سرخپوشان برابر مردان آهنین و تقابل قرمز و آبی یک هفته قبل از دربی

قلعه‌نویی به استقلال رسید
 
خبرگزاری فارس: حساس‌ترین دیدار هفته ششم لیگ برتر فوتبال در تهران و بین استقلال و تراکتورسازی برگزار می‌شود.
 
خبرگزاری فارس: سرخپوشان برابر مردان آهنین و تقابل قرمز و آبی یک هفته قبل از دربی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*استقلال – تراکتورسازی تبریز؛ اوج هیجان در ورزشگاه آزادی
 
حساس‌ترین نبرد هفته در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود جایی که دو تیم اول و دوم جدول لیگ برابر هم صف آرایی خواهند کرد. استقلالی‌ها که در هفته پنجم توانسته‌اند فولاد قرمزپوش را در اهواز شکست دهند معتقدند پنجمین برد متوالی خود را برابر قرمزپوشان تراکتورسازی کسب می‌کنند اما امیر قلعه‌نویی به طعنه به علی فتح‌الله زاده سرپرست باشگاه استقلال گفته شاید او دکترای پیش بینی دارد!
 
این بازی جدا از جذابیت‌های فنی که دارد حاشیه‌های دیدنی هم می‌تواند داشته باشد آنجایی که قلعه‌نویی برابر استقلال قرار می‌گیرد. رویارویی امیر حسین صادقی و سیاوش اکبرپور با استقلالی‌ها نیز دیدنی است. البته استقلال در این بازی دو بازیکن ارزشمند خود را در اختیار ندارد. جاسم کرار مصدوم است و آندرانیک تیموریان محروم و وضعیت کیانوش رحمتی مصدوم نیز برای حضور در ترکیب اصلی تیم مشخص نیست. بنابراین استقلال تیمی بدون هافبک‌ دفاعی در این مسابقه است که باید به مصاف تراکتورسازی برود که مهدی کیانی خود را به دلیل درگیری با سرمربی در اختیار ندارد.
 
استقلال همانند پرسپولیس در این بازی و در آستانه دربی 71 برد می‌خواهد. این هدفی است که نراکتورسازی و قلعه نویی هم آن را دنبال می‌کنند تا به صدر جدول برسند.
 
جمعه همه انتظار نبرد زیبا و فوتبالی را از این دو تیم دارند و امیدوارند تماشاگران دو تیم روی سکوها در اوج هیجان رفتار کنترل شده‌ای داشته باشند تا زیبایی‌های فوتبال از بین نرود.