پیام مدیرعامل شرکت تعاونی روستایی عطار نوفرست

با سلام خدمت بازدیدکنندگان محترم http://www.up.98ia.com/images/7eciwk7sjmky02lzs.jpg

پیام جناب آقای حمیدرضا قیطاسی جهت تقدیر و تشکر از همکارانشان در شرکت تعاونی روستایی عطار نوفرست.

***********

و ان الله لهو خیر الرازقین      حج58

سال تولید ملی،حمایت از کار و سرمایه ایرانی گرامی باد.

همکاران گرامی در مجموعه توانمند شرکت تعاونی روستایی عطار نوفرست


فروش اثر بخش با عملکرد مطلوب برای موفقیت هر نوع کسب و کار بسیار حایز اهمیت است. امروزه، فعالیت های فروش در فعالیت های بازار یابی به ابزار کارآمدی تبدیل شده اند.

 فروش به عنوان بخشی از فعالیت های پیشبردی به ارتقای سازمان ها/ شرکت ها/ بنگاه ها کمک می کند و در عین حال مکمل سایر فعالیت های پیشبردی ( تبلیغات، روابط عمومی، بازار یابی مستقیم، کسب شهرت و محبوبیت است) و سبب افزایش اثر بخشی آن ها می شود.

 مدیریت فروش و فروش موفق مستلزم مهارت در شناخت انواع تیپ های شخصیتی و راه های کنار آمدن با آن ها، مهارت در ارایه ی توضیحات، آشنایی با تکنیک های فروش، کسب آگاهی در مورد رقبا و محصولات آن ها، مهارت در انجام مذاکرات تلفنی و حضوری، صداقت با مشتریان و ................. است.

بدین وسیله، موفقیت این مجموعه توانمند را در کسب رتبه ی واحد نمونه در بین سایر شرکت های توزیع و نیز داشتن مهارت های ارتباطی، صبر و حوصله برای به انجام و به اتمام رساندن یک فروش موفق با انگیزه و درک بالا؛ تبریک عرض نموده و این لوح تقدیر به رسم یادبود و قدردانی از تلاش های وافر شما تقدیمتان می گردد.

 امید آن داریم با همت والا و با آشنایی بیشتر با اصول و فنون فروش و علم بازاریابی به طور منظم و سیستماتیک و با استفاده از دانش ، اطلاعات ، ابزارها و راه کارهای نوین فروش، با اتحاد رویکرد فکری صحیح، مدیریت و سازماندهی فروش، درک نیازهای مشتریان و توسعه ی مهارت های ضروری مانند معرفی محصول و مذاکره با مشتری؛ همچون گذشته، فرآیند فروش را رونق بیشتری بخشید.

با علم اگر عمل برابر گردد                              کام دو جهان نیز میسر گردد

 

حمیدرضا قیطاسی

مدیرعامل شرکت تعاونی عطار نوفرست