس: قرار است شب دربی از پیشکسوتان استقلال کسی به اردو بیاید؟
من همین جا اعلام می‌کنم قدیمی‌های استقلال احتیاجی به دعوت ندارند و آنها هر وقت که دوست داشته باشند در به رویشان باز است.

فارس: داور دربی مشخص شد؟ می‌گویند قهرمانی قرار است داور باشد.
هنوز که چیزی اعلام نکردند اما جالب است که دوستان پرسپولیسی می‌گویند قهرمانی استقلالی است درحالی که همین داور سال گذشته گل آفساید این تیم را سالم اعلام کرد. به هرحا ما موضعی نگرفتیم. قهرمانی هم داور بزرگی است اما حرفمان این است اگر قرار باشد به داوری اتهامی وارد شود، نمی‌تواند تمرکز کند. همه داوران ایرانی از داوران خارجی بهتر هستند و هر داوری قضاوت این دیدار را برعهده بگیرد او را می‌پذیریم.

فارس: سرانجام اسامی هیئت مدیره استقلال ناقص به AFC ارسال شد یا خیر؟
چون من هیچگونه اختیاری در این مورد ندارم نمی‌توانم حرفی بزنم. ما کارمند و کارگزاریم. کسی که مسئولیت دارد می‌داند که چه وقتی باید اسامی را اعلام کند. فقط می‌توانم آرزو کنم به پرسپولیس و استقلال لطمه نخورد.
انتهای پیام/ 


در خصوص برد و باخت سئوال شد :

اول از باخت یک تیم بگویم به نطر من باخت شروع یک دوره جدید نیست بلکه پایان یک دوره قدیمی است و زمانی که شما می بازید بایدآن را یک دوره خوب و بردهای شیرین بدانید و من دراین خصوص باختهای پشت سر هم باشگاه پیروزی را در اول فصل مثال میزنم و خواهید دید که این تیم  چگونه به نتایج خوبی دست خواهد یافت.

البته بهتر است بازیکنانی داسته باشید که بتوانند تیم بودن را درک کنند. از نظر من بازیکنان باید توجیه باشند و هوادار هم خواهان بازی با منطق هست آنان هم حق دارند اما به نظر من مربی هم دارای حق و حقوقی هست. در یک تیم باید ستاره هایی باشدکه بتواند در یک لحظه نتیجه را تغییر دهد مانند فرهاد مجیدی در باشگاه استقلال ولی اگر فقط بازیکنان تاکتیک پذیر داشته باشید ولی کسی نباشد که بتواند سه چهار بازیکن را دریبل بزند  مانند مسی در تیم بارسلونا در این صورت  تغییر شرایط بازی برای شما سخت خواهد شد. 

آیا جوانان سرمایه های اصلی یک ملت هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

سئوال شداز وضعیت مالی باشگاه ها....آقای قیطاسی نفس عمیقی کشید و گفت:نمی دانم در این خصوص از کجا و چگونه شروع کنم ببینید اگر همین الآن چند نفر ازمسئولین اینجا باشند و من مسئله کمک مالی را عنوان کنم بدون شک کمک می کنند ولی اگر به همین نفر در دفترش با گرفتن وقت قبلی وارد شوید و کسی نباشد 1000تومان هم خبری نیست و این به نظر من خوشایند نیست البته استثناء وجود داردو من خودم سراغ دارم شرکتی که بعنوان مثال تا یک حدی همه ساله به باشگاه کمک می کند فقط برای رضای خدا وادای دین به جوانان و نوجوانان و الحمد للة روز به روز پیشرفت شان بیشتر از گذشته است.

آیا وقتی ما در تاریخ مسلمانی مان داریم نمونه هایی که مثلا" پیامبر (ص)امر فرمودند هر اسیری که چند مسلمان را خواندن و نو شتن بیاموزد آزاد می شود.آیا درعرصه ورزش بخصوص فوتبال که بصورت گروهی است به نوعی این عمل آزادی جوانان و نوجوانان از بند اعتیاد و فساد های اخلاقی و اجتماعی نیست ؟آیا وقتی یک بازیکن درشرایط 100درصد گل زنی به یار هم تیمی اش پاس میدهد تا او گل بزنداین گذشت و مردانگی بحساب نمی آید؟آیا وقتی یک بازیکن در تنگنا توسط تیم مقابل قرار میگیرد و هم تیمی او به کمکش می آید . آیا این کمک به همنوع نیست؟!!!!.... بیائیدباهم یکدل و یکرنگ وهمه چیز را برای او بخواهیم برای کسی که به ما اجازه زندگی کردن داد و با این تخلف و گردنکشی وتمرد از دستوراتش حتی برای یک بارهم که شده بروی ما نیآورد.!!!!! ! توای محبوب تر مهمان دنیایم

                                     نمی خوانی چرا ما را؟؟؟؟؟!!!!!

مگر آیا کسی هم با خدایش قهر می گردد؟؟؟؟!!!!

                                       هزاران توبة ات را گرچه بشکستی

ببینم من تورا از درگهم راندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

                                   شروع کن یک قدم با تو تمام گامهای مانده اش با من!!!!!

فوتبالیستهای امروز.......

با آقای قیطاسی در خصوص بازیکنان فوتبال باشگاه پرسیدیم گفتند:

 بازیکنان یا بهتر بگویم جوانان امروزبه کلی متفاوت با نسلهای قبلی هستندو هر سال نیز این امر تشدید می یابد. این روزهاهیچ فوتبالیست جوانی را بدون دو سه تا موبایل در جیب پیدا نمی کنید. متاءسفانه احساس مسئولیت در بین جوانان بسیار کم رنگ شده است و از تعصب جوانان نسل گذشته خبری نیست.

از سرهنگ در خصوص کار کردن و یا مربیگری با این جوانان پرسیدیم اینطور گفتند: من برای هویت و فرهنگ تمام بازیکنانم احترام خاصی قائل هستم و نمی خواهم فقط به آنها فوتبال بازی کردن بیاموزم بلکه به می آموزم که چگونه در قالب یک تیم کنار هم باید زندگی کرد.آنها تک تک بازیکنان خوبی هستند ولی بعنوان مربی تیم وظیفه دارم که آنها را بصورت گروهی با هم جمع کنم.

قدم به قدم تا دربی..

با ما باشید..

زندگی را بباز، دربی را نباز

 

دربی 90

 

در قسمت نظرات پیش بینی خود را از این

بازی ارائه دهید ....

طالب‌لو: مصاحبه‌های مظلومی بار روانی روی دوش استقلالی‌ها می‌گذارد

دروازه‌بان پیشین استقلال گفت: مصاحبه‌های مظلومی در مورد پیروزی در دربی بار روانی روی دوش بازیکنان استقلال می گذارد.

خبرگزاری فارس: طالب‌لو: مصاحبه‌های مظلومی بار روانی روی دوش استقلالی‌ها می‌گذارد

به گزارش فارس، وحید طالب لو در 10 سال حضور خود در دربی فقط یک شکست را با پیراهن استقلال تجربه کرده است. او که در فصل جاری از استقلال جدا شد و به شاهین بوشهر پیوست همچنان هیجان دربی را درک می کند.

فارس: با توجه به شرایط دو تیم در هفته گذشته پیش بینی ات از شرایط فعلی دو تیم چیست؟
من پرسپولیس را خطرناک می بینم. آنها برای جبران نتایج گذشته خود می آیند. استیلی اگر برنده این مسابقه شود یک نیم فصل خودش را بیمه کرده است. بازی هفته گذشته استقلال و تراکتورسازی هم فرق مربیان دو تیم را نشان داد. تاثیرگذارترین افراد در نتیجه بازی هفته گذشته مربیان بودند. به نظر من تساوی برای استقلال مقابل پرسپولیس کمتر از باخت نیست چون مهره هایی که این تیم در اختیار دارد قابلیت زیادی دارند.
انتهای پیام/

دایی:‌ دعا می‌کنم پرسولیس دربی را ببرد

علی دایی گفت: به عنوان یک پرسپولیسی تنها می‌توانم بنشینم و دعا کنم که پرسپولیس برنده دربی باشد.

خبرگزاری فارس: دایی:‌ دعا می‌کنم پرسولیس دربی را ببردسرمربی راه آهن در خصوص عملکرد تیمش در 6 هفته گذشته عنوان کرد: آن چیزی که من می‌خواستم اتفاق نیفتاده ولی تا حدودی راضی هستم چون تصور می کردم می‌توانستیم بهتر از این باشیم. به طور مثال در بازی با شهرداری و نفت تهران بدشانس بودیم و اگر شانس یار ما بود می‌توانستیم در جایگاه چهارم یا پنجم جدول حضور پیدا کنیم اما هنوز هم دیر نشده و می‌توانیم با تمرینات خوب جایگاهمان را بهتر کنیم.

سرمربی فصل گذشته پرسپولیس در خصوص دیدار روز جمعه این تیم برابر استقلال گفت: به عنوان یک پرسپولیسی تنها می‌توانم بنشینم و دعا کنم که پرسپولیس برنده باشد. آرزوی قلبی من این است که هواداران پرسپولیس سربلند شوند چون همه ما دلمان با پرسپولیس است.
انتهای پیام/

پرسپولیس - استقلال، انتقام سرخ یا هت‌تریک آبی؟

حساس‌ترین دیدار نیم‌فصل اول لیگ برتر فوتبال، جمعه برگزار می‌شود تا بار دیگر همه نگاه‌ها به ورزشگاه آزادی دوخته شود.

خبرگزاری فارس: زندگی را بباز، دربی را نباز

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته هفتم لیگ برتر فوتبال در حالی برگزار می‌شود که همه چیز تحت تاثیر دربی پایتخت قرار دارد. پرسپولیس و استقلال بار دیگر به هم رسیدند تا هفتاد و یکمین رویارویی تاریخ خود را برگزار کنند. مسلما همه نگاه‌ها به ورزشگاه آزادی است اما با این حال در این هفته مسابقات دیگری نیز برگزار می‌شود.

* ملوان- نفت آبادان؛ شکست خورده‌ها مقابل تحت فشارها

ملوان که هفته گذشته در قم اولین شکست خود را مقابل صبا تجربه کرد، می‌خواهد نشان دهد که این موضوع اتفاقی بوده است. ملوان تیمی است که حمایت هواداران خود در انزلی را دارد و این دقیقا همان چیزی است که تیم پرطرفدار نفت در این مسابقه از آن بی‌بهره است.
غلامحسین پیروانی که روزهای سختی را تجربه می‌کند، دوست ندارد بیش از این از سوی هواداران نفت آبادان تحت فشار باشد و به همین دلیل به کسب امتیاز می‌اندیشید.

*جدول گلزنان لیگ برتر
6 گل: فرهاد مجیدی(استقلال)
4 گل: جواد کاظمیان(پرسپولیس)، رضا نوروزی (فولاد)، ایمان موسوی (نفت تهران)، کریم انصاری‌فرد (سایپا)

برای دیدن بقیه خبر روی لینک ادامه مطلب کلیک نمایید....

ادامه مطلب

 

تیم فوتسال بانوان نوین نوفرست در گروه مرگ لیگ دسته سوم کشور قرار گرفت

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت بینندگان عزیز برابر قرعه کشی مسابقات لیگ دسته سوم فوتسال بانوان تیم بانوان نوین نوفرست که با اقتدار کامل و شکست تمامی تیمهای حاضر در سوپر لیگ فوتسال بانوان استان به مقام قهرمانی دست یافت ومجوز شرکت در لیگ دسته سوم کشور را بدست آورد پس از اعزام به مسابقات و گروه بندی در گروه سخت این دوره از مسابقات قرار گرفت که به گروه مرگ معروف است.این گروه را تیمهای پایتخت(تهران)- ورامین که از تهران چیزی کم ندارندو تیم گرمسارو تیم نوین نوفرست که از آنسوی ایران به این مسابقات آمده اندتشکیل می دهند ودر تیم تهرانی یا پایتخت توانست با نتیجه 3بر صفر بازی را به نفع خود به پایان ببرد.

مربیا ن بدانند.......

هر مربی باید به جایگاه و وظیفه  ای که دارد آگاه باشد.هر مربی الگویی است برای بازیکنان و همه اعضای تیم.رفتار او در حقیقت به زندگی بقیه جهت می دهد. در عین این که باید حد و اندازه اش را بشناسد نباید دچار خود بزرگ بینی شود و اهمیتی بیش از حد برای خود قائل باشد.

ایمان به خدا بسیار مهم است. ایمان یکی از مهمترین ویژگی انسان است و من از خدا فقط برای اینکه اجازه داده زندگی کنم تشکر می کنم و او را قلبا" ستایش می نمایم. 

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت

                         دائما" یکسان نباشد حال دوران غم مخور

توبه!!!

کبریای توبه را بشکن پشیمانی بس است

                         از جواهر خانه خالی نگهبانی بس است

ترس جای عشق جولان داد و شک جای یقین

                         آبرو داری کن ای زاهدمسلمانی بس است

خلق دلسنگ اند و من آیینه با خود می برم

                       بشکنیدم دوستان دشنام پنهانی بس است

یوسف از تعبیر خواب مصریان دلسرد شد

                     هفتصدسال است می بارد فراوانی بس است

نسل پشت نسل تنها امتحان پس می دهیم

                   دیگر انسانی نخواهد بود قربانی بس است

بر سر خوان تو تنها کفر نعمت می کنیم

               سفره ات را جمع کن ای عشق مهمانی بس است

شماره حساب بانکی باشگاه ورزشی نوین نوفرست

با سلام

بدینوسیله شماره حساب باشگاه ورزشی نوین نوفرست را برای هواداران محترم و آن قبیل افرادی که بصورت غیر علنی خواهان کمک به قشر جوان هستند و دوست دارند در ساختن جامعه ای سالم و توانا سهیم شوند به هر مقدار و به هر نوع توسط پایگاه اطلاع رسانی باشگاه بشرح ذیل اعلام میگردد:

 باشگاه ورزشی نوین نوفرست.شماره حساب(0107252862001) نزد بانک ملی ایران(قابل واریز در تمامی شعب بانک ملی ایران).

 

شرکت چاپ و نشر گلرو

طی جلسه ای که اعضای هیئت مدیره باشگاه داشتندبه روایط عمومی باشگاه اعلام شد به بهترین نحو ممکن از زحمات و عنایات شرکت چاپ و نشر گلرو تشکر و قدر دانی بعمل آیدو از این که این باشگاه را مورد لطف و کرم خود قرار داده اند بی نهایت سپاسگذاریم و لازم به ذکر است که بگوئیم اگرمساعدتها و پستیبانی این شرکت نبود این باشگاه نیز همانند سایر باشگاهها فقط به تعدادیکی دو تیم بسنده میکرد ولی اکنون در تمام رده های سنی و حتی تیم های بانوان نیز سازمان یافته و فعال هستند و هم اکنون تیم بانوان پس از کسب مقام قهرمانی استان به مسابقات لیگ سوم کشور اعزام گردیده است و تیم جوانان نیز به مسابقات سوپر لیگ استان راه یافته است.

الو....سلام

الو .... سلام......

منزل خداست؟!!!!!               این منم مزاحمی که آشناست!!

هزار دفعه این شماره را دلم گرفته!!!!دلی که هنوز پشت خط در انتظار یک صداست!!!!

شما که گفتید پاسخ سلام واجب است!!!! به ما که میرسه حساب بنده ها جداست؟!!!

 

اعزام تیم فوتسال بانوان باشگاه نوین نوفرست به مسابقات لیگ دسته سوم کشور

با سلام. لخظاتی پیش تیم فوتسال بانوان باشگاه ورزشی نوین نوفرست بیرجند که در مسابقات لیگ استان به مقام قهرمانی تائل گشته بود به عنوان تنها نماینده استان بیرجند را به قصد استان سمنان  شهرستان گرمسار که میزبان این دوره ازمسابقات می باشد ترک کرد.لازم به ذکر است جهت بدرقه این تیم خانواده های بازیکنان حضور داشتند و حضور مدیر عامل باشگاه و توصیه های ایشان به تیم بسیار تا’ثیرگذاز بودو به تیم  روحیه بخشید.جالب توجه این که مدیر عامل باشگاه آقای قیطاسی به سرپرست تیم توصیه نمود که نگذارید به بازیکنان بد بگذرد و تمام امورات به بهترین نحو ممکن انجام دهید هر موردی بود به من اطلاع دهید.کاش مدیر من هم ....

حضور ورزشکاران باشگاه نوین نوفرست در مراسم دعای ندبه 18/06/90

گزارش تصویری
حضور ورزشکاران باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست در مراسم دعای ندبه روستای نوفرست(قنات بالای روستا)
عباس قیطاسی هدف از برگزاری دعای ندبه در قنات بالای روستا:
مردم ما ؛مردم ولایدت مدار و مذهبی هستند الحمدالله امروز شاهد حضور خوبی از اهالی روستا بودید در این مکان و چه خوب بود تدبیری اندیشیده می شد تا مردم این مسیر تقریبا دو کیلومتری از اردوگاه شهید بهشتی تا این محل را پیاده طی می کردند که البته پیشنهاد این برنامه داده شد انشاالله در هفته های بعد شاهد اجرای آن باشیم.
امروز هم  ورزشکاران باشگاه با دوچرخه این مسیر را طی کردند که این حرکت یک آموزش تبلیغ ورزش همگانی بود که ورزش و کار فرهنگی مذهبی در کنار هم می تواند ورزشکار با اخلاق تربیت کند.
18/06/90

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

 Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

 

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

در پایان هم از برگزارکنندکان این مراسم متشکر و سپاسگذاریم.

پایان

 

مصاحبه با قیطاسی در آستانه دربی استقلال و پیروزی

باسلام

در آستانه دیدار تیم های فوتبال استقلال و پیروزی

و همچنین اتفاقات هفته ششم لیگ برتر(خلیج فارس) که منجر به باخت استقلال و مساوی شدن بازی پیروزی شد؛مصاحبه ای را با آقای قیطاسی کارشناس مسائل فوتبال انجام دادیم .

بزودی....

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

 

 

 

 

 

منتظر نظرات و پیش بینی شما هم هستیم...

حاشیه های دیدار تیم استقلال و تراکتور سازی تبریز

دیدار تیمهای استقلال تهران و تراکتور سازی تبریز

 سلام و احوالپرسی های قبل بازی

 دیدار تیمهای استقلال تهران و تراکتور سازی تبریز

طرفدارات سرسخت تراکتور سازی تبریز+ امیـــر قلعه نویی

دیدار تیمهای استقلال تهران و تراکتور سازی تبریز

آقای مجیدی مواظب باش بازی بعدی خیلی حساسه.....

دیدار تیمهای استقلال تهران و تراکتور سازی تبریز

آقای قلعه نویی عزیز ما هم به شما تبریک میگیم...

مبارک باشه.

قلعه نویی: تیمی که 3 گل می‌زند ضد فوتبال بازی نمی‌کند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: وقتی در خانه استقلال سه گل به ثمر می رسانیم به این معنی است که ضد فوتبال بازی نکرده ایم.

خبرگزاری فارس: قلعه نویی: تیمی که 3 گل می‌زند ضد فوتبال بازی نمی‌کند
 
 
 
 
 
 
 
 
 
امیر قلعه نویی پس از برتری 3 بر 2 تراکتور سازی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی عنوان کرد. 2 تیم بازی خوبی ارائه کردند و به نظر من برنده اصلی هواداران بودند. با توجه به اینکه در تراکتور سازی مسئولیت دارم این برد را به هواداران خودمان تبریک می‌گویم و دستشان را می‌بوسم.
 
وی ادامه داد: دیداری که 5 گل داشته باشد و موقعیت‌های فراوانی در آن خلق شود از نظر کیفی خوب است. ما روی نقاط ضعف و قوت استقلال کار کردیم که اجازه دهید با توجه به اینکه آنها هفته آینده با پرسپولیس بازی دارند و ما نیز مسابقه داریم آنها را بیان نکنم.
 
قلعه نویی تصریح کرد: گل‌هایی که خوردیم روی اشتباه فردی بود. به ویژه گل دوم که ما در آن لحظات سوار بازی بودیم روی اشتباهات بچه گانه گل خوردیم و با تغییراتی که دادیم موفق شدیم.
 
سرمربی تراکتور سازی در مورد شانس قهرمانی این تیم گفت: با یک برد به هیچ کس جام نمی دهند. تازه کار سخت ما آغاز شده است و فردا باید بیشتر تلاش کنیم.
 
قلعه نویی در پاسخ به خبرنگاری که گفت: خیلی ها می‌گفتند تراکتور سازی شخصیت قهرمانی ندارد اظهار داشت: این حرف شما به طرفداران تیم ما و مردم استان آذربایجان شرقی بر می‌خورد. من این گونه می‌گویم که شاید می‌گفتند قابلیت قهرمانی ندارد نه شخصیت قهرمانی. تراکتور سازی پشتوانه خوب مردمی دارد.

وی گفت: 50 درصد تغییرات داشتیم و باید هماهنگ تر شویم و نگرش بازیکنان نیز بهتر شود، با این حال با یک برد در باره قهرمانی حرف نمی‌زنم.
 
قلعه نویی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که درباره نحوه برخورد باشگاه استقلال و مسئولان باهواداران تبریزی سؤال پرسیده بود گفت: من درباره مستطیل سبز صحبت می‌کنم اما باید بدانم تماشاگران تراکتور سازی استثنایی هستند. ما در این بازی احساس غربت نکردیم.
 
سرمربی تراکتور سازی در مورد اینکه تماشاگران استقلال او را به ضد فوتبال متهم کردند تاکید کرد: مشخص است وقتی که 3 گل می‌زنیم دیگر ضد فوتبال بازی نکرده‌ایم. به هر حال وقتی تیمی که می‌بازد از این صحبت‌ها مطرح می‌شود ولی از نظر من اشکالی ندارد. من عادت ندارم این گونه بازی کنم. حاج صفی مصدوم شد و ما مجبور شدیم تعویض کنیم پس وقت تلف نکردیم.
 
قلعه نویی درپاسخ به خبرنگار فارس درباره اینکه هواداران استقلال علیه او و سیاوش اکبر پور شعار دادند، عنوان کرد: من تمرکزم روی مسابقه است ولی باید طرفداران را دوست داشته باشیم. همین که جوان‌های ما می‌آیند و 7 و 8 ساعت از وقت‌شان را در ورزشگاه سپری می‌کنند خوب است. شما سری به پارک‌ها بزنید و ببنید چه خبر است. من ازهواداران استقلال دل گیر نیستیم اما به آنها توصیه می‌کنم به کسی فحش ناموسی ندهند. این رفتار زیاد خوب نبود.
 
قلعه نویی در پایان گفت: در نیم فصل دوم عیار تیم‌ها بیشتر مشخص می‌شود و من اکنون از قهرمانی حرف نمی‌زنم هرچند که با پتانسیلی که داریم می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم.
انتهای پیام/م

قرعه کشی مسابقات فوتبال جوانان استان خراسان جنوبی:

درمورخه 17/6/90 ساعت 1200با حضور نمایندگان باشگاهها در هیئت فوتبال استان برگزار شدو تعداد تیمهای شرکت کننده در این مسابقات هفت تیم اعلام شد که با توافق نمایندگان باشگاههاو تصویب نماینده هیئت فوتبال استان آقای دادگر قرار شد بازیها بصورت دوره ای برگزار گردد.بازیها از روز شنبه ساعت 1300 درزمین چمن مصنوعی خیابان معلم شهرستان بیرجند برگزار میگردد.اولین بازی بین جوانان نوین نوفرست با یکی از دو نماینده شهرستان قاین می باشد.که آقای قیطاسی در خصوص تیم جوانان گفت: تیم ما قرار نبود در این بازیها شرکت نماید و بعلت اینکه باشگاه کورش شرکت نکرد ماتصمیم گرفتیم در این بازیها شرکت نمائیم و هدف ما کسب مقام نیست بلکه تجره اندوزی بازیکنان مهم است چراکه بازیکنان ما اکثرا" جوانتر از همه تیمها هستندو ما برای دوره های بعدی آماده میشویم علی رغم اینکه اکثرا" جدید هستند ولی با انگیزه اندو سعی میکنیم بازیهای قابل توجهی را به نمایش بگذاریم. ضمن اینکه مقرر شده از سوی هیئت فوتبال که بازیکنان زیر 18 سال باید قرارداد محضری از دفاتر اسناد رسمی ارائه نمایند که در این مورد برای بعضی از بازیکنان مشکل داریم و امیدوارم که به بازیها برسند. 

بازی تیم نونهالان باشگاه نوین نوفرست با نونهالان پرسپولیس بیرجند

یک دیدار دوستانه فوتبال بین تیمهای نونهالان باشگاه با تیم نهالان پرسپولیس که چند نفری هم نوجوان بین بازیکنان آنها بود در زمین چمن مصنوعی خیابان معلم برگزار گردید و با توجه بازی زیبایی که انجام گرفت ولی توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی مساوی تمام شد دراین بازی به نظر کارشناسان حاضر آقای مهدی تنها و محمد قیطاسی و امید صادقپور و نیز امیر میری همه از باشگاه نوین نوفرست از جمله بهترینهای بازی بودند. داور بازی آقای علی سارانی بود.

جدول لیگ برتر

 
*جدول لیگ برتر تا پایان هفته ششم

1- استقلال 13 امتیاز
2- تراکتورسازی 12 امتیاز
3- صبای قم 10 امتیاز
4-شاهین بوشهر 8 امتیاز
5- سپاهان  8 امتیاز
6- ذوب آهن 8 امتیاز
7- نفت تهران 8 امتیاز
8-  ملوان 7 امتیاز
9- سایپا 7 امتیاز
10 - فولاد 7 امتیاز
11- راه آهن 6 امتیاز
12- پرسپولیس 5 امتیاز
13- نفت آبادان 5 امتیاز
14 - فجرسپاسی 5 امتیاز
15- شهرداری تبریز 5 امتیاز
16- داماش 4 امتیاز
17- مس کرمان یک امتیاز
18- مس سرچشمه یک امتیاز

........ بازدید کننده محترم آیا می دانید با ارسال نظرات  و ارائه پیشنهادات خود می توانید تاثیرگزار در عرصه ورزش کشور  باشید؟؟؟.... 

 

باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست

 

آماده پذیرش نظرات و ایده های شما ورزش دوستان محترم می باشد.

 

سرخپوشان برابر مردان آهنین و تقابل قرمز و آبی یک هفته قبل از دربی

قلعه‌نویی به استقلال رسید
 
خبرگزاری فارس: حساس‌ترین دیدار هفته ششم لیگ برتر فوتبال در تهران و بین استقلال و تراکتورسازی برگزار می‌شود.
 
خبرگزاری فارس: سرخپوشان برابر مردان آهنین و تقابل قرمز و آبی یک هفته قبل از دربی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*استقلال – تراکتورسازی تبریز؛ اوج هیجان در ورزشگاه آزادی
 
حساس‌ترین نبرد هفته در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود جایی که دو تیم اول و دوم جدول لیگ برابر هم صف آرایی خواهند کرد. استقلالی‌ها که در هفته پنجم توانسته‌اند فولاد قرمزپوش را در اهواز شکست دهند معتقدند پنجمین برد متوالی خود را برابر قرمزپوشان تراکتورسازی کسب می‌کنند اما امیر قلعه‌نویی به طعنه به علی فتح‌الله زاده سرپرست باشگاه استقلال گفته شاید او دکترای پیش بینی دارد!
 
این بازی جدا از جذابیت‌های فنی که دارد حاشیه‌های دیدنی هم می‌تواند داشته باشد آنجایی که قلعه‌نویی برابر استقلال قرار می‌گیرد. رویارویی امیر حسین صادقی و سیاوش اکبرپور با استقلالی‌ها نیز دیدنی است. البته استقلال در این بازی دو بازیکن ارزشمند خود را در اختیار ندارد. جاسم کرار مصدوم است و آندرانیک تیموریان محروم و وضعیت کیانوش رحمتی مصدوم نیز برای حضور در ترکیب اصلی تیم مشخص نیست. بنابراین استقلال تیمی بدون هافبک‌ دفاعی در این مسابقه است که باید به مصاف تراکتورسازی برود که مهدی کیانی خود را به دلیل درگیری با سرمربی در اختیار ندارد.
 
استقلال همانند پرسپولیس در این بازی و در آستانه دربی 71 برد می‌خواهد. این هدفی است که نراکتورسازی و قلعه نویی هم آن را دنبال می‌کنند تا به صدر جدول برسند.
 
جمعه همه انتظار نبرد زیبا و فوتبالی را از این دو تیم دارند و امیدوارند تماشاگران دو تیم روی سکوها در اوج هیجان رفتار کنترل شده‌ای داشته باشند تا زیبایی‌های فوتبال از بین نرود.

توپ جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی

با سلام و احترام خدمت بینندگان عزیز .چون یکی از دوستان بسیار عزیزو گرامیم لطف و عنایت کرده و در خصوص فوق که به گفته ایشان جای سئوال برای خیلی از فوتبالیستها در جراید و سایر رسانه ها باز نموده بصورت بسیار خلاصه به آن می پردازیم.همانطور که می دانید این توپ جابولانی نام داردو توسط شرکت آدیداس که طراحی توپهای جام جهانی را انجام می دهد طراحی شده است . نام توپ به معنای جشن گرفتن است البته به یکی از 11زبان آفریقای جنوبی و 11 رنگ به نشان 11رنگ لباس تیم های شرکت کننده در جام جهانی و از هشت قسمت تشکیل شده است(هشت تکه)و دارای شیارهای بافتی نعلی شکل نیز میباشد که بنا به تعبیر شرکت سازنده این امر باعث کنترل راحت تر توپ توسط بازیکن می شود.و اما از این جهت که توپ دارای اشکالاتی هست عرض کنم خدمت عزیزان من که توپ را لمس نکرده ایم اما از آنجایی که اقای دونگا سرمربی برزیل با آقای والکه یکی از مسئولین برگزار کننده مسابقات بر سر این توپ درگیری لفظی داشتندآن هم قبل از شروع بازیها پس توپ نمی تواند بدون اشکال باشدو لازم است بدانید که اقای دونگا درخواست کرد که مسئولین فیفا بیایند چند دقیقه با این توپ تمرین کنند تا متوجه اشکالات توپ بشونداما از این موضوع هم نگذریم که در منطقه ای که مسابقات انجام می شد حدود 1700متر ارتفاع داشت یعنی 1700 متر از ابهای آزاد بلند تر بودکه این خود باعث افزایش سرعت می شود چه توپ باشد یا چیز دیگری به هر حال فیفا هم تا حدی متوجه بدون اشکال نبودن توپ شد.این توضیحاتی بود این حقیر خواستم نه تنها دوست عزیزم حسین آقا بلکه سایر دوستان خوبم نیز استفاده نمایند.دوستدار همه شما بینندگان گرامی کسی نیست جزحمید رضا قیطاسی.

گوشه ای از حاشیه های باشگاه نوین نوفرست

بدون شرح

تصمیم گرفتیم در روزهای آینده عکس هایی از حاشیه های باشگاه نوین نوفرست برای شما طرفداران این مجموعه بزاریم ؛ و برای اول کار با این عکس های شروع کردیم ...

لازم به ذکر است اگر شما هم سوژه های ورزشی جالبی دارید می توانید به ایمیل باشگاه ارسال کنید.

آدرس ایمیل :club.novin@gmail.com

 Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

اینجا هم باید تخفیف گرفت!!!

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

میبینید اینجا هم دست از تماشای فوتبال بر نمیدارند !! البته بعضی ها!!

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

یادش بخیر !!! مسابقات فوتبال بندرعباس

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

اینجا هم احتمالا اومدن کفش بخرند دیگه .... اینقدر دنبال حاشیه نباشید.!!

 

براتون بازهم عکسهای حاشیه ای داریم ..

با ما باشید.

 

معرفی مربیان مدرسه فوتبال بارسا

حجت کفاشی------حمیدرضا قیطاسی------حسن پورعلی

فوتبال حرفه ای

سلام بیننده گان عزیز خواستم چند کلامی در خصوص فوتبال حرفه ای که این روزها زیاد پیرامون ان در کشور عزیزمان بحث میشود صحبت نمایم.

ورزش پر طدفدار فوتبال درایران طی دهه های اخیر فراز و نشیب های فراوانی داشته است و مربیان زیادی آمده اند و رفته اند و هزینه های هنگفتی نیز از این بابت متحمل شده ایم اما آنطور که باید و شایداز علم حرفه ای خود چیزی را برای ما به ارمغان نگذاشته اند یا نیاورده اند.به نظر من اصول حرفه ای گری باید در فوتبال پایه پی ریزی شود تا وقتی این بازیکن به رده سنی بالاتر رسید رنگ و روی حرفه ای گری را ما احساس کنیم ضمن اینک آموزش مربیان ما هم لعاب حرفه ای  ندارد یعنی خود مربی که حرفه ای نباشد چطور می تواند می تواند بازیکنانش را حرفه ای بار بیاورد.آقا ورزش حرفه ای یا بهتر بگم فوتبال حرفه ای خرج دارد باشگاههای بزرگ ما آیا به اندازه ی هزینه یک بازیکن که شاید تا آخر فصل بازی به او نرسد آیا سرمایه گذاری روی تیمهای پایه می کنند؟ما باید قالب را عوض کنیم و حرفه ای کنیم باید نگاه ما حرفه ای باشد باید فکرما حرفه ای باشد یا حداقل منطقی باشد و فقط  منافع شخصی را در نظر نگیریم. 

تمرین امروز باشگاه نوین نوفرست بیر جند

با سلام تمرین امروز با توجه به ناهماهنگی که تیم جوانان صبا و هیات فوتبال شهرستان داشتند و ازدحام نفرات بیش از ظرفیت زمین بود و از آنجائی که تیمهای پایه باشگاه نوین نوفرست حضور داشتند ولی سرهنگ یک نیمه کامل زمین را به تیمهای پایه اختصاص دادو نیمه دیگر را به تیم جوانان صبا و تیم جوانان نوین نوفرست که اقای کسرایی تیم جوانان را تمرین دادو سرهنگ با تیمهای پایه کار میکرد.وتمام رده ها را از نزدیک زیر نظر داشت و کلا" سرهنگ به تیمهای پایه توجه خاصی دارد و می گوید سرمایه های باشگاه اینها هستندو همیشه عنوان می نماید درجلسه هیات مدیره که مربیان تیمهای پایه از بهترینها هستندو اقای حجت کفاشی و حسن پورعلی هم از نظر شخصیتی که بیش از اندازه سرهنگ به شخصیت و منش اهمیت می دهدو هم از نظر دانش مربیگری درسطح خوبی هستند.بهر حال تمرین امروز با توجه به اینکه فضا خیلی محدود بودولی پر بار بود . از غائبین شاخص این تمرین می توان از اقای مهران علی آبادی نام برد البته ایشان چند ساعت بعد در دفتر باشگاه حضور یافتند و علت غیبت را به سرهنگ گفتند .و در نهایت سرهنگ و اقای ابوالفضل محمودی که از بازیکنان با تعصب باشگاه هست و اقای محمد مهتاب که ازبازیکنان تیم امید باشگاه است که جدیدا"بعنوان کمک مربی در رده نونهالان بنا به اوامر سرهنگ بکار گمارده شده است چای گل دم قند پهلوئی که توسط اقای علی سارانی تهیه شده بود نوش جان کردند و دفتر باشگاه را ترک نمودند.

قابل توجه مربیان محترم.آیا دوست دارید سرمربی شوید؟

با سلام بر مربیان خستگی ناپذیر. مخواهید سرمربی شوید؟ الآن شما کمک مربی هستید.تلاش کنید بهترین مربی دنیا شوید سرمربیگری خودش را به شما میرساند.

توصیه من به شما اینست که همیشه با قوانین زندگی کنیدو الگوی مناسبی برای بازیکنان باشید.کاری کنید که آنها آرزو ی تبدیل شدن به شما را داشته باشند.

بیشتر از حرف زدن بشنوید و گوش فرا دهید.

همیشه حرفه ای و مناسب لباس بپوشید.

همیشه و همه جا از  منافع باشگاه دفاع کنید.چه در جمع و چه در محافل خصوصی.

سعی نمائید همیشه به روز باشید و بر اطلاعات خود بیافزائید.

با هواداران به بهترین شکل رفتار کنید.

انگیزه را در تیم حفظ کنید و حس رقابت رادر تیم ایجاد نمائید

تغذیه در فوتبال

با سلام واحترام در این بخش از مسایل آموزشی ادامه بحث تغذیه را دنبال میکنیم . بعد از بازی سریعا" باید به مقدار کافی آب و مایعات و نوشیدنی مصرف نمود و در باقی مانده روز هم سعی شود مقدار آب و مواد معدنی که از طریق تعریق از دست رفته جبران نمائید.

یک وعده غذایی مفصل شامل کربوهیدراتهای مرکب مانند:ماکارانی - برنج - سیب زمینی و نان را تقریبا"3 ساعت بعد از بازی میل بفرمائید.

 

تمرینات تیم جوانان

تمرینات تیم جوانان نوین نوفرست امروز راس ساعت 17 در زمین چمن مصنوعی خیابان معلم برگزار شد که تمرینات بدنسازی زیر نظر اقای کسرایی انجام شد و پس از آن تمرین کاربا توپ زیر نظر اقای قیطاسی و با کمک اقای کسرایی صورت گرفت و در کل تمرینات امروز بسیار مفید و تاثیر گذار بود و بهترین بازیکن در تمرین امروز اقای محمد سیفی بود که بسیار سرحال و دونده ظاهر گردید ولازم به ذکر است که اقای محمد رضا ابوترابی مدیر عامل باشگاه کورش هم از نزدیک نظاره گر تمرینات بازیکنان بودندو صحبتهایی  بین مربیان مطرح شدو دراین مورد اقای قیطاسی عنوان نمودند که تیم خیلی دیر بسته شده است و ما زمان لازم برای تمرین و هماهنگی بازیکنان را به هیچ عنوان نداریم و این کار را برای ما سخت خواهد کرد ضمن اینکه از لحاظ قدرت بدنی یا به اصطلاح بدنسازی هنوز به حد مطلوب نرسیده ایم .اما ایشان گفتند من به این تیم امیدوار هستم اگر بازیکنان به هر دلیل از تیم منفک نشوند من این تیم را برای فصل آینده یکی از مدعیان می بینم و شخصا" به این تیم با این کادر فنی خوش بین هستم و در نهایت برای تمامی نفرات تیم آرزوی موفقیت و سلامتی را از بارگاه ایزد متعال دارم.یک جمله هم اضافه کنم که دوست دارم همه بازیکنان تیم مانند مربی شان آقای کسرایی باشند از آنجایی که ایشان بازیکن خود من بوده درلیگ سوم کشور ایشان از نظر قدرت بدنی بسیار آماده نشان می داد بطوری که دقیقه یک بازی با دقیقه نود هیچ فرقی نداشت و تمام نود دقیقه را می دوید.و برای این مربی عزیز هم آرزوی موفقیت روزافزون توام با سلامتی رااز باریتعالی خواستارم.

فوتبال را از چه زمانی باید فرا گرفت

فوتبال بدون شک جذاب ترین و پر طرفدار ترین ورزش دنیاست.بیشتر مردم جهان در اندک زمان شیفته فوتبال می شوند حتی کودک خردسال همین که توپ را می بیند به طرفش می دود و آن را با پا می زند.بازی فوتبال پر هیجان و زیباست و انسان را خیلی زود سرگرم می کند. گفته میشود کشور ما ایران یکی از پر طرفدارترین مردم در سطح قاره آسیا مباشندو از این حیث با قاره اروپا رقابت می کنند.لذا ناگذیر هستیم اشکالات کمی و کیفی آن را از راه آموزش بهتر و آموزش زود رس برطرف نمائیم.

در کشور ما مربیان تازه کار سخت شیفته دانش فوتبال جدید می باشند که می باید در راه افزایش دانش آنان هنوز هم بیشتر تلاش کنیم و نیز به آموزش زودرس فوتبال اهمیت بیشتری بدهیم.

متاسفانه در ایران بازیکنان خردسال و نوجوان اصول ابتدایی این بازی را خیلی دیر و غالبا"در سنین جوانی در باشگاه یاد میگیرندکه همزمان با رشد آنان نیست در صورتیکه اصول و تکنیک های بازی فوتبال می باید در دوران رشد کودک آموخته شود تا بعدها این بازیکن در نوجوانی با آگاهی و مهارت بیشتر بتواند آن اصول و آموخته ها را در زمین پیاده نماید.

وعده غذایی قبل از مسابقه فوتبال

با سلام دز مورد چگونگی وعده غذایی قبل از بازی باید عزض کنم که باید این وعده غذایی حدود 3 الی 4 ساعتقبل از شروع بازی صرف شود.این کار زمان کافی برای معده و قسمتهای پایین روده فراهم مکند تا قبل از مسابقه خالی شده باشند.

کربوهیدراتها  باید عمده ترین وعده غذایی قبل از بازی باشند مانند انواع بیسکوئیت ها - ژله و میوه جات - برنج - و سبزیجات همگی انتخاب های خوبی هستند.

وعده غزایی را کم چربی و کم پروتئین انتخاب کنید چرا که هم چربی و هم پروتئین دیر هضم می شوند.از خوردن غذاهای پادویه و روغنی پرهیز نمائید.خوردن غذاهای مختلف را فبل از بازی آزمایش نکنید.

ساعت 17 مورخه 12/6/90 ذمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی خاتم الانبیاء

باسلام خدمت بینندگان محترم امروز 12 شهریور 90 از ساعت 17 الی 19تست فوتبال در رده سنی جوانان(از 11/10/71به بعد )زیر نظر سرهنگ و اقای مرتضی کسرایی و نیزهمکاری اقای سعید شمس آباد ی از بازیکنان تست بعمل آمد و تعدادقابل توجهی انتخاب شدند که به تمرین  تیم جوانان باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست فرا خوانده شدندضمن اینکه با وجود اینکه تعداد زیادی ازبازیکنان خودباشگاه در تمرین حضور نداشتند ولی تعداد نفراتی که جهت تست آمده بودتد به حدی بود که تعدادی به جلسه بعد موکول گردیدند.

لازم به ذکر است تمرینات تیم جوانان روزهای زوج از ساعت 17و روزهای فرد ازساعت16 در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی خاتم الانبیاء واقع در خیابان معلمانجام می شود لذا داوطلبان می توانند جهت تست مراجعه نمایند.

تست باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست از بازیکنان رده سنی جوانان

اسامی تیم فوتسال بانوان باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست اعزامی به مسابقات کشوری

1-مرضیه مزازی2- مریم سعدی زاده 3-مریم دهقانی4- فاطمه سنگکی5 معصومه سنگکی6- طاهره دهقانی7- طاهره غلامی8-صدیقه غلامی8- الهام ابوترابی9- سارا قادری 10- فاطمه عباسی   11- فاطمه قیطاسی

به همراه خانم الهه ابوترابی بعنوان سرمربی و خانم فریبا خواجوی بعنوان سرپرست بعنوان تنها نماینده تیم فوتسال   بانوان استان خراسان جنوبی جهت شرکت در مسابقات لیگ دسته سوم کشوربه میزبانی استان سمنان

این مسابقات از موررخه 20 شهریور 1390 درشهرستان گرمسار استان سمنان برگزاز میشود

تذکر پزشکی ورزشی

ستون فقرات از تعدادی استخوان به صورت جدا جدا تشکیل شده استکه توسط  

 

عضله ها نگهداری میشوند لذا تقویت این عضله ها باعث استحکام ستون فقرات می شود 

 

وعده غذایی شب قبل از مسابقه

با سلام مجددخدمت ورزشکاران و یا فوتبالیستهای عزیز همانطور که قبلا"قول داده بود م که وعده های غذایی را برای شما فوتبالیستهای عزیز توضیح دهم این بخش از آموزش مربوط است به وعده غذایی شب قبل از مسابقه باید خدمت عزیزان عرض کنم که غذایی که شما شب قبل از مسابقه میل می فرمائیدبسیار مهمتر از غذایی می باشد که شما روز بازی میل میکنید.هدف کلی تغذیه باید فراهم کردن کربوهیدراتها به میزان مناسب بوده و همچنین منابع سوختی کربوهیدراتها را افزایش دهد.

یک وعده غذایی پر کربوهیدرات میتواند غذاهای ذیل را شامل شود:

سیب زمینی آب پز با پنیر کم چربی - سبزیجات و مقداری گوشت - نان - میوه جات - بستنی یا شربت - افزایش آب بدن باید در دفعات منظم صورت پذیرد.در طول روز قبل از مسابقه 4 تا 8 لیوان آب یا نوشیدنیهای دیگر میل بفرمائید.این نمونه ای از یک وعده غذایی می باشد ولی شما میتوانید از انواع متنوع این خانواده غذایی استفاده بفرمائید. امیدوارم که مورد استفاده اهالی فوتبال قرار گرفته باشد.باسپاس فراوان ( دوستدار همیشگی شما فوتبالیستها حمید رضا قیطاسی )

 

هیات مدیره و مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی نوین نوفرست ضمن سلام و عرض ادب و احترام خدمت وبلاگ نویسان محترم روز جهانی وبلاگ را به تمامی وبلاگ نویشان تبریک میگوید.(روز جهانی وبلاگ مبارک)

 

به طواف کعبه رفتم به درون رهم ندادند

   

                     که تو در برون چه کردی که درون کعبه آیی

یک فوتبالیست چند روز مانده به مسابقه چه نوع تمرین و تغذیه ای بایدداشته باشد

با عرض ادب و احترام خدمت آن دسته از دوستانی که علامة مند ند و میخواهند فوتبال را به صوررت عملی و علمی دنبال کنند عرض کنم که درخصوص نوع تمرین  در چند روز مانده به مسابقات می بایست فشار تمرینات را به صورت تدریجی کاهش دادو در مورد نوع تغذیه سعی شود در 2 یا 3 روز مانده به مسابقه استفاده از کربوهیدراتها را افزایش داده و این فرایند را تا چند ساعت قبل از مسابقه ادامه دهید.

تغذیه در فوتبال

باید به عرض فوتبالیستهای عزیز برسانم که علی رغم گوناگونی مواد غذایی و لی غذاهای مخصوصی وجود ندارد که مصرف آنها در چند ساعت قبل از مسابقه بتواند کارآیی عالی بازیکن  را در مسابقه با احترام و سپاس تضمین نماید.بهترین عملکرد و کارآیی در اثر تغذیه مناسب روزانه - هفتگی و حتی ماهیانه صورت می پذیرد. بنابراین  آنچه قبل از مسابقه  می خورید یا می نوشید می تواند تا حدی بر عملکرد و یا کارآیی شما اثر گذار باشد. 

 چنانچه عزیزان موارد آموزشی را پیگیری می کنند در بخشهای یعدی سعی خواهم کرد وعده های غذایی: 1-  چند روز قبل از مسابقه . 2- شب قبل از مسابقه 3- وعده غذایی قبل از مسابقه . و وعده غذایی بعد از مسابقه را برای آن دسته از دوستانی که این برنامه آموزشی را دنبال میکنند توضیح دهم.(قیطاسی)

کلیه مربیان مدارس فوتبال باید دارای مدرک cاسیا باشند

درجلسه مدیران مدارس فوتبال شهرستان بیرجند با نماینده هیات فوتبال استان و با حضور دبیر هیات فوتبال شهرستان از سوی نماینده  هبات استان اعلام شد که از شروع ترم بعدی (پاییزه) مدارس فوتبال استان خراسان جنوبی می بایست کلیه مربیان مدارس فوتبال این استان باید دارای مدزک Cاسیا باشند که این موضوع با مخالفت مدیر و مربی مدرسه فوتبال    بارسا علی رغم اینکه خودشان دارای مدرکCاسیا هستند مواجه شد اقای قیطاسی مدیر مدرسه فوتبال بارسااظهار داشت که نباید ما از آیین نامه مدارس فوتبال فدراسیون فوتبال کشور پارا فراتر بگذاریم و حوزه فعالیت مربیان جوان را محدود کنیم با یک سری تغییرات غیر کارشناسانه و تعدادی را از فعالیت در امور مربیگری محروم سازیم از آنجائیکه آیین نامه  فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران درخصوص مربیان مدارس فوتبال صادر نموده است حداقل مدرک مربیگری در مدرسه فوتبال راداشتن مدرکDاسیا قید نموده اندو چنانجه هستند مربیانی که مدرک بالاتر داشته باشند متناسب با مدرک مربیان امتیازاتی  برای آن مدرسه فوتبال و نیز میزان حق الزحمه برای مربیان مدارس فوتبال بر مینای مدرک مبیگری که دارند می باشد که دقیقا" در آیین نامه فدراسیون فوتبال ایران مشخص گردیده است. لازم به ذکراست که با تمام این تفاصیل توضیحات فوق به خوردشان نرفت که نرفت و به مصداق این بیت شعر اکتفا میشود . نرود میخ آهنین برسنگ............

آزمون شاتل ران در فوتبال

با سلام به مربیان و فوتبالیستهای عزیز در خصوص تست شاتل ران عرض کنم که یکی از رایج ترین تستها در فوتبا ل ا ست که جهت سنجش آمادگی قلبی و عروقی در مراحل مختلف تمرین میباشداین تست بر اساس تعداد ضربان قلب بازیکن و در زمانهای مختلف تمرین سنجیده میشود. نحوه انجام آن به این صورت است که بازیکن بایدمسافت 20 متری را سه مرتبه (رفت- بر گشت و رفت) با حداکثر سرعت انجام دهدسپس دریک محدوده 5متری به استراحت فعال بپردازدو پس از دو بار رفت و برگشت در محدوده 5متری مجددا"سه بار مسیر 20 متری را با حداکثر سرعت انجام داده و سپس دو بار مسیر 5 متری را طی نماید.  

اعزام تیم فوتسال بانوان باشگاه نوین نوفرست به مسابقات کشوری

باسلام و عرض ادب و احترام و عرض تبریک بمناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر وارزوی قبولی طاعات و عبادات همه دوستان ورزشکاران و ورزش دوستان عزیز.  مسابقات فوتسال  بانوان لیگ دسته  سوم کشورکه تیم بانوان این باشگاه بعنوان نماینده استان به میزبانی استان سمنان از مورخه 20/6/90الی25/6/90بگزار می شوددر این مسابقات شرکت می نماید تا اولین تجربه لیگ کشوری را کسب نماید. استانهایی  که توانسته اند مجوز شرکت دراین بازیها را کسب نمایند به شرح ذیل می باشند:

1- استان خر اسان شمالی2- استان مازندران 3- استان گلستان 4- استان قم 5- استان سمنان 6- استان خراسان رضوی 7- استان خراسان جنوبی 8- استان تهران

بنظر میرسد تیم فوتسال باشگاه نوین نوفرست با نماینده استانهای:سمنان- خراسان رضوی و نماینده استان تهران هم گروه باشد که جدال سختی درپیش خواهد داشت با توجه به اینکه این تیم اولین سالی است که با تلاش بازیکنان و مربی تیم توانسته عنوان قهرمانی استان را کسب و به این مسابقات راه یافته است.البته ما تغییراتی در تیم انجام داده ایم و در صورت موفقیت تیم هدایای  ارزشمندی که توسط هیآت مدیره باشگاه به تصویب رسیده است تقدیم کادر فنی و بازیکنان تیم خواهد شد .ضمنا چنانچه از بانوان محترم در هررده سنی که باشند درصورت تمایل میتوانند به  عضویت این باشگاه درایند. 

بیا جیب احساس و اندیشه را 000000000000000پر از نقل مهر و محبت کنیم

سومین نشست مدیران مدارس فوتبال و مسئولین هیآت فوتبال در هیآت فوتبال شهرستان

ضمن عرض سلام و خسته نباشید و با ارزوی قبولی طاعات و عبادات شما دوستداران ورزش بالاخص فوتبال سومین جلسه مدیران مدارس فوتبال ونماینده محترم هیات استان و نیز دبیر محترم هیات شهرستان در هیات شهرستان بیرجند برگزاز شد که این جلسه از ساعت 1300تاساعت 17 به طول انجامید که درنهایت مقررشد مسابقات مدارس فوتبال برگزار گرددو زمان برگزاری ان پس تبادل نظرهای فراوان و باتوجه به اینکه سه روز تعطیلی درپیش هست و مسافرت خانواده هالذا تصمیم نهایی براین شد که دومین پنجشنبه و جمعه مهرماه مسایقات شروع و فقط پنجشنبه و جمعه های هرهفته انجام گردد.دراین جلسه   صحبتها ی اقای شبانی دبیر هیات بسیار دلنشین و تاثیر گذاربودو مقررشد پس از اتمام مسابقات حکم و مدال و جوائزی به بازیکنان اهداءگردد.ضمنا میزبانی مسابقات را مدرسه فوتبال بارسا و ملی پوشان مشترکا بعهده گرفتند لازم به ذکراست دلیل اینکه دو مدرسه میزبانی را بعهده گرفتند این است که مسابقات در دو ورزشگاه انجام خواهد شد.   

پیام تبریک موسس باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

 

بیا که    ترک فلک خوان  روزه غارت  کرد           هلال  عید  به  دور  قدح  اشارت   کرد
ثواب   روزه   و  حج قبول   آن کس  برد            که خاک میکده ی عشق را زیارت کرد
سلام بر تو ای بزرگ ترین ماه خدا و ای عید دوستان خدا

سلام بر تو که پیش از آمدن در آرزوی تو بودیم و پیش از رفتن از اندیشه ی فراقت محزونیم.

سلام بر تو که دیروز چه سخت به تو دل بسته بودیم و فردا چه بسیار به سوی تو مشتاق

( صحیفه ی سجادیه )

 

همکاران صمیمی/همدل/همگام ؛مجموعه تربیت بدنی استان و جوانان باشگاه

سلام علیکم؛

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک و مقدس رمضان ، ماه تزکیه ی روح و تهذیب نفس و تنویر قلوب ;

عرض تبریک دارم خدمت  شما همکار گرامی و خانواده ی معززتان.

گوهر وجودتان پایدار و برقرار و گامهایتان استوار و ماندگار باد.

 

حمیدرضا قیطاسی

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست

 

 

قیطاسی : باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست بر اساس اولویت ها حرکت می کند

قیطاسی در خصوص برنامه های آینده باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست :

این باشگاه در دو بخش فرهنگی و ورزشی بر اساس اولویت های تعریف شده حرکت می کند .

مدرسه فوتبال بارسا(زیر مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست) علاوه بر نخبه شناسی و نخبه پرور در امر ورزش بر مقوله یادگیری فرهنگ ورزش و اخلاق ورزشی و ارائه روش های هدفمند در جهت فرهنگ سازی اسلامی تاکید دارد.

قیطاسی در جمع خانواده های ورزشکاران افزود:

در بحث مربیان که خانواده ها خیلی تاکید دارند باید گفته شود در انتخاب این مربیان تمام مسائل فکری و اخلاق و همچنین قدرت ارتباط با نوجوانان در نظر گرفته شده است و  مربیان امروز مدرسه فوتبال بارسا از با اخلاق ترین ورزشکارانی هستند که جذب شده اند و دارای گواهینامه سطح Dآسیا هستند.

 

قیطاسی اولویت دیگر در مجموعه باشگاه نوین نوفرست تحصیل دانش آموختگان مدرسه اعلام کرد :

امروز مهمترین مسئله علم است؛اگر میبینید فلان تیم خارجی بهترین بازی ها را ارائه می دهد این بدون علم نیست .

در کشور های خارجی مجموعه های بزرگ ورزشی مدرسه فوتبالی دارند که از طریق آن جذب جوانان را دارند و آموزش تئوری و علمی می بینند و حداقل روی بازکنان 6 الی 7 سال کار تمام وقت می شود.

البته در ایران هم هست باشگاه های بزرگ کشور دارای مدارس خوب با مربیان حرفه ای هستند.

چون ورزشکارانی که در مدرسه فوتبال آموزش می بینند و یا همکاری دارند همه از قشر جوان هستند لذا یکی از شرایط حضور در باشگاه تعهد نسبت به امور تحصیلی و ارتقای آن می باشد .

امروز باید با همت مضاعف و حمایت مسئولین محترم به این سمت یعنی ؛نخبه شناسی و نخبه پروری و معرفی آنان به جامعه ورزشی کشور حرکت کرد.

و در همین جا اعلام می کنیم مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست آماده همکاری با تمامی نهاد های تربیت بدنی و دولتی در خصوص ارائه راهکار برای فرهنگ سازی و گسترش فرهنگ ورزش در جامعه و شهرستان بیرجند هستیم .

و باشگاه آماده آموزش و همکاری با سایر مجموعه های شهرستان های استان می باشد .

 

 

مسابقات مدارس فوتبال شهرستان بیرجندبرگزار خواهد شد یا خیر؟!

دومین نشست مدیران مدارس فوتبال و نماینده هیآت فوتبال شهرستان در اداره تربیت بدنی شهرستان بیرجند برگزار گردیدو پیرامون بسیاری از موارد بحث و تبادل نظر شدولی در نهایت نتیجه قطعی حاصل نگردید0با توجه باینکه ابتدا تنها دو مدرسه از تعداد پنج مدرسه فعال در ترم تابستانی بعلت عدم ارسال بموقع مدارک از شرکت در مسابقات محروم گردیدندکه در جلسه فوق اعلام شد از سوی نماینده هیآت فوتبال که هیچکدام از مدارس فوتبال درموعد مقررتکمیل مدارک ننموده اندو چون تصمیم گرفته ایم منبعد قانونی برخورد کنیم لذا  مسابقات مدارس فوتبال را بگزار نخواهیم کرد0 راه کارهایی درجلسه مطرح گردیدکه نماینده هیآت شهرستان گفتندهیچ مسابقه ای به اسم مدارس فوتبال نباید برگزار شود0

   مدیر مدرسه فوتبال بارسا به نکته جالبی اشاره کرد که شنیدنی است!000گفتندکه فرض بفرمائیدیک نفردرجامعه مرض قند گرفته است به پزشک مراجعه می نماید درنهایت مثلا یک پای او را قطع می کنند یا نفر دیگری دچار این مریضی میشود دست او را قطع می کنند آیا اگر  تمام شهر مرض قند گرفتند پاهای تمام مردم یک شهر را قطع می کنندیا باید دنبال مسبب گشت و مشخص نمود که چه عاملی باعث این کارشده است وبنظرم باید هیآت محترم فوتبال شهرستان که زحمت و تلاش هیآت بر هیچکس پوشیده نیست در این مورد تجدید نظر بفرماید000  

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران

مجتبی جباری و آندرانیک تیموریان در تمرین تیم ملی فوتبال ایران
 
مجتبی جباری و آندرانیک تیموریان در تمرین تیم ملی فوتبال ایران

مجیدی: در تیم ملی باید خیلی بهتر از استقلال بازی کنم

فرهاد مجیدی گفت: حالا که در تیم ملی هستم باید خیلی بهتر از استقلال بازی کنم.