صرفا جهت اطلاع آقایان دست اندر کار....

با سلام
ضمن عرض خیرمقدم خدمت یکایک شما بازدیدکنندگان محترم؛


یکی از دغدغه هایی که همواره گروه وبلاگ نویسی باشگاه نوین نوفرست داشته است این بود تا؛این وبلاگ فقط جنبه  پوشش خبری نداشته باشد و بتواند به ضرورت زمانی ابعاد مختلف وقایع را تحلیل و یا نقد نماید..
در این مطلب با توجه به نزدیک شدن مناسبتهای شعبان و الخصوص (ولادت حضرت مهدی(عج)    و جشن ویژه شب ولادت حضرت در نوفرست که همه ساله جمع بسیار زیادی از نوفرست های مقیم شهرهای کشور در آن حضور دارند .


چند نکته ایی لازم است خدمت عزیزان دست اندر کار گفته شود:


1-نحوی برگزاری جشن یکی از نکات بسیار مهم است شاهد هستیم تمامی برنامه معمولا عادت بر اینست که دقیقه آخر یا به اصطلاح  دقیقه 90 بسته شود که این امر باعث افت کیفیت جشن شده است.
2-مکان برگزاری ؛به عنوان یکی از شاخصه های مهم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است مناسب نبودن فضای نشست مدعوین باعث شده است که بعضا حاشیه هایی در حین اجرای مراسم داشته باشد.(اگر بتوانند از امکانات اردوگاه شهید بهشتی نظیر صندلی برای نشستن میهمانان استفاده شود مراسم از نظم  بالایی برخوردار خواهد بود.)
3-  نبود برنامه های مناسب (بعضا شاهد هستیم بدلیل عدم مدیریت صحیح برنامه های مناسبی تنظیم نمی شود ؛یکی از دلایل حضور مردم در این مراسم ها که این مطلب صحبت با آنها شنیده شد و این یک واقعیته بحث مولودی خوانی جناب آقای حاج ابوالفضل نوفرستی هست شاهد هستیم که معمولا آخرین بخش برنامه با زمان کم به ایشان اختصاص داده می شود که این واقعا یک کم لطفی است.

از دیگر موارد طنز های رکیک و یا تئاتر هایی که در شان و منزلت مردم نوفرست نیست و صرفا جهت خنده و خوشحالی عده ایی خاص برگزار می شود.
.
.
.
حرف ها بسیار است اما خواسته ایی که از بازدیدکنندگان محترم داریم اینست که راهکار ها،طرح و نظرات خود را اعلام کنند تا امسال مراسمی داشته باشیم که به یادگار برای حاضرین بماند.

*قبلا هم اعلام کرده بودیم حسب دستور مدیریت محترم باشگاه نوین نوفرست ؛در مراسم نیمه شعبان امسال بهترین بازیکن سال نود ؛معرفی خواهد شد .

*عزیزان بدانند تلاش های عوام اجرایی برای همه؛مشخص و خداوند نگهدارشان باشد؛اما نکته ایی که باید دقت کنند مخاطب هدفشان است ؛مردم نوفرست اکثرا قشری فرهنگی،تحصیل کرده و مسئول هستند و این سطح کیفی جوابگو نیست.  

* یک راهکاری که می شود؛ به دست اندکاران ثابت این مراسم پیشنهاد داد ؛اینست که هرساله به دلیل تجمع تمام نوفرستی های در این روز سال در روستا و داشته 3 هئیت بزرگ مذهبی در سه شهر کشور (مشهد،زاهدان و تهران)می توان به دو شکل طرح ارائه نمود یا اینکه اگر دوستان موافق باشند اسپانسری جشن را عهدار شوند یا اینکه برگزار کننده جشن باشند تا سطح عملکردی هئیت های مذهبی و توان آنها دیده شود.

گزارش تصویری جشن ولادت در سالهای گذشته

تلاش خادمین مراسم

فضای نامناسب نشستن مهمانان

شاید نبود اسپانسر هزینه های جشن یکی از عوام افت کیفی باشد...

شما نظر بدهید...