نتیجه فینال مسابقه والیبال جام رمضان باشگاه

 ورزشی نوین نوفرست که بسیار جذاب و دیدنی بو دپس ازتساوی 2

 بر 2 دو  تیم کار به ست پنجم کشیده شد که درنهایت تیم پایگاه شهید فیروزی مقدم پیروز این مسابقه شد و تیم باشگاه نوین نوفرست به مقام نائب قهرمانی رسید .

البته وقفه ای ده دقیقه ای بعلت درگیری تماشاگران تاثیر بسزایی در ادامه بازی گذاشت بطوری که دو نفر از بهترین بازیکنان باشگاه نوین نوفرست یک ست از بازی بیرون رفتند و باعث باخت این تیم در آن ست شد.. 

پس از پایان بازی اهدائ جوایزی که از طرف باشگاه ورزشی نوین نوفرست تهیه شده بود توسط آقای اصغری ریاست  محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند به تیمهای اول تا سوم اهداء شد.. 

لازم به ذکراست که در شروع مسابقات مسئولین هیات ورزش روستایی و عشایری از مسابقات دیدن کردند و قول مساعدت درخصوص جوایز برای تیمهای اول تا سوم دادندولی متاسفانه نه تنها یک ریال کمک نکردند بلکه همان بکصد هزار تومانی که از بابت هزینه ورودی هر تیم نزد آقای اکبر چاجی بود ایشان بدون هماهنگی با باشگاه ورزشی نوین نوفرست پول را به حساب هیات روستایی و عشایری واریز نمود و مجددا از آن هیات چک به همان مبلغ دریافت نموده و به تیمهای اول تا سوم تحویل گردید تا چنین تصور شود که هیات روستایی و عشایری این جوایز را تهیه دیده است که مورد نقد و انتقاد همگان قرار گرفت واین حرکت خوشایند خیلی ها نبود.

 و درنهایت سرهنگ قیطاسی مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست افزود همان بهتر که این مسایل به خوبی آشکار شد و من برای فوتسال اجازه دخالت به احدی را نخواهم داد و تشکر خودم و مجموعه باشگاه را از آقای ابراهیم صادقپور که لحظه به لحظه تا پاسی از نیمه شب گذشته همراه و همگام باشگاه بودند و نیز از شورای اسلامی روستا که در این امر مهم ما را یاری نمودند اعلام می دارم امیدوارم در تمامی امورات زندگی و کاری موفق و موید باشند.

از آقای علیرضا نوفرستی ( علی مخابراتی) عضو محترم شورای روستا بی نهایت تشکر و سپاسگزاریم که در خصوص در اختیار گذاشتن سالن و آماده نمودن آن علی رغم بی توجهی در خصوص رعایت نظافت سالن توسط بعضی ها ولی برای بازی بعد سالن بسیار تمیز و مرتب بود که جای تشکر داردامیدوارم تا پایان مسابقات فوتسال نیز این روند ادامه یابد ضمن اینکه از تمامی تماشاگران استدعا می شود نظافت سالن را رعایت نمایند.

امید آن داریم که بتوانیم لحظات خوشی را برای شما میسر سازیم!