گم کرده ایم راه نجات اهدنالصراط.......

در جلسه مورخه 30/3/91 مدیران مدارس فوتبال استان که در هیآت فوتبال استان به ریاست دبیر هیآت فوتبال استان و حضور رئیس هیآت شهرستان بیرجند و نماینده محترم اداره کل ورذش و جوانان استان در هیآت فوتبال استان برگزار گردید مواردی مطرح شد که بطور خیلی خیلی خلاصه بیان می کنیم.

اهم مطالب ....

مسئولین هیآت فوتبال حال حاضر استان در این جلسه مطرح نمودند که برابر مصوبه هیئت رئیسه منبعد از این مسابقات فوتبال پایه بصورت یک تیم منتخب زیر نظر هیآت فوتبال استان برگزار می شود .که این اعتراض حضار در جلسه را در بر داشت و مدیر با شگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست گفت پس منبعد از این مسابقات نونهالا در سه رده - نوجوانان و جوانان معنی نمی دهد وقتی تیم قهرمان جواز شرکت در مسابقات کشوری را ندارد و شما می خواهید به سلیقه خودتان تیم تشکیل دهید پس مسابقه هم برگزار نکنید.

از دید سرهنگ یک بی برنامگی در تشکیلات هیآت استان مشهود بود که به خوبی قابل لمس بود و به طوری که در خصوص امضا’ صورتجلسه سررهنگ قیطاسی بررگ صورتجلسه را در دست گرفت و گفت: ای کاش حتی برای یک بار هم که شده این صورتجلسه ها را مسئولین محترم هیآت فوتبال چه شهرستان و استان یک مطالعه می کردند و با اطلاعات کامل درجلسه حاضر می شدند مگر در جلسه های قبلی مدارس فوتبال مصوب نشد که  می بایست باشگاهها در مسابقات رده پایه شرکت کنند در غیر اینصورت مجوز مدرسه فوتبال صادر نخواهد شد.چرا پس اولین مجوز مدرسه فوتبال برای مدرسه ملی پوشان صادر گردیده که بعد از پایان ترم تابستانی هیچ گونه فعالیت فوتبالی نداشته کسی آنها را حتی یک کیلومتری ورزشگاهها ندیده است ولی شما اولین مجوز را برای آنها صادر نموده اید آیا این روابطی نبوده است؟که در جواب رئیس هیآـ شهرستان گفتند من موافق صحبتهای جناب سرهنگ هستم و با هیئت رئیسه هم در این خصوص خیلی بحث کردم ولی موفق نشدم نظر آنه را عوض کنم البته همانطور که گفتیم مشکل فوتبال ما دقیقا" همین هیئت رئیسه است که سلیقه ای تصمیم می گیرد .فدراسیون فوتبال برای هر مورد قوانین و دستئالعمل و یا آیین نامه دارد مگر همین امسال فدراسیون فوتبال مصوب نکرده است که فقط باشگاههائی که ثبت شده اند می توانند مدرسه فوتبال داشته باشند ؟ آیا شما به جز باشگاه ورزشی نوین نوفرست که به ثیت رسیده و مورد تآیید است باشگاه ثبتی دیگری هم دارید؟ اگر هست چرا مدارک ارائه نمی دهند؟ آقا شما چرا برای باشگاهی که هنوز مجوز سازمان ورزش و جوانان را نگرفته است اول مجوز تبلیغات مدرسه فوتبال را صادر کرده اید؟ اگر مجوز نگیرد و با توجه به اینکه اولی’ محترم با عنایت به ساعات تمرین مدارس فوتبال برای فرزندان خود برنامه ریزی کرده و در کلاسهای اوقات فراغت ثبت نام می کنند تکلیف این افراد چیست؟

همچنین آقای قیطاسی در خصوص یک مورد که گفتند مادر یکی از فوتبال آموزان به باشگاه مراجعه کرده و گفته من منصرف شده ام پول و مدارک مارا بدهید . گفتیم چرا مگر موردی پیش آمده گفتند از آکادمی هیآت فوتبال استان به ما زنگ زده اند که پسر شما در تست تیم ملی قبول شده شما جای دیگری نروید حیف است این پسر باید در تیم ملی باشد.من سئوالم این است آیا این یک کلاه برداری نیست ؟آیا اصلا" برابر آیین نامه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی هیآت محترم فوتبال مجاز است تیم داری کند ؟  شما   می فرمائید مارده پایه را می خواهیم بصورت منتخب در اختیار هیآت فوتبال قرار دهیم نه باشگاهها ،آیا فکر کرده اید با این کار تمام باشگاهها را تعطیل می کنید؟ هیآت که تیم لیگ دوم کشوری را داشت چه به روزگارش آورد با آن همه هزینه ای که صرف کرد مگر از لیگ دوم به لیگ سوم و از لیگ سوم هم که حذف شدید و در حال حاضر وجود خارجی ندارد این تیم. ایا این درس عبرت نشده است و مجدد برای تیمهای پایه هم باید تکرار شود من توصیه می کنم بیائید همه اهالی فوتبال به هم نزدیکتر شویم و یک حلقه زنجیر فوتبالی ناگسستنی را تشکیل دهیم تا دروازه های ترقی را یکی پس از دیگری فتح کنیم و این کار سختی نیست فقط صداقت لازمه آن است وقتی مربی مثل گواردیولا در تیم بارسلونای اسپانیا اقرار می کند که من به لحظ فنی برای بارسلونا کاری نکردم من فقط همه را باهم یکی کردم همه ما یکی شدیم.

البته رئیس محترم هیآت فوتبال شهرستان اظهار داشتند که آکادمی فوتبال تعطیل شده و ما از طریق درج در روزنامه به اطلاع عموم رسانیده ایم ،لیکن بلافاصله یکی از مدیران مدرسه فوتبال گفت همین ده دقیقه پیش من در هیآت شهرستان بودم که خود شما رئیس آن هستید خانمی آمد و برای فرزندش ثبت نام کردند در هیآت شهرستان.در نهایت قرار شد برابر صحبتهای ریاست هیآت فوتبال شهرستان نفرات ثبت نام شده آکادمی فوتبال به مربیگری اقای محجوب که تعطیل اعلام شده است  بین مدارس به نسبت مساوی تقسیم و مبلغ دریافتی از آنها نیز به حساب باشگاهها واریز شود.

آن یکی پرسید اشتر را که هی             از کجا می آئی ای پندار پی

گفت از حمام کوی روی تو                    گفت خود پیداست از زانوی تو......!!!!

هوادار بارسا....

       فقط بارسا....

صرفا جهت اطلاع آقایان دست اندر کار....

با سلام
ضمن عرض خیرمقدم خدمت یکایک شما بازدیدکنندگان محترم؛


یکی از دغدغه هایی که همواره گروه وبلاگ نویسی باشگاه نوین نوفرست داشته است این بود تا؛این وبلاگ فقط جنبه  پوشش خبری نداشته باشد و بتواند به ضرورت زمانی ابعاد مختلف وقایع را تحلیل و یا نقد نماید..
در این مطلب با توجه به نزدیک شدن مناسبتهای شعبان و الخصوص (ولادت حضرت مهدی(عج)    و جشن ویژه شب ولادت حضرت در نوفرست که همه ساله جمع بسیار زیادی از نوفرست های مقیم شهرهای کشور در آن حضور دارند .


چند نکته ایی لازم است خدمت عزیزان دست اندر کار گفته شود:


1-نحوی برگزاری جشن یکی از نکات بسیار مهم است شاهد هستیم تمامی برنامه معمولا عادت بر اینست که دقیقه آخر یا به اصطلاح  دقیقه 90 بسته شود که این امر باعث افت کیفیت جشن شده است.
2-مکان برگزاری ؛به عنوان یکی از شاخصه های مهم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است مناسب نبودن فضای نشست مدعوین باعث شده است که بعضا حاشیه هایی در حین اجرای مراسم داشته باشد.(اگر بتوانند از امکانات اردوگاه شهید بهشتی نظیر صندلی برای نشستن میهمانان استفاده شود مراسم از نظم  بالایی برخوردار خواهد بود.)
3-  نبود برنامه های مناسب (بعضا شاهد هستیم بدلیل عدم مدیریت صحیح برنامه های مناسبی تنظیم نمی شود ؛یکی از دلایل حضور مردم در این مراسم ها که این مطلب صحبت با آنها شنیده شد و این یک واقعیته بحث مولودی خوانی جناب آقای حاج ابوالفضل نوفرستی هست شاهد هستیم که معمولا آخرین بخش برنامه با زمان کم به ایشان اختصاص داده می شود که این واقعا یک کم لطفی است.

از دیگر موارد طنز های رکیک و یا تئاتر هایی که در شان و منزلت مردم نوفرست نیست و صرفا جهت خنده و خوشحالی عده ایی خاص برگزار می شود.
.
.
.
حرف ها بسیار است اما خواسته ایی که از بازدیدکنندگان محترم داریم اینست که راهکار ها،طرح و نظرات خود را اعلام کنند تا امسال مراسمی داشته باشیم که به یادگار برای حاضرین بماند.

*قبلا هم اعلام کرده بودیم حسب دستور مدیریت محترم باشگاه نوین نوفرست ؛در مراسم نیمه شعبان امسال بهترین بازیکن سال نود ؛معرفی خواهد شد .

*عزیزان بدانند تلاش های عوام اجرایی برای همه؛مشخص و خداوند نگهدارشان باشد؛اما نکته ایی که باید دقت کنند مخاطب هدفشان است ؛مردم نوفرست اکثرا قشری فرهنگی،تحصیل کرده و مسئول هستند و این سطح کیفی جوابگو نیست.  

* یک راهکاری که می شود؛ به دست اندکاران ثابت این مراسم پیشنهاد داد ؛اینست که هرساله به دلیل تجمع تمام نوفرستی های در این روز سال در روستا و داشته 3 هئیت بزرگ مذهبی در سه شهر کشور (مشهد،زاهدان و تهران)می توان به دو شکل طرح ارائه نمود یا اینکه اگر دوستان موافق باشند اسپانسری جشن را عهدار شوند یا اینکه برگزار کننده جشن باشند تا سطح عملکردی هئیت های مذهبی و توان آنها دیده شود.

گزارش تصویری جشن ولادت در سالهای گذشته

تلاش خادمین مراسم

فضای نامناسب نشستن مهمانان

شاید نبود اسپانسر هزینه های جشن یکی از عوام افت کیفی باشد...

شما نظر بدهید...

یاد ایام ....

با سلام ضمن عرض تبریک مجدد خدمت بینندگان محترم

این دو تا عکس نوروز سال  89مدرسه راهنمایی نوفرست؛مسابقات فوتبالی که همه ساله در نوفرست برگزار می شود و بعضا هم با حاشیه هایی تلخ و شیرین همراه است.

*جای دارد در این ایام عید تشکر ویژه و خالصانه ایی داشته باشیم از طرف تمام مردم نوفرست خدمت جناب آقای مهندس قدیری که حقا و انصافا یادگاری ارزشمند از دوران مدیریت خودشان برای نوفرست گذاشتند .

تقریبا یکسالی می شود که ورزش دوستان نوفرست؛چه در زمان تعطیلات و چه در روزهای بین هفته با برگزاری مسابقات دوستانه فضای حرفه ایی خوبی را آغاز کرده اند.
و دیگر از مصدومیت های ناشی از زمین خاکی ،باد و باران و همینطور گرمای و سرمای هوا خبری نیست.

 

مجددا هم از طرف گروه نویسندگان و پشتیبانی وبلاگ باشگاه ؛حضور جناب آقای ابراهیم صادقپور ،را در مجموعه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست گرامی می داریم.

به امید موفقیت های جوانان نوفرست عزیز

*صرفا جهت اطلاع ....@@@

در عکس اول اگر تصویر آقای یاسر نوفرستی را می بینید؛اصلا بحث تبلیغ غیر مستقیم از ایشان به عنوان بازی کن سال نوفرست نیست....!!!

بازیکنان آینده لیگ برتر کشور

با آغاز دوره جدید آموزش نونهالان و نوجوانان در رشته ورزشی فوتبال ؛پتانسیل بسیار زیادی در بین بچه ها دیده می شود و این می طلبد که مسئولین محترم بیش از گذشته کمر همت را بسته و به فکر پیشرفته تئوریک و علمی این فرزندان ایران باشند.

>>>

مدرسه فوتبال بارسا برای ترم تابستان

هنرجو می پذیرد...

<<<

با امکانات ویژه

مکان تمرین روزهای زوج ساعت 18 زمین چمن مصنوعی سرحدی خیابان معلم

 

تبریک مبعث سول خدا

از حرا آیات رحمن و رحیم آمد پدید

با نخستین حرف،قرآن کریم آمد پدید

صوت”اقرا ء باسم ربک” می رسد بر گوش جان

یا که از غار “حرا”خلق عظیم آمد پدید

********

با سلام و عرض تبریک

به اطلاع نوفرستی های محترم می رساند

امشب جشنی به مناسبت معبث حضرت رسول(ص) در مسجد جامع بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می شود.

 

انفجار در محدوده السیده زینب در شهر دمشق:

انفجارهایی که در محدوده السیده زینب در شهر دمشق رخ داد

 علاوه بر شکسته شدن شیشه های خانه های مجاور ، منجر به

 تخریب بخش هایی از گنبد و گلدسته ها و رواق های داخلی حرم

 حضرت زینب (س) گردید

 

 

خبر فوری

با سلام و احترام خدمت بینندگان محترم

به اطلاع می رساند که ؛با هماهنگی های صورت گرفته مابین جناب آقای قیطاسی و جناب آقای ابراهیم صادقپور ؛انشاءالله در نیمه شعبان همزمان با ولادت حضرت مهدی(عج)طبق نظرسنجی و رای مردم بهترین بازیکن اخلاق و فنی سال 1390 معرفی و تقدیر خواهد شد.

*نکته اول اینکه خواهشمندیم بازدیدکنندگان محترم ضمن اعلام رای ؛به سایر دوستان دیگر که دسترسی به اینترنت دارند هم اطلاع رسانی نمایند.

*نکته دوم اینکه به حول قوه الهی جناب آقای ابراهیم صادقپور هم طبق توافقات صورت گرفته به مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست محلق شدند.

 

q7ecrgzpf3td1qwutrr0.jpghttp://www.up.98ia.com/images/m8eqcm64cfnng0s90vbm.jpg

 

 

 

 

 

 

حمیدرضا قیطاسی                                                          ابراهیم صادقپور

 

منتظر اعلام رای شما هستیم.

به نظر شما بهترین بازیکن اخلاق و فنی نوفرست در سال 90 کیست ؟

1-آقای حسین نوفرستی(آقا اسماعیل)

2-آقای یاسر نوفرستی

3-آقای محمدرضا نوفرستی(آقا علی محمد)

 

بزودی بهترین بازیکن سال 90 معرفی می شود.

پوستر شماره 2

 

تلاش ما اینست تا بهترین امکانات در اختیار فرزندانتان باشد.

با کادری مجرب و امکانات ویژه وی آی پی.

rxwjgco764nshct5gvve.jpg

پوستر مدرسه فوتبال بار سا

4rzl609ofq3iu3wmceps.jpg

کسب عناوین مختلف قهرمانی در شهرستان و استان خراسان جنوبی

هدیه باشگاه بارسلونا به کفاشیان....!!!!!!!

هدیه ای از سوی آقای ساندر روسل رئیس باشگاه بارسلونا به آقای کفاشیان رئیس فدراسیون

 فوتبال در پی نشست مشترک رئیس فدراسیون فوتبال ایران با نماینده مدارس فوتبال بارسلونا

 در ایران...

 

                                         

مدرسه فوتبال بارسا را با تمام وجودم دوست دارم

ثبت نام مدرسه فوتبال بارسا شروع شد با ظرفیت محدود..!!

 ufi1yx28u56iec7tdpxd.jpg

امکانات ویژهVIP:

*معرفی بازیکنان برتر به تیم های باشگاهی مطرح

 *توپ و لباس ورزشی*ساک ورزشی*تغذیه رایگــان

 زمین تمرین:

 چمن مصنوعی سرحدی واقع در خیابان معلم

 شیفت تمرین:

 روزهای زوج از ساعت30/18الی 20

 مکان ثبت نام :

 تقاطع بولوارامام سجاد(ع)-خیابان 15خرداد-پلاک2/200دفتر مدرسه فوتبال بارسا

 تلفن تماس:

 4424702

 09151648367

 با مدیریت سرهنگ بازنشسته حمیدرضا قیطاسی

پیام مدیرعامل شرکت تعاونی روستایی عطار نوفرست

با سلام خدمت بازدیدکنندگان محترم http://www.up.98ia.com/images/7eciwk7sjmky02lzs.jpg

پیام جناب آقای حمیدرضا قیطاسی جهت تقدیر و تشکر از همکارانشان در شرکت تعاونی روستایی عطار نوفرست.

***********

و ان الله لهو خیر الرازقین      حج58

سال تولید ملی،حمایت از کار و سرمایه ایرانی گرامی باد.

همکاران گرامی در مجموعه توانمند شرکت تعاونی روستایی عطار نوفرست


فروش اثر بخش با عملکرد مطلوب برای موفقیت هر نوع کسب و کار بسیار حایز اهمیت است. امروزه، فعالیت های فروش در فعالیت های بازار یابی به ابزار کارآمدی تبدیل شده اند.

 فروش به عنوان بخشی از فعالیت های پیشبردی به ارتقای سازمان ها/ شرکت ها/ بنگاه ها کمک می کند و در عین حال مکمل سایر فعالیت های پیشبردی ( تبلیغات، روابط عمومی، بازار یابی مستقیم، کسب شهرت و محبوبیت است) و سبب افزایش اثر بخشی آن ها می شود.

 مدیریت فروش و فروش موفق مستلزم مهارت در شناخت انواع تیپ های شخصیتی و راه های کنار آمدن با آن ها، مهارت در ارایه ی توضیحات، آشنایی با تکنیک های فروش، کسب آگاهی در مورد رقبا و محصولات آن ها، مهارت در انجام مذاکرات تلفنی و حضوری، صداقت با مشتریان و ................. است.

بدین وسیله، موفقیت این مجموعه توانمند را در کسب رتبه ی واحد نمونه در بین سایر شرکت های توزیع و نیز داشتن مهارت های ارتباطی، صبر و حوصله برای به انجام و به اتمام رساندن یک فروش موفق با انگیزه و درک بالا؛ تبریک عرض نموده و این لوح تقدیر به رسم یادبود و قدردانی از تلاش های وافر شما تقدیمتان می گردد.

 امید آن داریم با همت والا و با آشنایی بیشتر با اصول و فنون فروش و علم بازاریابی به طور منظم و سیستماتیک و با استفاده از دانش ، اطلاعات ، ابزارها و راه کارهای نوین فروش، با اتحاد رویکرد فکری صحیح، مدیریت و سازماندهی فروش، درک نیازهای مشتریان و توسعه ی مهارت های ضروری مانند معرفی محصول و مذاکره با مشتری؛ همچون گذشته، فرآیند فروش را رونق بیشتری بخشید.

با علم اگر عمل برابر گردد                              کام دو جهان نیز میسر گردد

 

حمیدرضا قیطاسی

مدیرعامل شرکت تعاونی عطار نوفرست

شرکت تعاونی روستایی عطار با مدیریت سرهنگ قیطاسی شرکت نمونه سال 90 شد:

خبر فوری              خبر فوری                     خبر فوری  

 

 سرفراز باشی میهن من .. ای فدایت جان و تن من

پر بها تر از هرُ گوهر .. خاک پاک تو وطن من

ایران .. ایران .. ایران ایران ایران ایـران

 http://www.up.98ia.com/images/fhbsrpgmhe5kllhxv3.jpg

 باسلام افتخاری دیگر برای نوفرست عزیزمان؛

 

بمناسبت هفته گرامیداشت جهاد کشاورزی جلسه قدردانی و اهدائ جوایز به مدیران نمونه سال 1390 در بخش کشاورزی در سازمان جهاد و کشاورزی شهرستان بیرجند با حضور تعداد زیادی از مهمانان و مدیران ارشد و مسئولین محترم منجمله فرماندار عزیزشهرستان بیرجند و مهندس مهدی نوفرستی مدیر محترم و سخت کوش سازمان جهاد و کشاورزی شهرستان بیرجندحضور داشتند. پس  از سخنرانی شیوا و دلنشین مهندس نوفرستی و بعد از اجرای سرود باران توسط گروه موسیقی محلی کویر و پذیرایی از مهمانان  مراسم اهدا’ جوایز آغاز شد و از مدیران نمونه سال به نحو مقتضی تقدیر بعمل آمد . 

در این بین مدیر عامل شرکت تعاونی روستایی عطار  سرهنگ بازنشسته حمیدرضا قیطاسی نیز بعنوان مدیر نمونه معرفی و لوح تقدیر دریافت نمود و همه حضار فضای سالن را با عطر صلوات مزین نمودند.

بالای کاغذ یادداشتی که دست آقای قیطاسی بود که مواردی را راجع به شرکت عطار نوشته بودند در سرلوحه آن نوشته شده بود:

 موجیم که آسودگی ما  

 

 

             عدم ماست...... 

 

انتخاب بهترین بازیکن سال 90 نوفرست

با سلام و عرض خوش آمدگویی خدمت شما بیننده محترم

 

با توجه به استقبال و اعلام رای بازدیدکنندگان محترم در مطلب انتخاب بهترین بازیکن اخلاق و فنی روستای نوفرست؛سه بازیکن که بیشترین میزان رای را داشته اند را اعلام می کنیم و مرحله نهایی که انتخاب بهترین بین این سه بزرگوار خواهد بود.

*نکته ایی که لازم است قید شود؛اینست که در زمان ارسال نظرات گزینه ارسال خصوصی را انتخاب علامت نزنید تا مطلب شما بصورت آزاد در وبلاگ قرار گیرد.

 

آقایان :

1-حسین نوفرستی(آقا اسماعیل)

2-یاسر نوفرستی

3-محمدرضا نوفرستی(آقا علی محمد)

 

منتظر اعلام رای شما هستیم...

 

به نظر شما بهترین فوتبالیست تکنیکی نوفرست کیه !!!!"؟؟؟؟

پرسپولیس لیگ دوازدهم گرانترین پرسپولیس تاریخ:

بدون شک پرسپولیس لیگ دوازدهم گران ترین پرسپولیس تاریخ خواهد بود. تیمی که با سید

 جلال حسینی رکورد نقل و انتقالات را شکست و در صورت خرید خلعتبری یک بار دیگر رکورد خود

 را جابه جا خواهد کرد...!!!!!!!!!!

نیم نگاهی به خریدهای باشگاه خالی از لطف نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

خبر های داغ فوتبال:

امیر حسین صادقی به استقلال پیوست.

استقلال منتظر جواب نهایی انصاری فرد است.

حسین ماهینی و بنگر رسما" پرسپولیسی شدند.

مظلومی سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز شد.

قاضی رسما" به پرسپولیس پیوست.

رویانیان در تهران بمب می ترکاند دنیزلی در ترکیه خنثی می

 کند.

کی روش هیچ تماس تلفنی با مارادونا نداشتم..

 

 

بازی ایرلند و کرواسی جام ملتهای اروپا:

تیم فوتبال کرواسی با یک بازی حساب شده توانست با نتیجه 3 بر 1 به یک برد قاطع مقابل تیم

 فوتبال ایرلند دست یابد.

                       خوشحالی طرفداران تیم کرواسی...!!!!

 

 

 

بارسا بهترین مدرسه فوتبال در شرق کشور

مدرسه فوتبال بارسا با مدیریت

سرهنگ  قیطاسی بهترین و با

 برنامه ترین مدرسه فوتبال در

شرق کشور عزیز مان ایران.

تلفن تماس:09151648367

 

جام ملتهای اروپا:

مسابقه فوتبال بین دو تیم اسپانیا و ایتالیا یکی از بهترین بازیهای این دوره از مسابقات بود و می شود گفت یک کلاس آموزشی برای مربیان و فوتبالیستهای علاقمند بشمار می آیدکه در صورت تمایل بیشترین استفاده را می توان برد.

در نهایت علی رغم اینکه تعداد پاسهای اسپانیا حدود دو برابر تعدادپاسهای ایتالیا بود ولی در نهایت نتیجه بازی یک بر یک مساوی تمام شد.

راه دشوار تیم ملی والیبال ایران برای المپیکی شدن

ریش و قیچی دست استرالیا/ قسمت آخر: سرنوشت!

تیم‌های آسیایی حاضر در رقابت‌های والیبال انتخابی المپیک فردا مسابقات حساسی را برگزار خواهند کرد.

خبرگزاری فارس: ریش و قیچی دست استرالیا/ قسمت آخر: سرنوشت!

 قطعا همگان دوست دارند ایران راهی المپیک شود، اما باید چند نکته را هم در نظر گرفت؛ اول اینکه اگر استرالیا بتواند از سد چین عبور کند (با حساب 3 بر صفر یا 3 بر یک) ایران دیگر امیدی نخواهد داشت، در غیر این صورت معادلات پیچیده خواهد شد و باید منتظر اتفاقات ماند.

مصاف ایران و ژاپن هم بسیار حساس خواهد بود، ژاپنی‌ها که در دو مصاف آخر خود برابر ایران بازنده بوده‌‌اند در این مسابقات با توجه به شرایط میزبانی تنها به پیروزی و انتقام فکر می‌کنند. حال باید منتظر ماند و دید که شرایط چگونه رقم خواهد خورد.

* برنامه بازی‌های فردا:

صربستان ـ ونزوئلا، ساعت 6:30

چین ـ استرالیا، ساعت 9:00

کره جنوبی ـ پورتوریکو، ساعت 11:30

ژاپن ـ ایران، ساعت 14:35

لهستان 1 یونان 1توقف میزبان:

از هردو تیم یک نفر هم اخراج شد/ یونان یک پنالتی را هم از دست داد.

اخبار نقل و انتقالات فوتبال:

اکبرپور: حضورم در استقلال قطعی شد..!!!

شهاب گردان رسما" پرسپولیسی شد/این دروازه بان با حضور در

 هیئت فوتبال استان تهران

 قرارداد دو ساله اش را با پرسپولیس امضا’ نمود.

محمد دایی برادر و دستیار علی دایی سرمربی تیم راه آهن شهر

 ری دیروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهرانقرار داد خود را با

 این تیم امضا’ نمود....!!!!!

سر پرست باشگاه استقلال تهران گفت:

فرهاد مجیدی این فصل هم پیراهن آبی می پوشد.... با توجه به

 اینکه یکی دو پیشنهاد خارجی هم دارد

مدرسه فوتبال بارسا با شرایط و مدارک ذیل ثبت نام می کند:

1- رعایت مسائل انضباطی و اخلاقی و داشتن شرایط جسمانی

مناسب.

2- تکمیل فرم ثبت نام.

3- ارائه یک برگ فتو کپی شناسنامه متقاضی.

4- ارائه دو قطعه عکس 3×4.

5- ارائه یک عدد پوشه.

6 - ارائه گواهی سلامت

7- پرداخت هزینه امکانات و خدمات ارائه شده طبق دستورالعمل

 های هیئت محترم فوتبال استان خراسان جنوبی . حتما" از

 طریق بانک( مبلغ 195000 تومان).

((توجه ))با توجه به محدودیت ظرفیت کلاسها هر چه سریعتر

 نسبت به ثبت نام اقدام بفرمائید.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام از طریق بانک ملی ایران به شماره

 حساب جاری (سیبا) به شماره

0107252862001 به نام باشگاه ورزشی نوین نوفرست

 ( قابل پرداخت در تمامی شعب بانک ملی ایران).

امکانات و تسهیلات:

1- پیراهن ورزشی و شورت ورزشی.

2-جوراب ورزشی.

3- توپ ورزشی.

4- ساک ورزشی.

5-تغذیه رایگان در پایان هر جلسه تمرین.

6- بیمه ورزشی.

7-اعزام نفرات برتر به تیمهای استانی و کشوری.

محل برگزاری کلاسها:

1 -خیابان معلم -  زمین چمن مصنوعی استادیوم سرحدی.

2 - خیابان مفتح 27 استادیوم آزادی زمین چمن شماره یک.

ساعت برگزاری کلاسها:روزهای زوج ( شنبه دوشنبه و

 چهارشنبه) از ساعت 18 الی 20 استادیوم آزادی و روزهای فرد

 ساعت 18 الی 20 استادیوم سرحدی خیابان معلم

محل ثبت نام:

خیابان مفتح 27 روبروی درب استادیوم آزادی دفترمدرسه فوتبال بارسا

تلفن تماس: 09151615406  ساعات مراجعه

 حضوری: صبحها: از ساعت 08 الی 13  عصر : از ساعت

17  الی 21

امیدواریم میزبانی مناسب برای فرزندان دلبندتان باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سرهنگ قیطاسی مدیر مدرسه فوتبال بارسا(09151615406)

 

 

 

 

 

بزودی....

با سلام

در چند مطلب گذشته موضوعی را برای اولین بار مطرح کردیم در خصوص معرفی بهترین بازیکن سال 90 نوفرست از جنبه اخلاقی و فنی این حرکت چند هدف داشت ؛اول اینکه نو فرستی های گرامی با فضای ورزش و جوانان برتر این روستا بهتر آشنا بشوند و در مرحله ی بعدی بتوانیم ضمن معرفی این افراد به باشگاه های مربوطه سطح حرفه ایی به ورزش این روستا ببخشیم.

الحمد الله استقبال خوبی هم صورت گرفت ؛بخشی از دوستان عزیز نظرات خود را بصورت خصوصی ارسال کردند و تعداد از سایر نوفرستی ها هم بصورت آزاد دلایل خود را مطرح کردند .لذا با جمع بندی های صورت گرفته بزودی آمار این نظر سنجی را اعلام خواهیم کرد.

 

قرار است خبرهای خوب بشنویم از طرف مدیریت باشگاه در خصوص انتخاب بازیکن سال 90 نوفرست

 

با ما همراه باشید ....

تا ساعتی دیگر ....

مراسم دعای ندبه در قنات شغالدان

با سلام خدمت شما نوفرستی های گرامی؛

نظر به ارسال نظرات جمع زیادی از نوفرستی های عزیز مقیم شهرهای مختلف مبنی بر پوشش وقایع روستای نوفرست؛به اطلاع می رساند طبق هماهنگی های صورت گرفته با مدیریت محترم باشگاه جناب آقای قیطاسی؛از تاریخ 17/03/91 این پرتال خبری علاوه بر پوشش اخبار باشگاه،وقایع فرهنگی عمرانی و رفاهی نوفرست را پوشش خواهد داد.

 

با تشکر

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست

 

مراسم دعای ندبه

جمعه 19 خرداد

قنات شغالدان

میزبان :کربلایی مهدی نوفرستی

________________________

حدیث قدسى :

جَعَلتُ هذَا الشَّهرَ (رَجَبَ) حَبلاً بَینی و بَینَ عِبادی فَمَنِ اعتَصَمَ بِهِ وَصَلَ إلَی‏؛

ماه رجب را ریسمانى میان خود و بندگانم قرار داده‏‌ام؛ هر کس به آن چنگ زند، به وصال من رسد

نهج الدّعا (با ترجمه فارسی): ج1 ص 334 ح 533

phhc3pziawosmwm4bh.jpg

کاش دلها یادی از مولا کنند

9fwl0pf8pex8eyqjxd8f.jpg

صحبانه ایی از جنس خاکی بودن

1gefpsat2c0adhn9mz0u.jpg

و اما حاشیه های این مراسم....

phl4odzhy4n4uh097bz.jpg

بفرمایید صبحانه

3dv937iodzr5wsd6owhl.jpg

گروه آبدارخانه مسجد هم حضور فعال دارند...در همه جا

ا

vrmpxj9excj5qk1hcygj.jpg

گوجه تازه محصولی از گلخانه هایه....نمی دونیم ازکجا!!

**************

 به حول قوه الهی این مراسم هم به خوبی تمام شد ...

اما چند کلمه ایی هم خدمت عزیزان شورای و دهیاری عرض کنیم در خصوص این مکان.

همانطور که مطلع اید الحمد الله روستای نوفرست نسبت به بقیه روستا های هم جوار از سطح کیفی (آب و طبیعت)بالاتری برخوردار است و روزانه پذیرایی جمع زیادی از توریست های گردشگری می باشد و توقف اولیه این مهمانان هم قنات شغالدان می باشد .

حال که این روستای نقطه خاص گردشگری می باشد زیرساخت های کیفی هم باید مد نظر این اعضا باشد تا محیط رفاهی و تفریحی خوبی برای این مهمانان باشد تا هم جنبه تبلیغاتی باشد و هم جنبه الگوی فرهنگی این مکان باشد .

نکات لازم در ذیل که به نظر نیاز به بودجه کلانی ندارد ؛عبارتند از :

1-سطل زباله

2-پارکینگ مناسب

3-سرویس بهداشتی

4-محل اسکان (آلاچیق)

5-تابلو تبلیغاتی(در خصوص موقعیت جغرافیای و فرهنگی نوفرست)

به نظر می رسد در مرحله اول این موارد ضروری می باشد.

اما اگر همت مضاعفی صورت بگیرد تا این مکان مجهز به سیستم روشنایی شود(انرژی خورشیدی)به تبع علاوه بر مفید بودن برای مردم روستا بازتاب خوبی هم در اطراف برای حضور و نشاط مردم داشته باشد.

 

{با تشکر از اینکه ما را تماشا می کنید....}

 


 

مدرسه فوتبال بارسا ثبت نام میکند:خراسان جنوبی شهرستان بیرجند

مدرسه فوتبال بارسا :

کانون رشد و شکوفایی استعدادهای برتر

 فوتبال استان

یکی از معتبر ترین مدارس فوتبال

قهرمان سال 90 مسابقات نونهالان شهرستان

 بیرجند

مدرک مربیگری ویژه مدارس فوتبال

مدرک مربیگری فوتبال پایه ای

استعدادیابی و معرفی به تیم های رده های

 بالاتر

ارائه آموزشهای تخصصی

با مدیریت چهره شناخته شده فوتبال استان :

 سرهنگ بازنشسته حمید رضا قیطاسی

 

عباس چمنیان رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی شد.....

 پس از انصراف آقای سید هاشم حسینی رئیس سابق هیئت فوتبال خراسان رضوی و غیبت ایشان در جلسه انتخابات ،با حضور آقای کفاشیان عباس چمنیان با 35 رای از مجموع 38 رای بعنوان رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی انتخاب و معرفی شد.که این انتخاب شایسته را به اهالی فوتبال خراسان رضوی تبریک می گوئیم.

 

 

نقل و انتقالات فوتبال:

خسرو حیدری با استقلال به توافق رسید.

رضایی در پرسپولیس ماندنی شد.

اکبرپور از لیست قلعه نوعی خط خورد!!!!!

پولادی قراردادش را با پرسپولیس ثبت کرد.

خانزاده و اسماعیل زاده به پرسپولیس پیوستند.

کاظمیان با پرسپولیس قراردادش را تمدید کرد.

فتح ا.. زاده در استقلال ماندنی شد.

آقای محمد حسن بشیری زاده شهردار اسبق بیرجند متولی راه اندازی قنات گواله گز نوفرس

بشیری زاده هدف این پروژه را اینطور عنوان می کند که:

*یکی از دغدغه های مردم روستا این بود که مشکل کم آبی که با آن مواجه هستیم برطرف بشود.در این مورد اسناد مربوط به قنات گواله گز بررسی شد و بعد ازآن مطالعه طرح و برآورد هزینه ها ؛اجرا این پروژه در دستور کار دولتمران شهرستان قرار گرفت که با پیگیری های لازم امروز شاهد بهره برداری از آب این قنات در شغالدان هستیم.

جای دارد از تمامی مسئولین محترم استانداری،فرمانداری و جهادکشاورزی بابت این تلاش؛تشکر نماییم.

همت بلند دار که مردان روزگار        از همت بلند به جایی رسیده اند

( خدا نگهدارشان باشد)

گزارش تصویری قهرمانی تیم باشگاه نوین نوفرست

بسمه تعالی

سپاس و حمد خداوند متعال که باری دیگر؛نوجوانان این باشگاه را مورد لطف و رحمت خود قرار داد.

جای دارد به اطلاع نوفرستی های گرامی برسانیم تیم نوجوانان باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست؛ توانست با اقتدار کامل به مقام قهرمانی دست پیدا نماید .

که این مهم باتوکل به خدا؛تلاش و پشتکار نوجوانان گرانقدر،میسر گردید در این مسابقات افراد زیادی خالصانه ما را یاری نمودند که جا دارد صمیمانه از انها تقدیر و تشکر نماییم امیدواریم نماینده شایسته ای برای استان باشیم در انتها جای دارد از برگزارکنندگان این دوره از مسابقات مدیریت و پرسنل زحمت کش هئیت فوتبال شهرستان و همچنین مدیرکل محترم سازمان ورزش و جوانان استان جناب آقای مهندس قدیری که حقیقتا از چهره های ماندگار ورزش استان هستند ؛تشکر نماییم.

 

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست

http://www.up.98ia.com/images/8z5vkt5v3mv0axu2h3ji.jpg

کاپ قهرمانی هدیه با تمامی نوجوانان نوفرست عزیز

o0y18r8nm4sqkp33mf2x.jpg

زمین چمن مصنوعی سرحدی بیرجند

http://www.up.98ia.com/images/xdgz4wa8l98z86razozp.jpg

تیم فوتبال 04 بیرجندبه مربیگری سرهنگ قیطاسی و قهرمان سوپر لیگ استاندر سال88-89

گزارش تصویری از ؛ عملکرد مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست

 

شروع مرحله سوم طرح توسعه مسجد جامع روستای نوفرست

خداوند در سوره توبه آیه ۱۸ می فرماید:

إِنَّمَا یَعْمُرُ مَسَاجِدَ اللّهِ مَنْ آمَنَ بِاللّهِ وَالْیَوْمِ الآخِرِ وَأَقَامَ الصَّلاَةَ وَآتَى الزَّکَاةَ وَلَمْ یَخْشَ إِلاَّ اللّهَ فَعَسَى أُوْلَئِکَ أَن یَکُونُواْ مِنَ الْمُهْتَدِینَ ﴿18﴾

مساجد خدا را تنها کسانى آباد مى‏کنند که به خدا و روز بازپسین ایمان آورده و نماز برپا داشته  و زکات داده و جز از خدا نترسیده‏اند پس امید است که اینان از راه‏یافتگان باشند.

*******************************************

باسلام

ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت علی(ع)؛به اطلاع شما بیننده محترم می رساند؛از روز شنبه مرحله سوم طرح توسعه مسجد جامع روستای نوفرست با همت جوانان این روستا آغاز شده و هم اکنون ادامه دارد .

 

گزارش تصویری

jnf6rpxto79abad54ml4.jpg

 

از نکات برجسته این حضور جوانان ذکر های مذهبی آنها بود؛موسی که زد عصا را.....

روضه خوانی بعضی جوانها حین کار .....وقتی ملات درست می کردند، بچه ها روضه می خوندن و گریه می کردن و اشکشون رو توی ملات این مسجد می ریختن... .

هرچی برکت تو این مسجد هست از اشک و نفس اون بچه هاست...

    cfvdpew8vzg6flbyu.jpg

انشاءالله شما جوانان نوفرستی با حمایت های مادی و معنوی خود در این طرح توسعه ؛خادمین این پروژه را یاری فرمایید.

7e8a84cegdbfmzlli2o5.jpg

حضور نوجوانان عاشق اهل بیت(ع) در ساخت مسجد

انشاءالله با همت و پشتکار این مردان بی ادا سال آینده مراسم اعتکاف را در این مکان خواهیم گرفت.

 

امیدواریم شما هم؛همراه این مردان بی اداباشید.

سهم امروز شما یک صلوات و فاتحه؛ برای شادی و مغفرت مرحوم رجب داداری اهدا کننده زمین مسجد است.

 

جناب حاج رضا صادق پور و حجیه خانم بشیری زاده :

گرامی باد مقدمتان که آمیخته با غبار کعبه،صفای مدینه و معطر به عطر قبور بقیع است.

حجکم مقبول و سعیکم مشکور

عکسهای بارسا

بازیکن سال 90 نوفرست

بازیکن با اخلاق و فنی نوفرست از نظر شما کیست؟

با سلام
با احترام به تمامی ورزش دوستان نوفرستی در نظر داریم بهترین بازیکن سال 90 نوفرست را معرفی نماییم؛ این رای گیری و نظر سنجی صرفا جهت شناخت سایر نوفرستی های مقیم شهرهای دیگر از پویایی ورزش فوتبال و جوانان در نوفرست می باشد.


در قسمت فوتبال :
1-حسین نوفرستی(آقا اسماعیل)
2-یاسر نوفرستی
3-غلامرضا نوفرستی(حاجی محمد)
4-محمدرضا نوفرستی(آقا علی محمد)
5-مرتضی نوفرستی(حاجی محمد)
6-سیدعلی عبدالهی
7-حجت نوفرستی
8-میلاد نوفرستی(سیفی)
9-حامد نوفرستی(حاج مهدی)

در قسمت فوتبال ضمن تشکر از پیشکسوتان این ورزش در نوفرست آقایان :جناب آقای ابراهیم صادقپور ؛ جناب آقای حمیدرضا قیطاسی و جناب اقای مهندس جعفر قدیری که حقیقتا در عرصه ورزش حرکت های مفید و ماندگاری را انجام داده اند؛ برای این بزرگواران آرزوی موفقیت وتوفیق روز افزون از درگاه خداوند منان مسالت داریم.

بازدیدکنندگان محترم منتظر رای شما هستیم....
به نظر شما بهترین بازیکن سال 90 نوفرست کیست ؟

علت بازگشت دوباره قلعه نویی به استقلال چیست؟

با سلام و عرض ادب خدمت بینندگان محترم پایگاه اطلاع رسانی باشگاه نوین نوفرست

 

آیا قلعه نویی می تواند؛استقلال را دوباره قهرمان لیگ نماید؟

در این قسمت در نظر داریم علت بازگشت مجدد جناب آقای امیر قلعه نویی به باشگاه استقلال را به بحث بگذاریم .

لذا خوشحال می شویم در قسمت نظرات؛تحلیل خود را ارائه بدهید؟

1-عدم موفقیت مظلومی در لیگ ؟

2-عدم موفقیت کادر فنی در جام باشگاه های آسیا؟

و.....

 

علت بازگشت قلعه نویی به استقلال چیست ؟

 

رمز موفقیت این سرمربی چیست؟

 

بزودی تحلیل جامعی را از دو فوتبال شناس نوفرستی آقایان؛ابراهیم صادقپور و حمیدرضا قیطاسی در این خصوص در وبلاگ قرار خواهیم داد.

 

با ما همراه باشید.............

عرض تبریک

به نام خدای کعبه

 

جناب آقای حاج ابراهیم صادقپور

حمد و سپاس بیکران معبودی را که توفیق  طواف معبد عشق و زیارت مرقد معشوق و دخت گرانقدرش به همراه زیارت قبور مطهر و به گُل نشسته در بقیع را بهره و نصیب تان ساخت.

بازگشت مسرت بخش  شما ( در کمال صحت و سلامت ) از سفر روحانی و ملکوتی حرم امن الهی ،مکه مکرمه و مدینه منوره ، قلبمان را روشن  نمود و پرنده ی  دلمان را در طواف خانه ی عشق به پرواز در آورد.

 

حجکم مقبول و سعیکم مشکور

مدیرعامل باشگاه نوین نوفرست

حمیدرضا قیطاسی

کاری به لیست اخراجی‌های دنیزلی ندارم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چون هیچ کس تماسی با من نداشته تا تکلیفم را روشن کند، در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا خواهم کرد.

خبرگزاری فارس: کاری به لیست اخراجی‌های دنیزلی ندارم، در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کنم

ابراهیم شکوری : علی رغم این‌که لیست دنیزلی اعلام شده، اما من هر چه با باشگاه تماس گرفتم موفق نشدم با هیچ کس صحبت کنم و اصلا برای تسویه حساب با من تماس گرفته نشده است.

وی افزود: به همین دلیل در اولین تمرین پرسپولیس هیچ کاری به لیست دنیزلی ندارم و حضور پیدا خواهم کرد، اگر مرا نمی‌خواهند باید به من زنگ می‌زدند و با من کارهای تسویه حساب را انجام می‌دادند اما حالا که این طور نشده منظور این است که من در لیست دنیزلی حضور دارم.

زرینچه رسما از هیئت مدیره باشگاه استقلال استعفا کرد

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال رسما استعفای خود را به هیئت مدیره این باشگاه اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: زرینچه رسما از هیئت مدیره باشگاه استقلال استعفا کرد

 جواد زرینچه عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال که به خاطر نحوه انتخاب امیر قلعه نویی اعتراض داشت امروز رسما استعفای خود را به محمد عباسی وزیر ورزش تقدیم کرد.

اولادی، بادامکی و جواد کاظمیان از لیست دنیزلی کنار گذاشته شدند

مس کرمان برنده فعلی فصل نقل و انتقالات:

رضا عنایتی به مس کرمان پیوست/ آودوکیج،دروازه بان بوسنیایی فصل قبل پرسپولیس

 آخرین خرید مس کرمان

قلعه نوعی مربی جدید استقلال گفت:

طی چند روز آینده در خصوص بازیکنان جدید و حال حاضر استقلال تصمیم می گیرم

پیشنهاد قلعه نوعی به آتیلا حجازی برای دستیاری/ حجازی جواب رد داد

رحمتی در استقلال ماندنی شد.

برهانی در رده سی و یکم برترین گلزنان قاره ای/ زاید چهل و چهارم شد

علی فتح الله زاده در سمت مدیر عاملی استقلال ابقا شد.

قلعه نوعی سرمربی جدید استقلال گفت:

در مورد همه چیز بحث کردیم غیر از پول/مثل یک برادر آمده ام تا به استقلال کمک کنم.

برنامه تمرینات بدنسازی فوتبال بدون وزنه یک ماهه:

یک برنامه بسیار مفید و خلاصه بدنسازی فوتبال برای مدت یک ماه جهت استفاده فوتبال آموزان عزیز تقدیم میگردد ضمن اینکه این برنامه بسیار ساده طراحی گردیده و جهت استفاده فوتبال حرفه ای نیز می باشد. لذا عزیزان علاقمند ابتدا به چند نکته مهم توجه بفرمایند:

1-در پایان هر جلسه تمرین ذکر شده ضروری است که تمرینات تکنیک( باتوپ) نیز در هر جلسه انجام شود شامل(روپایی،حمل توپ،دریبلینگ و ....).

2-گرم کردن عمومی بدن بمدت 5 الی 7 دقیقه.

3-دوهای اعلام شده با توجه به درصد میباشد و به صورت تداومی انجام می شود.استراحت فعال (کار با توپ).

4- سرد کردن عمومی بدن به مدت 5 الی 7 دقیقه.

5- دوش گرفتن بعد از هر تمرین الزامی می باشد.

6- در خلال تمرینات استفاده از 250 تا 300 cc آب مفید است. 

بعد از تمرینات بارگیری مواد غذایی تا دو ساعت اولیه مهم می باشد (کربوهیدرات).

مدت: 30 روز

روز اول - دوم - سوم

دویدن هوازی 20 دقیقه با فشار 50%( در دو تایم 10 دقیقه ای با 3 دقیقه استراحت فعال در بین دو تایم).

سرعت 10*6 متر (6 بار مسافت 10 متر را با سرعت طی نموده در برگشت به منطقه شروع بصورت راه رفتن).

در مسافت 10 متر حرکات زانو بلند - گام ریز از جلو - گام ریز از پهلو از هر دو جهت - پا بکس از هر دو جهت.

پرش آهویی - لی لی رو یک پا و بلند شدن روی هوا - هرکدام دو مرتبه انجام شود.

در 4 سمت هر سمت 10 مرتبه حرکت شکم.

در 3 سمت هرسمت 10 مرتبه حرکت شنای سوئدی.

روز دومو سوم نیز همین برنامه انجام شود.

روز جهارم استراحت کامل.

روز پنجم و ششم:

دویدن هوازی 30 دقیقه 50%( در 2 تایم 15 دقیقه ای و 5 دقیقه استراحت فعال در بین دو تایم).

12*6متر زانو بلند(مسافت 12 متری را 6 مرتبه زانو بلند طی نمائید در برگشت استراحت راه رفتن تا منطقه شروع ).

حرکات ریتمیک ( نرمشی و جهشی) 3دقیقه.

در 5 سمت هرسمت 10 مرتبه حرکت شکم.

در 4سمت هر سمت 10 مرتبه حرکت شنا سوئدی.

روز هشتم و نهم:دویدن هوازی 40 دقیقه 50%( در دو تایم 20 دقیقه ای با 5 دقیقه استراحت فعال).

10*7 متر سرعت(7 بار مسافت 10 متری را با سرعت طی نموده در برگشت به منطقه شروع راه رفتن).

5 بار مسافت 10 متر را زانو بلند - گام ریز از جلو - گام ریز از پهلو از هر دو طرف و پا بکس از هر دو جهت.

پرش آهویی - لی لی رو یک پا و بلند شدن روی هوا- هرکدام 3 مرتبه انجام شود.

در 6سمت هر سمت 10 مرتبه حرکت شکم .

در 5 سمت هر سمت 10 مرتبه حرکت شنا سوئدی.

روز دهم: استراحت( در صورت امکان یک بازی سبک).

روز پانزدهم و دوازدهم:

دویده هوازی 45 دقیقه( در دو تایم 22 دقیقه ای با ده دقیقه استراحت فعال).

4 بار مسافت 10 متر با سرعت طی نموده در برگشت به نقطه شروع راه رفتن.

4 بار مسافت 20 متر را طی نموده در برگشت به نقطه شروع راه رفتن.

6 سمت هر سمت15 بار حرکت شکم.

5 سمت هر سمت 12 با حرکت شنای سوئدی.

روز سیزدهم استراحت کامل.

روز چهاردهم و پانزدهم:

گرم کردن با حرکات ریتمیک و نرمش و جهش با کشش 15 دقیقه ای.

حرکت قدرتی پا 3 سمت هد سمت 10 بار انجام شود.

بازیکن روی زمین دراز کشیده پاهای خود را به سینه نفر دوم می چسباند و با استفاده از قدرت پا بازیکن دوم را به عقب بر می گرداندو بعد پاهای خود را جمع می کند باز عمل را تکرار می نماید.( سعی شود نفر دوم وزنی معادل خود بازیکن و یا کمتر داشته باشد و در صورت نبود هم وزن از نیروی کمتری استفاده شود و فشار بیبش از حد نباشد).

روز شانزدهم و هفدهم: گرم کردن معمولی 10 الی 15 دقیقه.

 حرکات ریتمیک 3 الی 5 دقیقه.

مسافت 30 متر را با گامهای بلند طی نماید.3 بار تکرار در هر بار 15 ثانیه استراحت.

6 سمت هر سمت 15 بار حرکت شکم.

5 سمت در هر سمت 12 بار حرکت شنای سوئدی.

روز هیجدهم استراحت کامل.

روز نوزدهم و بیستم:

دویدن هوازی 50% متوالی به مدت 30 دقیقه.

7 سمت هر سمت 10 بار حرکت شکم.

کار قدرتی بر روی ران ها و زانو ( اسکات جمع) بدون وزنه.

روز بیست و یکم:

استراحت( در صورت امکان سونا و استخر)

روز بیست و دوم و بیست و سوم:

گرم کردن عمومی بدن 10 الی 15 دقیقه.

10 ثانیه درجا دویدن سریع.

30 ثانیه استراحت.

20 ثانیه درجا دویدن سریع.

30 ثانیه استراحت.

40 ثانیه در جا دویدن سریع.

30 ثانیه استراحت.

50 ثانیه درجا دویدن سریع.

30 ثانیه استراحت.

1 دقیقه درجا دویدن سریع.

30 ثانیه استراحت.

5 دقیقه کشش و نرمش.

1 دقیقه درجا دویدن سریع.

30 ثانیه استراحت .

50 ثانیه درجا دویدن سریع.

30 ثانیه استراحت.

40 ثانیه درجا دویدن سریع.

30 ثانیه استراحت.

20 ثانیه درجا دویدن سریع.

30 ثانیه استراحت.

10 ثانیه درجا دویدن سریع.

30 ثانیه استراحت.

روز بیست و چهارم استراحت کامل.

روز بیست و پنجم و بیست و ششم:

گرم کردن عمومی بدن با حرکات ریتمیک 5 الی 10 دقیقه.

30 دقیقه دویدن بصورت:

10 دقیقه فشار 50%

5 دقیقه 60%

5 دقیقه 70%

5 دقیقه 60%

5 دقیقه 50%

روز بیست و هفتم: استراحت کامل ( در صورت امکان سونا و استخر).

روز بیست و هشتم و بیست و نهم:

گرم کردن با حرکات ریتمیک 10 دقیقه کشش و نرمش.

دویدن در 3 تایم 10 دقیقه ای با فشار 70 درصد بین هر تایم 3 دقیقه استراحت فعال.

روز سی ام: استراحت کامل

 

 

 

فوتبال خراسان جنوبی...

سرهنگ قیطاسی کاندیدای ریاست هیآت فوتبال استان خراسان جنوبی:

فوتبال خراسان جنوبی باید دگرگون شود .صداقت و ضوابط باید جای تبعیض ها و روابط و به اصطلاح رفیق بازی را بگیرد.به نظرم فوتبال در این استان به قهقرا’ کشیده شده است و به سبب عدم پشتیبانی و حمایت هیآت فوتبال اگثر باشگاهها یا منحل شده اند یا در شرف انحلال هستند.

آقای قیطاسی نیز گفتند یکی از مهمترین وظیفه هیآت فوتبال استان حمایت و پشتیبانی و هماهنگی باشگاههای استان است نه تیم داری و به هدر دادن بنیه مالی فوتبال.

در نهایت ایشان مطرح کردند که اگر بخواهید می شود کاری کرد جلوی ضرر را از هر کجا که بگیریم منفعت است .

در خاتمه ایشان ریشه فوتبال را باشگاههای استان قلمداد کردند و گفتند چنانچه به باشگاهها توجه نشود ریشه فوتبال در استان  مانند وضعت کنونی می شود که سر و سامان خوبی ندارند علی رغم اینکه مدیران باشگاهها و مربیان آنها بسیار زحمتکش و فعال هستند ولی به علت کم توجهی یا بهتراست بدون هیچگونه توجه هیآت فوتبال به باشگاهها و بی برنامه ای هیآت در این چند سال بعنوان مثال اصل فوتبال در محلات شکل می گیرد بازیکنان شناخته می شوند لیکن چندین سال است که هیآت محترم فوتبال هیچ برنامه ای برای مسابقات محلات ندارد در صورتیکه در تمام نقاط جهان به مهم توجه کافی می شود و بهترین بازیکنان جهان از همین فوتبال محلات شناخته و به عرصه فوتبال معرفی شده اند..

قلعه نوعی سرمربی تیم استقلال تهران شد.

  امیر قلعه نوعی بامدیران  باشگاه استقلال تهران به توافق رسید و چهارشنبه قطعی خواهد شد.

فوتبال ایتالیا و تبانی ....!!!!!

پلیس ایتالیا تعدادی از بازیکنان شاخص فوتبال را به دلیل تبانی و گرفتن پول و شرط بندی بازداشت کرد بعضی از بازیکنان عضو تیم ملی ایتالیا بودند که به همین دلیل از تیم ملی ایتالیا کنار گذاشته شدند....!!!!!

پرسپولیس هم پس از استقلال با جام باشگاههای آسیا خداحافظی کرد..!!

پرسپولیس با نتیجه 3 بر صفر بازی را به نماینده عربستانی واگذار نمود تا دومین نماینده

ایران از جام باشگاههای آسیا حذف شود.

استقلال از جام باشگاههای آسیا حذف شد!!!

در بازی حذفی جام باشگاههای آسیا دیروز سه شنبه 2/3/91 استقلال در یک بازی

ضعیف در اصفهان نتیجه را 2به صفر به سپاهانی ها واگذارنمود تا اولین نماینده ایران باشد

 که با جام باشگاههای آسیا خداحافظی نماید 

طالب لو از بیمارستان مرخص شد

اهالی فوتبال به عیادت طالب لو رفتند حضور فتح الله زاده و امیر قلعه نوعی و علیرضا

منصوریان و تعدادی ازبازیکنان شاخص استقلال با حضور در بیمارستان آتیه تهران از دروازه

 بان پیشین استقلال عیادت کردند.

قلعه نوعی منتظر نتیجه استقلال - سپاهان است؟؟؟

اخبار نقل و انتقالات فوتبال:

لویز برزیلی قراردادش را برای یک فصل دیگر با باشگاه تراکتورسازی تمدید کردو راهی

کشورش شد.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی خواهان جذب آرش افشین و کاسترو هستند..

 

نامجو مطلق:

بازی استقلال - سپاهان زیبا ترین دیدار مرحله حزفی جام باشگاههای آسیا خواهد بود.