تصاویری از مسابقه بسکتبال با الاغ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یک مسابقه بسیار جالب و دیدنی از بسکتبال با الاغ و هیجان تماشاگران....

 

 

 

 

پرسپولیس ذوب آهن را شکست داد...!!!!!!!!!!!!!!!!!

تیم پرسپولیس که ابتدا 2گل در نیمه اول از تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان دریافت کرد توانست در نهایت با زدن 3 گل به تیم ذوب آهن این تیم را مغلوب سازد. البته لازم به ذکر است که تیم ذوب آهن 2 نفر از بازیکنانش اخراج شدند و 9نفره شدند ضمن اینکه یک ضربه پنالتی هم توسط مهدوی کیا برای پرسپولیس زده شد که دروازه بان خارجی تیم ذوب آهن به زیبایی آن را مهار کرد...این برد را به هواداران محترم این باشگاه تبریک می گوئیم.....

 

 

 

پیروزی استقلال بر سپاهان در روز اخراج نکونام...

با این پیروزی استقلال با 28 امتیاز و یک بازی کمتر در صدر جدول امتیازات

 قرار گرفت و تیم ملوان با 25 امتیاز و سپاهان با 24 امتیاز دوم و سوم

 جدول امتیازات هستند...

 

ورزشگاه فولاد شهر اصفهان.....و انفجار ترقه...

 

کفاشیان و افت فوتبال ایران.......

مدیر عامل باشگاه داماش گیلان که عضو مجمع فدراسیون فوتبال ایران است گفت:

این که می گویم صداقت از بین رفته است به این دلیل است که من به کفاشیان هفته قبل دو بار کمک کردم و او هم دیشب به من گفت که انتخابات به تعویق می افتد به همین دلیل من به جلسه نرفتم چگونه است که دیشب گفت جلسه به تعویق می افتد اما صیح جلسه برگزار می شود؟

بعضی از دوستان می گفتند کفاشیان آدم را دور می زنداما تا حالا باور نمی کردم در حال حاضراین عدم صداقت فوتبال را به چالش کشانده و تاکنون هر حرفی زدیم او طبق منافع خودش ار آنها استفاده می کرد.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال در ادامه افزود: از طرفی رویانیان، فتح الله زاده و قنبرزاده جلسه ترک می کنند، چرا باید به سمتی برویم که مدیران باشگاههای بزرگ چنین تصمیمی بگیرند؟

امیدوارم خود کفاشیان به این موضوع رسیده باشد که زمان استعفایش فرا رسیده است..

 

پیام تسلیت ماه محرم ماه عزای حسینی ( امام حسین ع )

پیام تسلیت ماه محرم سال 91 سالروز شهادت امام حسین ع و اصحاب باوفایش

پیام تسلیت ماه محرم سال 91 سالروز شهادت امام حسین ع و اصحاب باوفایش

پیام تسلیت ماه محرم سال 91 سالروز شهادت امام حسین ع و اصحاب باوفایش
فرا رسیدن ماه محرم ؛ ماه شهادت سومین اختر امامت و ولایت امام حسین ع با اصحاب با وفایش بر شیعیان تسلیت باد
محرم
نام نخستین ماه از ماههای دوازده گانه قمری ، علت نامگذاری این ماه به محرم ، آن بوده که در ایام جاهلیت ، جنگ در این ماه را حرام می دانستند و روز اول محرم را اول سال قمری قرار می دادند . اما بنی امیه با ریختن خون سیدالشهدا در این ماه و پدید آوردن حادثه کربلا ، احترام ماه حرام را نگه نداشتند
« کلّ یوم عاشورا و کلّ ارض کربلا »
هر روز عاشورا و هر سر زمین ، کربلاست

همه چیز با تگرگ شروع شد و با شعار به پایان رسید

دیدار تیم‌های ملی ایران و ازبکستان با بارش شدید باران در پایتخت آغاز شد و با شعار علیه ملی‌پوشان و کفاشیان به پایان رسید.

خبرگزاری فارس: همه چیز با تگرگ شروع شد و با شعار به پایان رسید

به گزارش خبرگزاری فارس، بارش شدید تگرگ و باران و رعد و برق در ورزشگاه آزادی به حدی بود که برخی می‌گفتند احتمال دارد ناظر بازی و داوران این دیدار به دلیل شرایط نامناسب جوی مسابقه را لغو کنند.

* در حالی که 2 ساعت به آغاز مسابقه مانده بود حدود 25 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور داشتند که بیشتر آنها در جاهای مسقف ورزشگاه مستقر بودند.

داور اماراتی در ترافیک تهران گیر افتاد

 امیرحسین حسینی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال پیش از آغاز بازی در مورد احتمال لغو بازی ایران و ازبکستان به دلیل بارش شدید باران و رعد و برق، اعلام کرد: تنها کسی که می‌تواند در مورد لغو بازی تصمیم بگیرد داور و ناظر مسابقه هستند که البته سیفل بداوی، داور اماراتی در ترافیک تهران مانده و هنوز به ورزشگاه آزادی نرسیده است.

وی ادامه داد: ناظر مسابقه اعلام کرده در صورتی‌که رعد و برق شدید بر روی ورزشگاه آزادی باشد و یا زمین شرایط نامناسبی نداشته باشد داور می‌تواند دو نیم ساعت بازی را به تاخیر بیندازد و پس از آن در صورت مساعد نشدن شرایط جوی بازی لغو می‌شود و  24 ساعت بعد باید برگزار شود. البته هنوز داور به ورزشگاه نیامده است.

حسینی در مورد شرایط زمین ورزشگاه آزادی گفت: دو ساعت پیش با نظر ناظر مسابقه کاور زمین برداشته شد و اکنون زمین خیس است اما آن گونه هم نیست که در این زمین بخواهند واترپلو برگزار کنند.

دیدار ایران و ازبکستان بدون تاخیر آغاز شد

امیرحسین حسینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پیش از آغاز مسابقه در مورد احتمال لغو یا تعویق زمان بازی ایران و ازبکستان اظهار داشت: شدت باران کم شده و بازی ایران و ازبکستان به احتمال فراوان بدون تعویق یا تاخیر برگزار خواهد شد. دو تیم به ورزشگاه رسیده‌اند و داور اماراتی و کمک‌هایش هم به ورزشگاه آزادی آمده‌اند؛ بنابراین بازی دو تیم ساعت 20 آغاز خواهد شد.

تشویق کریمی زیر بارش شدید باران/ سلام هواداران ایرانی به برزیل

به گزارش فارس، در حالی‌که همچنان بارش باران در ورزشگاه آزادی ادامه داشت بازیکنان دو تیم ازبکستان و ایران وارد زمین ورزشگاه آزادی شدند تا بدن‌های خود را گرم کنند.

* تیم داوری و ناظر مسابقه زمین چمن را بازدید کردند اما صحبتی از لغو شدن یا نشدن بازی تا این لحظه انجام ندادند.

* ترافیک در خیابان‌های منتهی به ورزشگاه سبک و تردد در بیرون ورزشگاه آزادی عادی بود.

*حدود 40 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور داشتند.

* بازیکنان ایران قرمزپوش اما گرمکن‌های آبی به تن داشتند.

* حدود 20 تماشاگر ازبکستانی در ورزشگاه حضور داشتند.

* دو دروازه سیار در زمین چمن ورزشگاه آزادی قرار داده شده و در حال حاضر 4دروازه در زمین وجود داشت.

* لیدرهای با طبل در ورزشگاه حضور داشتند.

* بازیکنان ذخیره ازبکستان در تونل ورزشگاه تماشاگران را نگاه کردند.

* بین تماشاگران پرچم‌های ایران توزیع شدند. 80 روحانی بین تماشاگران حضور داشتند.

* تماشاگران در حال تشویق تک تک بازیکنان بوده و شعار ایرانی با غیرت سر دادند.

* پلاکاردهایی با عنوان سلام برزیل در دست تماشاگران بود.

* علی کریمی با وجود اینکه در فهرست 18 نفره نیست از سوی تماشاگران تشویق شد.

*دیدار دو تیم ساعت 20 آغاز شد.

 

فردوسی‌پور لنگان لنگان آمد/چکه‌های آب روی سر خبرنگاران

 عادل فردوسی‌پور گزارشگر دیدار تیم‌های ایران و ازبکستان که در مسابقه فوتبال دچار مصدومیت شده است امروز در حالی وارد ورزشگاه شد که چون از ناحیه پا دچار درد بود، لنگان‌لنگان به محل مربوط به گزارش بازی رفت.

* علی کریمی هافبک تیم ملی ایران که در ترکیب 18 نفره تیم ملی قرار ندارد با اتوبوس ملی‌پوشان وارد ورزشگاه آزادی شد.

* مهدی رحمتی، علی کریمی و جواد نکونام به همراه کارلوس کی‌روش به همراه سایرین مورد تشویق تماشاگران قرار گرفتند.

* بارش باران شرایط این بازی را در لحظاتی از حالت عادی خارج کرد بر همین اساس جایگاه خبرنگاران نیز با چکه‌های آب دچار مشکلاتی شد.

* هنگام پخش سرود ملی ایران در ورزشگاه آزادی هواداران تیم ملی پرچم بزرگ کشورمان را برافراشته و سرود ملی را خواندند.

* با وجود اینکه بازی آغاز شده است همچنان به تعداد حاضران در ورزشگاه افزوده شده و تماشاگران برای نظاره این دیدار به ورزشگاه آزادی می‌آیند با این حال به نظر نمی‌رسد بیشتر از 50 هزار نفر در نهایت از این مسابقه دیدار کردند ضمن اینکه طبقه اول ورزشگاه نیز به طور کامل پر نشد.

* دوربین عنکبوتی جدید که به صورت بالگرد است در فضای ورزشگاه آزادی از مسابقه و حواشی مربوط به بازی فیلمبرداری کرد.

تشویق قوچان نژاد و استرس بالای علی کریمی/داور گل نوری را نپذیرفت

رضا قوچان نژاد مهاجم دو رگه تیم ملی فوتبال ایران که برای دومین بار در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در ترکیب تیم ملی ایران قرار گرفته بود به محض ورود به زمین مورد تشویق شدید هواداران تیم ملی ایران قرار گرفت.

* علی کریمی هافبک تیم ملی ایران که به دلیل مصدومیت نتوانست در این دیدار در ترکیب 18 نفره قرار گیرد با حضور در جایگاه ویژه مسابقه در حالی مسابقه را تماشا می‌کند که از استرس زیادی برخوردار بود.

* علی کفاشیان، هادی آیت الله الهی، فریدون اصفهانیان، عزیزی خادم، حسین عسگری، مهدی محمد نبی، از تماشاگران ویژه این دیدار هستند که از جایگاه مقامات ویژه این مسابقه را تماشا کردند.

*این مسابقه با 5 دقیقه تاخیر آغاز شد.

* خالکوبی روی دست دروازه بان ازبکستان مورد توجه عکاسان قرار گرفت.

* تیم ملی ایران که این دیدار را هجومی آغاز کرد چندین مرتبه روی دروازه ازبکستان حملاتی را تدارک دید که یکی از این موقعیت‌ها توسط محمد نوری تبدیل به گل شد اما کمک داور آن را آفساید اعلام کرد تا این موضوع اعتراض شدید تماشاگران ایرانی و همچنین ملی پوشان کشورمان را به همراه داشته باشد.

* تیم ملی ایران در این دیدار با پیراهن قرمز و تیم ملی ازبکستان با لباس بازی کردند.

ایران خودش‌جوش 10 نفره شد/ همه به دنبال کی‌روش

به گزارش فارس، تیم ملی ایران به خاطر ناهماهنگی در تعویض با 10 نفر نیمه دوم را آغاز کرد که بر همین اساس با بیرون رفتن خلعتبری از ترکیب تیم ملی کریم انصاری فرد با گذشته ثانیه‌هایی از نیمه دوم و توقف مسابقه وارد زمین شد.

* کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران که به دلیل محرومیت نمی‌تواند در این مسابقه از روی نیمکت تیم ملی کشورمان را همراهی کند به طرز عجیبی در این مسابقه ناپدید شده و همه خبرنگاران به دنبال وی بودند.

* با آغاز نیمه دوم و بیشتر شدن حملات کشورمان ازبکستان رو به بازی فیزیکی آورده و چندین بار با خشونت ملی پوشان ایران را متوقف کردند.

* در چند نوبت دستورات تاکتیکی از سوی کادر فنی تیم ملی به بازیکنان ایران منتقل شد.پیام های تاکتیکی بیشتر به صورت مکتوب به دست امید نمازی و سایر اعضا کادرفنی رسید.

 

محمد نوری بازی تیم ملی برابر قطر را از دست داد

محمد نوری بازیکن ملی‌پوش ایران در این دیدار از علی احمد مدحد سیف البداوی از امارات، داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد و به این ترتیب 2 کارته شد و بازی بعدی تیم ملی را از دست داد. در دقیقه 66 پژمان نوری جای محمد نوری وارد زمین شد.

ایران در ششمین بازی خود 14 خرداد 92 به مصاف قطر می‌رود.

درمان سرپایی قوچان نژاد و اعلام دقیق تعداد تماشاگران!/ اعتراض نیمکت نشینان به داور

رضا قوچان نژاد بازیکن دو رگه تیم ملی ایران که از ناحیه زانو دار مصدومیت شده بود در بین دو نیمه به صورت سرپایی در تونل ورزشگاه مداوا شد.

* یکی از بازیکنان ازبکستان که در پایان نیمه اول قصد داشت زمین بازی را به قصد رختکن ترک کند به خاطر خیس بودن تونل ورزشگاه سر خورده و دچار مصدومیت شد.

* پزشکان دو تیم ایران و ازبکستان در بین دو نیمه جلسه‌ای را با ناظر بازی برگزار کردند تا هماهنگی‌های لازم را برای تست دو پینگ بازیکنان در پایان مسابقه به عمل بیاورند.

* در حالی که تا دقایقی قبل از آغاز مسابقه نیز بارش باران به شدت ادامه داشت، با آغاز این دیدار باران به طور کامل متوقف شد. با این حال لغزندگی زمین، دو تیم را با مشکلاتی مواجه کرد.

* پس از اینکه داور مسابقه در یک صحنه خطا روی اشکان دژاگه را نگرفت برای دقایقی جو بازی متشنج و از دست داور خارج شد. وی در این صحنه به دژاگه و یک بازیکن ازبکستانی کارت زرد نشان داد که این موضوع اعتراض نیمکت نشینان کشورمان را در پی داشت.

* در غیاب کی‌روش با اینکه سیموئز به عنوان نفر اول تیم ملی حضور دارد اما امید نمازی از کنار خط ملی پوشان ایران را هدایت کرد.

* کلاه گذاشتن مارکار آقاجانیان در حالی که باران بند آمده است در نوع خود جالب توجه بود.

* در دقیقه 60 این مسابقه از سوی گوینده ورزشگاه تعداد حاضران در ورزشگاه 43 هزار و 733 نفر اعلام شد.

* مهرداد پولادی برای محافظت از انگشت دستش با آتلی سیاه رنگ بازی را دنبال کرد.

گلزن ازبکستان بهترین بازیکن میدان شد

به گزارش فارس، باکایف بازیکن شماره 10 ازبکستان که تک گل بازی را به ثمر رساند به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

شعار هواداران علیه کفاشیان/ خوشحالی ازبک‌ها با داور اماراتی

میرجلال کاسیموف، سرمربی تیم ازبکستان از انداختن نور لیز در زمین بازی توسط تماشاگران، به شدت گله‌مند بود.

* دوربین پرنده، در کنار زمین و به طور آزمایشی مورد استفاده قرار گرفت و مسئولان از بیم سقوط از آن بهره‌برداری نکردند.

* سرمربی ازبکستان نسبت به پرتاب اوت بلند بازیکنان ایرانی معترض بود و معتقد بود که پرتاب ها خطا بودند و به خاطر همین موضوع چندین بار به تیم داوری اعتراض کرد.

* کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال، به طور مرتب با تلفن همراه خود با نیمکت تیم ملی در ارتباط بود.

*تماشاگران در انتهای بازی و در حالی که از باخت تیم‌ملی ناراحت بودند علیه کفاشیان شعار می‌دادند: « کفاشیان، خنده بسه، کفاشیان حیا کن، فدراسیون را رها کن»

*تماشاگران در انتهای مسابقه، نارنجک به زمین بازی پرتاب کردند.

*ازبک‌ها در انتهای بازی و در حالی که از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدند به طور عجیبی خوشحالی می‌کردند و حتی قصد داشتند این خوشحالی را با داور تقسیم کنند.

*تماشاگران پس از پایان بازی و در حالی که به شدت از نتیجه ناراضی بودند، نسبت به عملکرد تیم ملی معترض بودند. آنها بازیکنان تیم ملی را بی‌غیرت خطاب می‌کردند و با دوربین‌های تلویزیونی مصاحبه می‌کردند.

*نیروی انتظامی در پایان بازی با ایجاد حلقه دور کفاشیان از وی محافظت می‌کرد تا جو  ایجاد شده علیه وی فروکش کند و سپس از ورزشگاه خارج شود.

*تماشاگران پس از باخت تیم‌ملی خطاب به بازیکنان شعار می‌دادند:« با این همه هوادار والا خجالت داره.»

دهنوی و کریمی تست دوپینگ دادند

پس از پایان دیدار دو تیم ایران و ازبکستان در مرحله مقدماتی جام‌جهانی2014 برزیل که با برتری یک بر صفر ازبک‌ها همراه بود، از قاسم دهنوی و یعقوب کریمی تست دوپینگ گرفته شد.

 

سیموئز حرف‌هایش را با کی‌روش هماهنگ کرد/درگیری موافقان و مخالفان کفاشیان

سموئز که در بازی امشب مقابل ازبکستان در غیاب کارلوس کی‌روش به عنوان نفر اول حضور داشت قبل از کنفرانس خبری پایان بازی به سراغ کی‌روش رفته و صحبت‌هایش را با وی هماهنگ کرد.

* هواداران تیم ملی به شدت به علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان اعتراض کرده و موافقان و مخالفان وی با هم به درگیری پرداختند که این درگیری با وساطت نیروی انتظامی خاتمه پیدا کرد.

* پس از پایان این دیدار، بازیکنان ملی پوش ایران به نشانه اعتراض به داور حاضر به دست دادن با بازیکنان ازبکستان نشدند که با تذکر نمازی به وسط میدان بازگشته و این کار را انجام دادند.

 

پس از این شکست خبرنگاران و اصحاب رسانه برای مصاحبه با علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال منتظر او بودند تا وی از جایگاه ویژه بیرون آید، اما در حالی که حدود یک ساعت از اتمام بازی می گذشت کفاشیان جایگاه را ترک نکرد و خبرنگاران همچنان پشت درب در انتظار ماندند.

 

در حالی که خبرنگاران و هواداران بیرون از استادیوم 100 هزار نفری ایستاده بودند و منتظر کفاشیان بودند ماموران حراست ورزشگاه با برخودی تند و زننده آنها را از محل دور کردند تا کفاشیان بتواند جایگاه را ترک کند.

 

ماموران حراست عنوان کردند کفاشیان داخل جایگاه است و تا زمانی که ما اعلام نکنیم بیرون نمی‌آید.

این در حالی است که کفاشیان همواره پس از شکست و پیروزی پاسخگوی اصحاب رسانه بوده و شاید یکی از ویژگی‌های او را می‌توان همین موضوع دانست، اما این بار کفاشیان خنده های خود را فراموش کرد و برای مصاحبه نکردن با خبرنگاران فرار را بر قرار ترجیح داد.

 

تیم ملی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 از ساعت 20:05در ورزشگاه آزادی و در حضور 43733 تماشاگر ( بنا به اعلام بلندگوی ورزشگاه) به مصاف ازبکستان رفت که بازی  با نتیجه یک بر صفر به سود ازبکستان به پایان رسید.

*ترکیب تیم ملی ایران:

سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، خسرو حیدری، مهرداد پولادی، جواد نکونام، آندو تیموریان( از دقیقه 80 علیرضا عباسفرد)، محمد نوری( از دقیقه 66 پژمان نوری)، اشکان دژاگه، محمدرضا خلعتبری( از دقیقه 46 محمدرضا خلعتبری) و رضا قوچان‌نژاد

جام جهانی و اما و اگر تکراری/خنده‌های فوتبالی به سئول کشیده شد!

با شکست از ازبکستان از مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل، سه‌گانه ناکامی فوتبال ملی ایران در هفته سیاه تکمیل شد.

خبرگزاری فارس: جام جهانی و اما و اگر تکراری/خنده‌های فوتبالی به سئول کشیده شد!

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ایران در هفته اول دور برگشت رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل در منطقه آسیا در حالی که می‌توانست با یک پیروزی خانگی مقابل ازبکستان بلیت سفرش به برزیل را اوکی کند، این پیروزی را در شبی بارانی و سرد و البته تلخ با شکست عوض کرد تا سرنوشت صعود یک بار دیگر به اما و اگر کشیده شود.

*سریال ناتمام گل‌های تکراری

تیم ملی ایران در دیدار مقابل ازبکستان با یک گل تکراری بازی را واگذار کرد. دوباره توپ از کناره‌ها و روی یک ضربه آزاد سانتر شد، دوباره مدافعان تماشاگر شدند و رحمتی هم بیرون نیامد تا در میان بهت و غافلگیری، دروازه تیم ملی دوباره و این بار در دقایق پایانی باز شود؛ دقایقی که به یک چشم به هم زدن به پایان رسید تا حسرت فرصت‌های از دست رفته در این دیدار بر دل هواداران باقی بماند.

شاید به ثمر رسیدن چنین گلی در نگاه اول خیلی شگفت‌انگیز نباشد، اما اگر موضوع گل‌های خورده در تیم ملی فوتبال ایران حداقل در ماه‌های اخیر را واکاوی کنیم، اولین موضوعی که به چشم می‌آید بحث گل‌های تکراری است که گویا قرار نیست دست از سر فوتبال ملی ایران بردارند. گل‌ خورده از لبنان و حتی دیدار دوستانه مقابل تاجیکستان به همراه فرصت‌های مسلمی که در دیدار برابر کره‌جنوبی برای حریف به وجود آمد به علاوه همین گل دیدار با ازبکستان همگی یک ضعف را نشان می‌دهند؛ اینکه حریفان به خوبی پاشنه آشیل و راه‌های نفوذ به دروازه ایران را فراگرفته و با علم به نقاط ضعفی که گویا قصد برطرف شدن ندارند، حملات خود را طرح و برنامه‌ریزی می‌کنند.

شب گذشته نیز ازبکستان یک بار دیگر از این نقطه ضعف تیم ملی ایران در هنگام ضربات ایستگاهی بهترین استفاده را کرد تا در شبی که می توانست نتیجه تساوی عادلانه‌ترین نتیجه باشد، به یک پیروزی شیرین 3 امتیازی رسیده تا ضمن صعود به صدر جدول گروه، کار صعود تیم ملی ایران را با توجه به فرصت‌سوزی‌ که شد، به اما و اگر بکشاند.

*به اما و اگرهای روزهای پایانی عادت کرده‌ایم!

اینکه کار صعودمان به جام‌های جهانی به اما و اگر و روزهای پایانی پلی‌آف کشیده می‌شود، دیگر برای فوتبال ملی به یک عادت تبدیل شده و انگار صعود بی‌دردسر به فوتبال ایران نیامده است.

یک بار هم که برای صعود به جام جهانی قرعه با ما یار بوده و فرصتی خوب را بری صعود بی‌دردسر و آسان برایمان فراهم آورده، خودمان قدر موقعیت‌ها را ندانسته و همانطور که ناگهان قوی‌ترین تیم گروه را شکست می‌دهیم در خانه ضعیف‌ترین تیم گروه حتی از کسب یک امتیاز نیز عاجز می‌مانیم و کار را به جایی می‌رسانیم که بازی پایانی که معمولاً طبق قرعه سخت‌ترین بازی نیز محسوب می‌شود، تمام سرنوشت صعودمان به جام جهانی را مشخص کند.

از همان صعود پراسترس و پرهیجان به جام جهانی 98 فرانسه گرفته تا شانس صعود به جام جهانی 2002 کره و ژاپن که با یک شکست مشکوک مقابل بحرین از بین رفت و تا مقدماتی جام جهانی 2010 که نتیجه‌ای جز به بار آوردن تراژدی سئول و شکست بهت‌انگیز مقابل کره‌جنوبی نداشت.

این دوره هم گویا سرنوشت جام جهانی 2010 قرار است یک بار دیگر برای تیم ملی ایران تکرار شده و شاگردان کی‌روش گویا قرار است بار دیگر تمام کار صعود را به هفته پایانی مقابل کره‌جنوبی در سئول بکشانند؛ دیداری سخت که اگر قرار باشد 3 امتیازش سرنوشت صعود مردان کی‌روش را رقم بزند، تاریخ را یک بار دیگر برای فوتبال ملی ایران تکرار خواهد کرد.

*در غیاب کی‌روش از یک تعویض هم عاجز بودیم!

یک نکته دیگر که از این دیدار هنوز به خاطرمان مانده است این بود که به خوبی عدم حضور کی‌روش روی نیمکت تیم ملی به چشم آمد و شاید شروع عجیب و غریب بازی در نیمه دوم با 10 نفر به خوبی نشانگر آن بود که کادرفنی در غیاب سرمربی مطرح خود حتی از یک هماهنگی برای تعویض در بین دو نیمه نیز عاجز بود، چه برسد به آنکه این کادرفنی در غیاب نفر اول نیمکتش بخواهد در شرایط و موقعیت‌های بحرانی با تصمیمی درست و به جا کار را در آورده و گره بازی را باز کند.

 

 

البته شاید این شکست در صورتی که بهای گزافی نداشته باشد، درس بزرگی را برای سرمربی پرتغالی تیم ملی به همراه داشته باشد و آن هم اینکه کی‌روش در شرایط بحرانی بیش از پیش خود را کنترل کند تا با اخراج بچه‌گانه و بی‌مورد در روزهای حساس که بیشتر از همیشه به وجودش نیاز است، تیم ملی تنهاتر از همیشه محتاج این مربی نباشد.

*رنگ لباس، تنها وجه تمایز ازبک‌ها با تاجیک‌ها!

لیگ برتر یک بار دیگر دو هفته زودتر از دیدار مقابل ازبکستان تعطیل شد تا به قیمت اعتراض تمامی اهالی فوتبال، تیم ملی اردوی تدارکاتی خود را برای دیدار حساس با این تیم از منطقه آسیای میانه از سر بگیرد، آن هم به بهانه بازی تدارکاتی با تاجیکستان. حریفی تدارکاتی که به واقع فقط رنگ پیراهنش شبیه به رنگ پیراهن ازبک‌ها بود و نه از جنگندگی و بازی فیزیکی ازبک‌ها بویی برده بود و نه اصولا تاکتیکی برای ارائه کردن داشت.

از قدرت تاجیکستان همین بس که با تیم دوم‌مان شکستی پرگل نصیبشان کردیم تا حداقل از لحاظ روحی و روانی برای بازی با ازبکستان شارژ شویم، اما کی‌روش که گویی زمانبندی برنامه‌های تیم ملی را فراموش کرده است، در این مسابقه به جای استفاده از نفرات اصلی به منظور بررسی آخرین تاکتیک‌ها، طرح‌ها و راهکارهای مبارزه برای دیدار مقابل ازبکستان، به بهانه آنچه که میدان دادن به نفراتی که کمتر بازی کرده‌اند، بود؛ ذخیره‌ها را به میدان فرستاد تا عملا فرصت یک دیدار تدارکاتی برای هماهنگی نفرات ثابت از بین برود.

پس از این بازی نیز عده‌ای خط خورده و عده‌ای مصدوم شدند تا بازی با تاجیکستان که می‌توانست به فرصتی خوب برای کادرفنی تیم ملی برای دیدار با ازبکستان بدل شود، در عمل به بی‌فایده‌ترین بازی ملی تاریخ فوتبال ایران مبدل شد.

*آقای رئیس تو را به خدا دیگر نخند..

در پایان تنها ذکر یک نکته دیگر ضروری است و آن نکته این است که هفته سیاه فوتبال ایران و تکمیل سه‌گانه ناکامی در سطح ملی با شکست مقابل ازبکستان برای‌مان یک درس داشت؛ حذف فوتسال از جام جهانی و تیم ملی جوانان از قهرمانی آسیا به هیچ وجه اتفاقی نبود و این نتایج ضعیف خدمت آقای کفاشیان نشان داد که مشکلاتی که وجود دارد (که البته از ورزش کشور نشأت گرفته است)، مشکلات عمیق و ریشه‌ای هستند که در تار و پود فوتبال کشور ریشه دوانده و با این شرایط، روز به روز اوضاع را برای فوتبالدوستان بد و بدتر می‌کنند.

هواداران نیز با این روند نزولی که تیم‌های باشگاهی و فوتبال ملی به خود گرفته‌اند، شاید تنها دلخوشی (فوتبال) خود را هم از دست بدهند تا به تبع آن ورزشگاه‌ها خالی‌تر از همیشه شوند و این همه مواردی است که می‌تواند برای همیشه لبخند را از روی صورت آقای رئیس محو کند.

انتهای پیام/خ

عکس های خنده دار..

وقت کردی یه کم بخند!!!!!!!

 

اینم قهقهه اقای فردوسی پور عزیز.....

 

خانم نبردبون بدم خدمتتون؟؟؟؟؟

 

سرمربی راه‌آهن

دایی، سرمربی راه‌آهن: به دنبال یک مهاجم هستیم و با جذب این بازیکن خیلی از مشکلات‏مان رفع می‏‌شود/ گزینه ایرانی مد نظرم است البته با اروپا هم مکاتبه کرده‌‏ایم که اگر بازیکن ایرانی نشد، بازیکن خارجی بگیریم/ فوتبال قابل پیش‌‏بینی نیست اما در دیدار تیم ملی با ازبکستان، پتانسیل برد را داریم


سرمربی راه‌آهن

دایی، سرمربی راه‌آهن: به دنبال یک مهاجم هستیم و با جذب این بازیکن خیلی از مشکلات‏مان رفع می‏‌شود/ گزینه ایرانی مد نظرم است البته با اروپا هم مکاتبه کرده‌‏ایم که اگر بازیکن ایرانی نشد، بازیکن خارجی بگیریم/ فوتبال قابل پیش‌‏بینی نیست اما در دیدار تیم ملی با ازبکستان، پتانسیل برد را داریم


حسرت تیم ملی جوانان ایران برای صعود به جام جهانی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تیم ملی جوانان ایران با نتیجه ضعیف چهار بر یک از کره جنوبی شکست

 خورد و نتوانست جواز حضور در جام جهانی را یدست آورد!!!!!!!!!!!!!!!

شب تلخ فوتبال ایران رقم خورد، در این شب هم تیم ملی جوانان ایران و

 هم تیم ملی فوتسال ایران فقط به دلیل عدم مدیریت صحیح رقم خورد.

 

 

تیم ملی فوتسال ایران از رقابتهای جام جهانی فوتسال حذف شد!!!!!!

تیم ملی فوتسال ایران دو پله سقوط کرد و در جای هشتم رده بندی جهانی قرار گرفت!

حسین شمس عصر دوشنبه در گفتگو با ایرنا افزود:

معتقدم صانعی به دلیل نداشتن تجربیات لازم نباید هدایت تیم ملی را بعهده می گرفت و حداقل باید بعد از ناکامی در جام ملتهای آسیا از تیم کناره گیری می کرد.....

وی خاطر نشان کرد: صانعی کمترین نقش را در انتخاب بازیکنان، حذف نام شمسایی از فهرست تیم ملی را به عهده داشت!!!

تصاویر بسیار زیبا از حیات وحش..

عکس های جالب ، زیبا و دیدنی از حیات وحش .

 

عکس از پرنده بسیار زیبا به نام هدهد یا همان شانه بسر خودمان..

 

 

 

 

 

 

تصاویر خنده دار....

در این قسمت چند عکس که خیلی جالب هست براتون آوردم انشا’ا.. مورد قبول شما عزیزان هم واقع شود.....

 

اقای داور.....فول....فول...

 

اگر برانکاد نیست زمبر بدم خدمتتون؟؟؟؟؟

زمین خواران.......زمین خواری زسر گیرید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

زمین خواران، زمین خواران ، زمین خواری زسر گیرید! 

                        بسوزانید اسناد و به فکر توجیهش باشید..

اگر خوردی دو صد هکتارزمین ناب دوستانت!

                     بگو حقش بود لیکن به فکر بهترش باشید!

زمینها را معین کن نیفته دست محرومان!

                    کویر لوت سهم الناس شما فکر خزر باشید

خبرها آمده بیرون خلایق جمله فهمیدند

                    به فکر برزخ و قبر و نکیر و منکرش باشید.

در آنجا هیچ توجیهی نشه مقبول درگاهش..

                    به فکر سختی قبر وعذاب و آتشش باشید!

زمینها حق مردم بود  نه از بهر عزیزانت!

                     به یاد داستان علی و قنبرش باشید....

 

تمرین دیروز نوین نوفرست ..

عصر دیروز طبق برنامه تمرینی این باشگاه تیم جوانان را اقای مهدی شکری یکی از بازیکنان بنام  وقدیمی باشگاه تمرین داد که بیشتر روی ضربات کاشته کار شدو دروازه بانان را اقای حسین آزادگان تمرین اختصاصی داد..

 تمرین تیم نونهالان را یک رده برعهده اقای علی سارانی و یک رده را اقای علی حسینی تمرین دادند.

آقای قیطاسی و اقای نوفرستی ( صادقپور) بر انجام تمرینات مربیان نظارت داشتند و نکاتی را در ین به مربیان گوشزد می کردند..

چند بازیکن جدید نیز جهت تست به محل تمرین آمده بودند.

 

 

 

پرسپولیس.....

  تمرین دیروز پرسپولیس با غیبت های ادامه دار شهاب گردان دروازه بان نیمکت نشین این

 تیم برگزار شد..

 

عکس های جلب ،سوتی های دیدنی.....

قسمت دوم از سری سوتی ها و تصاویر دیدنی و یا خنده دار را ملاحظه بفرمائید!

البته این دفعه بنا به درخواست دوست بسیار عزیزمان تصاویر مربوط به فوتبال می باشد!

 

 

جام باشگاههای اروپا.................

رئال مادرید 2 --بورسیا دورتموند 2

این بازی در شب گذشته انجام پذیرفت و با توجه به اینکه این تیم دورتموند بود که در نیمه اول 2 بر 1 به رختکن رفت و در نیمه دوم بازی رئال به زحمت توانست نتیجه را مساوی نماید

با این نتیجه و با توجه به برد 2 بر 1 تیم دورتموند در بازی قبل این تیم دورتموند است که در صدر گروه D قرار دارد.

 

عکس های خنده دار و سوتی های جالب..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

باز هم در بخشهای بعدی براتون از این عکسها میذارم...

کورش کبیر....

خداوندا دستهایم خالی است و دلم غرق در آرزوها ،یا به قدرت

  بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست 

  نیافتنی خالی کن...

                                                    ( کورش کبیر )

 

عید غدیر مبارک باد.....

عید کمال دین، سالروز اتمام نعمت و هنگامه اعلان وصایت و ولایت امیرالمومنین علیه

 السلام بر شیعیان و پیروان ولایت خجسته باد..

 

والیبالیستهای نوجوان ایران برای ششمین بار قهرمان آسیا شدند...

تیم والیبال نوجوانان ایران با غلبه برچین مقام قهرمانی آسیارا کسب نمودند.....

 

نکونام.......

جواد نکونام برای مذاکره به دبی رفت....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

چلسی ، منچستر.....

انتقام سخت چلسی از منچستر.....

این خانم روی نیمکت چلسی چه سمتی دارد؟

 

پرسپولیس با 6 گل پیکان را شکست داد..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برد قاطع پرسپولیس در برابر پیکان با 6 گل...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دایی : قلب من ابتدا برای خودم می تپد و بعد برای پرسپولیس..!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

سالن ورزشی نوفرست

ان شاءالله در آینده نزدیک با همت آقای مهندس قدیری آخرین مرحله این مجموعه یعنی کتابخانه مجهز آغاز و این پروژه ورزشی و فرهنگی خواهد شد.

و برگی افتخار آفرین در تاریخ نوفرست و منطقه خواهد بود

خدمتی ماندگار در نوفرست

با سلام

به حول قوه الهی؛ به اطلاع نوفرستی های عزیزمان می رسانیم، به تلاش و کوشش آقای مهندس قدیری زمین چمن مصنوعی نوفرست آماده بهره برداری شد.

 

گزارش تصویری مجموعه ورزشی نوفرست