تیم فوتبال بزرگسالان نوین نوفرست جهت دیدار با تیم پتوی لاله اصفهان که در روز سه شنبه همین هفته در اصفهان برگزار میشود امشب بیرجند را ترک می نماید..

 

 

تیم فوتبال بزرگسالان نوین نوفرست بیرجند برای انجام

 مسابقه با تیم پتوی لاله اصفهان روز یکشنبه  31/6/92 عازم اصفهان می شود .

چگونگی اعزام این تیم به اصفهان مشخص نیست و هنوز مسئولین هیچ کمکی به این تیم نکره اند واین درحالی است که هفته سوم مسابقات در حال برگزاری است.!

اتوبوس سازمان ورزش و جوانان هم ظاهرا" آماده نمی باشد .

لازم بذکراست این تیم تنها نماینده استان خراسان جنوبی در لیگ دسته سوم فوتبال کشور است.!!!

پرسپولیس به سپاهان اصفهان باخت..

تیم فوتبال سپاهان اصفهان توانست در یک بازی راحت تیم

 پرسپولیس را شکست داده و با زدن یک گل سه امتیاز این

بازی را از آن خودنماید..!!

 

 

 

 

کسب اولین امتیاز تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه ورزشی

 نوین نوفرست در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور.

مدیر باشگاه ورزشی نوین نوفرست گفت:ما دست همه مسئولین و خیرین این شهر را برای کمک به این تیم که  همه بازیکنان آن بومی هستند و تنها نماینده استان خراسان جنوبی در لیگ سوم باشگاههای کشور می باشد را به گرمی می فشاریم و با توجه به هزینه های گزاف تیم اگر مسئولان استانی و شهرستانی کمک نکنند ما برای اعزام به مسابقات در سایراستانها به مشکل مالی بر خواهیم خورد.

 

 

استقلال در دو قدمی ستاره سوم..!

تیم فوتبال استقلال تهران

 در تایلند با نتیجه 2 بر یک

تیم بوریرام را شکست داد.!!

آندرانیک تیموریان یک سانتر زیبا که باضربه سر

 حنیف غمران زاده منجر به اولین گل تیم

استقلال شد و دومین گل را نیز آندرانیک تیموریان

 از چندین متر پشت محوطه جریمه با یک شوت سرکش و سنگین وارد دروازه حریف کرد و کار را را برای صعود قطعی کرد.!!

 

 

 

 

 

فارس گزارش می‌دهد تساوی نمایندگان فوتبال خراسان جنوبی

در هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ دسته 3 فوتبال باشگاه‌های کشور

دو نماینده فوتبال خراسان جنوبی و بوشهر در استادیوم آزادی بیرجند

به مصاف هم رفتند

که در پایان دو تیم استقلال نوین نوفرست و هلال احمر بوشهر به تساوی رسیدند.

خبرگزاری فارس: تساوی نمایندگان فوتبال خراسان جنوبی و بوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، هر چه زمان می‎گذرد بر عمر فوتبال افزوده می‎شود، اقبال عمومی مردم، نسبت به این ورزش مردانه، پر تلاش و جادویی فزونی می‎یابد و در این میان، سهم جوانان و نوجوانان در گرایش به سوی این ورزش، چه از نظر داخل شدن در متن آن و چه لذت بردن از تلاش گروهی از بازیکنان در زمین، در جمع تماشاگر، از ورزش‎های دیگر بیشتر بوده و به همین دلیل است که در کشور ما هر ساله مسابقات لیگ‌های فوتبال با عنوان لیگ دسته یک، دو و سه فوتبال باشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.

فوتبال خراسان جنوبی چند سالی است که  نمایندگانی در رده‌های سنی مختلف و باشگاه‌های لیگ دسته دو و سه کشور داشته است.

امسال بر خلاف سال گذشته که از استان سه نماینده در لیگ باشگاه‌های دسته کشور حضور داشتند، یک نماینده از خراسان جنوبی در لیگ دسته سه فوتبال باشگاه‌های کشور حضور دارد.

سرپرست مربی تیم فوتبال استقلال نوین نوفرست اظهار داشت: تیم فوتبال استقلال نوین نوفرست تنها نماینده خراسان جنوبی در لیگ دسته سه باشگاه‌های کشور است که با تیم‌های ذوب آهن نوین ‌اصفهان، شهرداری نوین هرمزگان، شهرداری بم، صیادان کیش، صدرآباد اردکان، مس نوین کرمان، پرسپولیس زاهدان،‌شهدای ارتش و هلال احمر گراش بوشهر هم گروه است.

تساوی نماینده خراسان جنوبی با نمایند بوشهر در مسابقات لیگ دسته 3 کشور

حمیدرضا قیطاسی ادامه داد: در هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ دسته سوم کشور تیم استقلال نوین نوفرست به مصاف تیم هلال احمر گراش بوشهر رفت که با توجه به نود دقیقه تلاش دو تیم به تساوی رضایت دادند و به کسب یک امتیاز راضی شدند.

 وی اذعان داشت: به دلیل نداشتن اسپانسر و عدم حمایت مسئولان از این تیم نوپا و جوان تاکنون نتوانسته‌ایم  چارت بازیکنان تیم را کامل کنیم و فقط برای 12 فوتبالیست این تیم از طرف فدراسیون فوتبال کارت صادر شده است.

در صورت حمایت یک ساله از  نماینده استان، 10 سال تضمین ورزشکار می‌کنیم

سرپرست مربی تیم فوتبال استقلال نوین نوفرست با بیان این‎که تمام اعضای تیم فوتبال استقلال نوین نوفرست بومی هستند، خاطر نشان کرد: این تیم  برای نخستین‎بار در مسابقات فوتبال باشگاه‌های لیگ دسته سه کشور  حضور دارد و با توجه به تجربه کم و سن پایین بازیکنان تیم فوتبال استقلال نوین نوفرست تا این مرحله از بازی‌ها نتایج خوبی را کسب کرده است که اگر از این تیم حمایت یکساله شود می‌تواند برای 10 سال پشتوانه فوتبال خوبی برای خراسان جنوبی باشد.

قیطاسی در ارتباط با بازی مقابل تیم هلال احمر گراش بوشهر گفت: با توجه به حضور چند ساله تیم هلال احمر گراش بوشهر در لیگ فوتبال باشگاه‌های کشور و تیم استقلال نوین نوفرست خوب ظاهر شد و در عین حالی‎که  داور پنالتی تیم  ما را نگرفت ولی کسب تساوی برای ما نتیجه بدی نیست.

فدراسیون در مسابقات فوتبال باشگاه‌های لیگ دسته 3 کشور  داور ناظر داشته باشد

سرپرست تیم هلال احمر گراش بوشهر اظهار داشت: گراش شهرستان تازه تاسیسی است که با توجه به استعداد و پتانسیل‌های خوب توانسته است تیم فوتبالی را در حد تیم‌های استان‌های مطرح به لیگ باشگاه‌های کشور تقدیم کند.

محمد جواد آذربارگان در ارتباط با بازی مقابل تیم استقلال نوین نوفرست گفت: تیم ما برای برد به خراسان جنوبی آمده بود و از تیم استقلال نوین نوفرست به عنوان تیم میزبان انتظار داشتیم در  مقابل تیم هلال احمر گراش بوشهر جدی‌تر ظاهر می‌شد که اگر در مسابقات بعدی خود به همین منوال بازی کند به طور حتم دچار  مشکل می‌شود.

وی با بیان این‎که باید از فدراسیون ناظری بر بخش داوری این مسابقه حضور می‌داشت،‌ گفت:‌ داور به بازی اشراف کامل داشت و قضاوت خوبی را از خود نشان داد.

مسئولان خراسان جنوبی از  تنها نماینده استان در لیگ دسته 3 حمایت بیشتری داشته باشند

نماینده فدراسیون بر حسن انجام مسابقه فوتبال لیگ دسته سه کشور در بیرجند اظهار داشت:‌ امسال فدراسیون فوتبال برای بهتر برگزار کردن و صرفه‌جویی در هزینه‌های تیم‌های حاضر در لیگ‌های دسته دو و سه باشگاه‌های کشور،‌ مسابقات را از حالت رفت و برگشت خارج کرده است.

حبیب الله بادلیان در ارتباط با مسابقه دو تیم فوتبال استقلال نوین نوفرست و هلال احمر گراش بوشهر گفت: با توجه با اینکه خراسان جنوبی از پتانسیل‌ و ظرفیت‌های خوبی به ویژه در ورزش فوتبال برخوردار است، فدراسیون انتظار داشت تنها نماینده فوتبال استان از حمایت بیشتری برخوردار می‌بود و تیم ناقصی را با 12 ورزشکار به مصاف تیم  قوی و باسابقه هلال احمر گراش بوشهر می‌فرستاد.

----------------------------

گزارش از علیرضا چاجی

 

دیدار دو تیم نوین نوفرست و هلال احمر گراش شیراز که در حضور تعدادزیادی تماشاگر در ورزشگاه آزادی بیرجند انجام پزیرفت پس از کش و قوسهای فراوانی که داشت در نهایت با نتیجه مساوی صفر بر صفر پایان یافت ...که بخشی از صحبتهای آقای قیطاسی را در خصوص این بازی را ملاحظه بفرمائید:

تیم ما مشکلات فراوانی را داشت تا توانست به این بازی برسد چرا که من حتی امیدوار نبودم تیم بتواند راهی مسابقات شود و کسانیکه تاکنون تیم داری کرده اند بهتر می دانن که ظرف 48 ساعت یک تیم لیگ کشوری را بستن کار باورنکردنی می باشد و این مهم حاصل زحمات شبانه روزی تک تک بازیکنان و کادر فنی تیم می باشد و بخصوص آقای سمعیان که سنگ تمام گذاشتند و هم بعنوان بازیکن و هم بعنوان مربی و هم در سایر امرات کمک شایانی را به باشگاه نمودند که جا دارد از ایشان تشکر ویژه داشته باشم و نیز آقای ابراهیم نوفرستی که با سماجت خودشان به هر زحمتی که شد تعداد 13 کارت بازیکنان را صادر تا تیم بتواند به این بازی برسد.

در خصوص بازی چون دست ما بسته بود داشتیم بازیکنان خوبی که به دلایل مختلف کارت آنها صادر نشده بود و از این 13 نفر یازده نفر بازیکن اصلی بودند و فقط دو نفر روی نیمکت داشتیم بهر بازی اول بود بیشتر بازیکنان ما خیلی جوان هستند و حتی تا کنون در هیچ تیم بزرگسالانی حتی در شهرستان بیرجند هم بازی نکرده اند و این ریسک بسیار بالایی بود که ما کردیم و اینها را روانه بازیهای لیگ سوم کشور نمودیم که از بعد روانی مقدار زیادی تمرکز آنها را بهم زده بود و انشا’ا.. در بازیهای بعدی سعی می کنیم این مشکل را برطرف کنیم ضمن اینکه بی دقتی در ضربات آخر بازیکنان چند موقعیت صددر صد گل را از ما گرفت..بخصوص توپی که نصیب محمد سیفی نوفرست شد که با کمی دقت این بازیکن براحتی می توانست دروازه حریف را باز کند که این امر صورت نگرفت البته تیم حریف هم تیم خوبی بود با شرایط فیزیکی خوبی که داشتند مشخص بود این تیم مدت زیادی است که تمرین می کند و سال قبل هم در لیگ سوم کشور حضور داشته است ..

قیطاسی در ادامه گفت ما همته آینده در شهر اصفهان با نماینده این استان بازی خواهیم کرد..

 

 

 

 

 

 

 

تیم فوتبال هلال احمر گراش ، نماینده استان فارس در لیگ دسته سوم کشور دیروز وارد شهرستان بیرجند شد و اولین تمرین خود را در زمین شماره یک آزادی انجام داد این تیم امروز عصر ساعت 16:15 دقیقه با تیم فوتبال نوین نوفرست نماینده  استان خراسان جنوبی مسابقه خواهد داد.

 

فدراسیون فوتبال هزینه وردی جهت شرکت در این دوره از مسابقات را مبلغ 100،000،000ریال اعلام نمود و نیز یک فقره چک رمز دار بانکی به مبلغ 70،000،000ریال

 

 از آقای ابراهیم نوفرستی نهایت تشکر و سپاس را داریم که جهت تکمیل مدارک این تیم مدت یک هفته هست که ایشان با توجه به گرفتاری که داشتند هر روز پیگیر صدور کارتهای شرکت در مسابقه بازیکنان تیم بودند  و ما زحمات ایشان را فراموش نخواهیم کرد.

وقتی کار برای رضای خدا باشد دیگر خستگی جایی ندارد.

عمو ابرام دوستت داریم!

نوین نوفرست ، هلال احمر گراش از سری مسابقات فوتبال لیگ دسته سوم کشور..

روز سه شنبه 26 شهریور ماه 92 یک بازی از گروه 5 مسابقات لیگ سوم کشور بین تیمهای نوین نوفرست و هلال احمر گراش نماینده استان فارس به میزبانی باشگاه نوین نوفرست در بیرجند برگزار میگردد.این بازی در زمین چمن شماره یک آزادی را’س ساعت 16:15 آغاز میشود..

 

 

 

                                از اقای احسان  سلمانی که یکی از بهترین بازیکنان رده سنی جوانان این باشگاه می باشد به خاطر راه اندازی کانون هواداران باشگاه ورزشی نوین نوفرست تشکر میکنیم و امیدوارم که باشگاه در اینده بتواند خواسته های این بازیکنان خوب و با اخلاق را براورده نماید بهر حال از تلاش شما نهایت تشکر خود را اعلام میداریم..

 

 

امروز انجام شد

 

"علیرضا قیطاسی"

مدیر محترم امور سازمان بانک ملی ایران امروز پاسخگوی مشتریان بانک ملی بود.

در آستانه هشتاد و پنجمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران، عبدالرضا سیف و علیرضا قیطاسی مدیر امور بازرسی و سازمان از ساعت 10 تا 11 صبح امروز سه‌شنبه 19 شهریور ماه پاسخگوی تلفنی سوالات مشتریان بودند.


 این برنامه از روز 17 شهریور ماه جاری آغاز شد و تا فردا 20 شهریور ماه ادامه خواهد داشت و مشتریان محترم می‌توانند از ساعت 10 تا 11 صبح فردا با مدیران امور بین‌الملل و پشتیابی این بانک با شماره تلفن 64140-021 در ارتباط باشند.
لازم به ذکر است در حاشیه این برنامه، قیطاسی با تقدیر از کارکنان واحد ارتباط مردمی این بانک، بر اهمیت و تداوم حضور مدیران ارشد در این واحد جهت پاسخگویی به سوالات مشتریان تاکید کرد.

 


آغاز رقابتهای فوتبال لیگ دسته سوم کشور..

با توجه به بازی تیمهای فوتبال نوین نوفرست و وحدت خاوران بیرجند که برابر برنامه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران می بایست در ساعت 16:15 دقیقه در استادیوم آزادی بیرجند برگزار شود و ناظر فدراسیون آقای وحدتی از کرمان بهمراه کادر داوری از شب گذشته به بیرجند آمدند تا این بازی را برگزار نمایند علی رغم آمادگی تیم فوتبال نوین نوفرست ،متا’سفانه تیم وحدت خاوران بیرجند انصراف خود را اعلام و این موضوع در هیا’ت فوتبال استان خراسان جنوبی صورتجلسه گردیدو به فدراسیون فوتبال ج.ا.ا اعلام تا در این خصوص تصمیم گیری شود...!!

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست افزود : ما در  سه شنبه هفته آینده در بیرجند میزبان تیم فوتبال هلال احمر گراش هستیم که بعنوان نماینده استان فارس در این بازیها شرکت نموده است.امیدوارم مربیان ما در این فرصت باقی مانده تیم را به یک آمادگی نسبی برسانند.

سرهنگ قیطاسی در بخشی از سخنانش گفت : این تیم را ما دو روز مانده به اتمام مهلت تعیین شده جهت ثبت نام در فدراسیون فوتبال بسته ایم که به خودی خود دارای اشکالات و ایراداتی می باشدوبا توجه به اینکه تیم ما بسیار بازیکنان جوان و کم تجربه   هستند نیاز به زمان بیشتری داریم تا تیم آماده شود البته نباید از وجود بازیکنی مانند محمد رضا سمعیان به سادگی گذشت چرا که این بازیکن به تنهایی یک تیم است و من در همین جا از زحمات آقای ابراهیم نوفرستی(صادقپور ) مراتب و سپاس خود و باشگاه را اعلام میکنم و ایشان که بعنوان سرپرست این تیم در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور رسما" ثبت و کارت ایشان صادر گردیده است تمام مراحل ثبت قراردادها و سایر موارد را پیگیر هستندبا همراهی سایر همکارانمان در باشگاه نوین نوفرست..

قیطاسی افزود: البته حدود دو ماه قبل ما اعلام آمادگی جهت شرکت در این مسابقات را به مسئولین فوتبال استان اعلام نمودیم ولی از آنجائی که توان مالی خوبی نداشتیم که امتیاز این تیم را در آن موقع یا حتی خیلی قبل از این بخریم مسئولین هیا’ت فوتبال استان خراسان جنوبی گفتند ما قصد فروش این امتیاز را داریم اگر با کسی به توافق نرسیدیم ما این امتیاز را به شما خواهیم داد و قبلا" هم گفتم این امر دو روز قبل از پایان مهلت تکمیل مدارک در فدراسیون فوتبال رخ داد که با عین حال این باشگاه کمال تشکر و قدردانی از ها’ت فوتبال و مدیریت  محترم سازمان ورزش و جوانان را اعلام میدارد و امیدوارم که همه شهروندان عزیز تحمل داشته باشندو این تیم را حمایت کنند چرا برنامه ما بر این است که یکی دوسال فقط حضور در لیگ سوم کشور برای ما مهم است نه اینکه ما توقعات خود را بالا ببریم و بگوییم در سال اول باید صعود کنیم به لیگ دو کشور اگر این تیم حتی از دسته سوم کشور هم سقوط کند اگر شده برای سال بعد یک امتیاز دیگر خریداری میکنیم و همین نفرات را هم به مسابقات اعزام می کنیم تاپس از دو سه سال هزینه کردن و زحمت کشیدن ده یا دوازده سال فقط دنبال نتیجه باشیم چرا 99% این تیم بازیکنان بومی و بی نام هستند ولی با ظرفیت بالاو این میسر نمشود مگر با زحمت و تلاش و حوصله و من معتقدم که بالاخره باید از یک جایی شروع کنیم و این شروع کار ماست با توکل به خداوند قادر متعال و همراهی همه همشهریان و ورزشکاران و ورزشدوستان گرامی وعلی الخصوص مسئولین محترم استان و شهرستان بیرجند.. 

 

 

اقای ابراهیم نوفرستی (صادقپور) سرپرست تیم

 

مسابقات لیگ دسته سوم کشور...

اولین مسابقه فوتبال لیگ دسته سوم کشور بین تیمهای

 نوین نوفرست و وحدت خاوران بیرجند .(فصل 92-93)

دوشنبه18/6/92 ساعت 16:15

استادیوم آزادی بیرجند

تصاویر حاشیه های دربی 77

عکس از حاشیه های دربی

 

 تهران استقلال ، پرسپولیس

 

 

 

 

 

 

مسابقات فوتبال لیگ سوم کشور از هفته آینده آغاز می شود..!

 پس ازاینکه حضور باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست در مسابقات لیگ دسته  سوم کشور قطعی شد و کلیه مدارک مربوط به بازیکنان و باشگاه توسط آقا ابراهیم صادقپور از فدراسیون فوتبال دریافت و برای ماارسال شدکه جای تشکر و قدر دانی داردبازیکنان باشگاه تا پاسی از شب گذشته در دفتر باشگاه حاضر و قراردادهارا امضا’ نمودند...

و سایر مسایل باشگاه در خصوص این تیم به لطف خداوند متعال به خوبی پیش میرودومشکل آنچنانی فعلا" وجود ندارد.

دیروز عصر تمرین بسیار خوبی توسط مربی این تیم آقای محمدرضا سمیعیان در زمین شماره یک آزادی انجام شد که تقریبا" تیم به یک هماهنگی نسبی رسیده است.. 

 

 

ساعتی پیش سرهنگ قیطاسی اعلام کرد از سوی هیا’ت فوتبال استان خراسان جنوبی بصورت شفاهی به مربی تیم بزرگسالان این باشگاه(آقای محمدرضا سمیعیان) اعلام گردید که برای شرکت در مسابقات لیگ دسته سوم کشور آماده شوید!!!..

قیطاسی ضمن تشکر از مسئولین هیا’ت فوتبال استان به تمامی مربیان و مسئولان تیم ابلاغ نمود به دلیل عدم فرصت کافی هر کس بسرعت وظایف محوله را انجام تا تیم بتواند با قدرت هرچه تمامتر در مسابقات ظاهر شود..

ضمنا" نماینده باشگاه روز چهارشنبه جهت تکمیل مدارک به تهران اعزام میشود.ایشان از بازیکنانی که تاکنون قرارداد امضا’ننموده اند خواست حداکثر تا پایان روز سه شنبه فرصت دارند به دفتر باشگاه مراجعه و تکمیل مدارک نمایند..

باتوجه به اینکه روز پنجشنبه14 شهریور آخرین فرصت برای تکمیل و تحویل مدارک به فدراسیون فوتبال می باشدیعنی فقط دو روز فرصت است که این بسیار کار سخت و مشکلی می باشد ..ولی شدنی است ..

قیطاسی خاطر نشان کرد ای کاش هیا’ت فوتبال استان خراسان جنوبی کمی زود تر تصمیمش را می گرفت تا ما فرصت کافی برای بستن قراردادها با بازیکنان و سایر امورات اداری را داشتیم... 

 قیطاسی افزود اگر کارها بسرعت وبدرستی انجام گیرد ما در روز دوشنبه 18/6/92 بازی خوبی مقابل تیم وحدت خاوران بیرجند خواهیم داشت..

 

برنامه مسابقات فوتبال دسته سوم کشور گروه 5

گروه پنجم لیگ دسته سوم فوتبال کشور عبارتنداز: 1-ذوب آهن نوین اصفهان 2- نوین نوفرست بیرجند3- شهرداری نوین هرمزگان 4- شهرداری بم 5- صیادان کیش 6- صدر آباد هرمزگان 7- مس نوین کرمان 8 - حلال احمر گراش 9 - پرسپولیس زاهدان 10- وحدت خاوران بیرجند 11- شهدا’ ارتش اصفهان

- بازیهای این لیگ فقط در یک دور برگزار می شود و بصورت رفت و برگشت نخواهد بودو

 تقریبا هر تیم 5یا 6 بازی را میزبان خواهد بود!

- تیم های اول و دوم هر گروه به دور بعد مسابقات راه پیدا می کنند و   تیمهای سقوط 

  کننده از لیگ دسته دوم کشورو تیمهائیکه فصل گذشته در لیگ دسته سوم مانده اند

 در 2 گروه 12 تیمی به رقابت می پردازند.

هنوز مشخص نگردیده چند تیم به لیگ دسته دوم کشور صعود می کنند.!!

همچنین تیم های سوم و چهارم  گروه مقدماتی

 در لیگ باقی می مانند و 8تیم دیگر سقوط می کنند

 

تاریخ شروع مسابقات هفدهم شهریور یعنی کمتر از یک

 هفته به آغاز بازیها زمان مانده است.!!

نکته قابل توجه اینکه کمتر از یک هفته به آغاز بازیها مانده است ولی هنوز تکلیف

 نماینده استان خراسان جنوبی مشخص

 نیست !!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  

 

کوروش کبیر...

اگر می خواهید دشمنان خود

 را تنبیه کنید به دوستان خود

 محبت کنید.(کوروش کبیر)

 

 

استقلال تهران به استقلال خوزستان باخت..!!

    قلعه نوعی: هوا نه ، بلکه کیلوها منم باعث شد تا بازی را

 واگذار کنیم!

 

 

 

 

 

 

بمناسبت بزرگداشت و یاد و خاطره  همه عزیزانی که در مدت

 هفت سال دوری دکتر واعظ از میهن از دنیا رفته اند مجلس

 یادبودی در شب جمعه چهاردهم شهریور ماه در مسجد جامع

 نوفرست برگزار مینمایند، حضور خانواده های داغدار و همه

 شماعزیزان را چشم انتظارند..

 

 

خوش آمدی که خوش آمد مرا

 ز آمدنت...

 

 

تیتر روزنامه های ورزشی..

تیتر روزنامه های ورزشی...

 

 

 

 

 

 

حضور تیم فوتبال باشگاه ورزشی نوین نوفرست درلیگ سوم کشور..!!

مدیر با شگاه ورزشی نوین نوفرست پس از برگزاری

 نشستهایی با مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان

 جنوبی و مسئولین هیا’ت فوتبال استان گفت : اگر مسئولین

 هیا’ت فوتبال استان مارا همراهی کنند بزودی این باشگاه در

 لیگ دسته سوم کشور حضوری فعال خواهد داشت..!

 

قیطاسی افزود در هفته گذشته ما چند نوبت تست بازیکنان

 را داشتیم که تا اندازه ای بازیکنان را انتخاب کرده ایم البته ما

 از قبل هم روی این بازیکنانم شناخت کافی داشتیم چون

 سعی ما براین است که تیم بصورت بومی بسته شود و

 بازیکنان و کادر فنی همه بومی باشند و در این خصوص

مشکلی نداریم..

 

 

بی پولی فدراسیون فوتبال..

بی پولی فدراسیون فوتبال و تقاضای

 کارلوس کی روش از سران کشور

 در حمایت از تیم ملی فوتبال.

 

اردوی تیم ملی فوتبال در پرتقال

 برای دومین بار لغو شد! بسوزه

 پدر بی پولی!

 

 

 

صبر کاکا تمام شد/می خواهم از

 رئال بروم!

 

 

بارسلونا به سرمربیگری تاتابه

 قهرمانی سوپر جام اسپانیا رسید..

 

 

 

تعاون روستایی برای اجرای پروژه‌ها نیازمند اعتبار هستند

مدیرعامل اتحادیه تعاونی روستایی بیرجند گفت: تعاون روستایی برای اجرای پروژه‌ها نیازمند اعتبار هستند.

خبرگزاری فارس: تعاونی‌ها برای اجرای طرح‌ها نیازمند اعتبار هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، حمیدرضا قیطاسی ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی جایگاه سوخت شهری بیرجند با تبریک هفته دولت اظهار داشت: در این جایگاه سوخت چهار پمپ ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه ناظران نیز در این جایگاه‌‌ها حضور دارند، ادامه داد: در هر لحظه هشت خودرو در این جایگاه می‌توانند سوخت‌‌گیری کنند.

همکاری 15 نیرو در جایگاه سوخت تعاون روستایی

مدیرعامل اتحادیه تعاونی روستایی بیرجند تصریح کرد: مکان این جایگاه ایجاد ترافیک نمی‌کند.

قیطاسی با بیان اینکه تاکنون از طرف اتحادیه تعاون روستایی تامین اعتبار برای این جایگاه صورت گرفته است، اذعان داشت: همچنین این اتحادیه به بانک‌ها نیز مقروض است.

وی از همکاری 15 نیرو در این جایگاه خبر داد و یادآور شد: این جایگاه برای کمک به مردم تاسیس شده است.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی روستایی بیرجند خاطرنشان کرد: تعاون روستایی نیازمند تسهیلات با بهره کم است.

انتهای پیام/69010/ح20

علیرضا قیطاسی، مدیر امور سازمان بانک ملی ایران پاسخگوی تلفنی مشتریان بانکی

از هفدهم تا بیستم شهریور مدیران بانک ملی ایران پاسخگوی تلفنی مشتریان

به مناسبت هشتاد و پنجمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران، مدیران ارشد این بانک پاسخگوی سوالات تلفنی مشتریان خواهند بود.

در روز سه‌شنبه 19 شهریور ماه از ساعت 10 تا 11 عبدالرضا سیف و علیرضا قیطاسی مدیران امور بازرسی و سازمان و در روز چهارشنبه 20 شهریور ماه در همین ساعت محمود شایان و غلامرضا پناهی مدیران امور پشتیبانی و بین‌الملل جهت پاسخگویی به سوالات احتمالی هموطنان در واحد ارتباط مردمی این بانک حضور دارند.


هموطنان و مشتریان ارجمند می‌توانند در روزها و ساعات مذکور جهت طرح سوالات خود با شماره تلفن 64140 – 021 واحد ارتباط مردمی بانک ملی ایران تماس برقرار کنند.