قلعه نویی: تیمی که 3 گل می‌زند ضد فوتبال بازی نمی‌کند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: وقتی در خانه استقلال سه گل به ثمر می رسانیم به این معنی است که ضد فوتبال بازی نکرده ایم.

خبرگزاری فارس: قلعه نویی: تیمی که 3 گل می‌زند ضد فوتبال بازی نمی‌کند
 
 
 
 
 
 
 
 
 
امیر قلعه نویی پس از برتری 3 بر 2 تراکتور سازی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی عنوان کرد. 2 تیم بازی خوبی ارائه کردند و به نظر من برنده اصلی هواداران بودند. با توجه به اینکه در تراکتور سازی مسئولیت دارم این برد را به هواداران خودمان تبریک می‌گویم و دستشان را می‌بوسم.
 
وی ادامه داد: دیداری که 5 گل داشته باشد و موقعیت‌های فراوانی در آن خلق شود از نظر کیفی خوب است. ما روی نقاط ضعف و قوت استقلال کار کردیم که اجازه دهید با توجه به اینکه آنها هفته آینده با پرسپولیس بازی دارند و ما نیز مسابقه داریم آنها را بیان نکنم.
 
قلعه نویی تصریح کرد: گل‌هایی که خوردیم روی اشتباه فردی بود. به ویژه گل دوم که ما در آن لحظات سوار بازی بودیم روی اشتباهات بچه گانه گل خوردیم و با تغییراتی که دادیم موفق شدیم.
 
سرمربی تراکتور سازی در مورد شانس قهرمانی این تیم گفت: با یک برد به هیچ کس جام نمی دهند. تازه کار سخت ما آغاز شده است و فردا باید بیشتر تلاش کنیم.
 
قلعه نویی در پاسخ به خبرنگاری که گفت: خیلی ها می‌گفتند تراکتور سازی شخصیت قهرمانی ندارد اظهار داشت: این حرف شما به طرفداران تیم ما و مردم استان آذربایجان شرقی بر می‌خورد. من این گونه می‌گویم که شاید می‌گفتند قابلیت قهرمانی ندارد نه شخصیت قهرمانی. تراکتور سازی پشتوانه خوب مردمی دارد.

وی گفت: 50 درصد تغییرات داشتیم و باید هماهنگ تر شویم و نگرش بازیکنان نیز بهتر شود، با این حال با یک برد در باره قهرمانی حرف نمی‌زنم.
 
قلعه نویی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که درباره نحوه برخورد باشگاه استقلال و مسئولان باهواداران تبریزی سؤال پرسیده بود گفت: من درباره مستطیل سبز صحبت می‌کنم اما باید بدانم تماشاگران تراکتور سازی استثنایی هستند. ما در این بازی احساس غربت نکردیم.
 
سرمربی تراکتور سازی در مورد اینکه تماشاگران استقلال او را به ضد فوتبال متهم کردند تاکید کرد: مشخص است وقتی که 3 گل می‌زنیم دیگر ضد فوتبال بازی نکرده‌ایم. به هر حال وقتی تیمی که می‌بازد از این صحبت‌ها مطرح می‌شود ولی از نظر من اشکالی ندارد. من عادت ندارم این گونه بازی کنم. حاج صفی مصدوم شد و ما مجبور شدیم تعویض کنیم پس وقت تلف نکردیم.
 
قلعه نویی درپاسخ به خبرنگار فارس درباره اینکه هواداران استقلال علیه او و سیاوش اکبر پور شعار دادند، عنوان کرد: من تمرکزم روی مسابقه است ولی باید طرفداران را دوست داشته باشیم. همین که جوان‌های ما می‌آیند و 7 و 8 ساعت از وقت‌شان را در ورزشگاه سپری می‌کنند خوب است. شما سری به پارک‌ها بزنید و ببنید چه خبر است. من ازهواداران استقلال دل گیر نیستیم اما به آنها توصیه می‌کنم به کسی فحش ناموسی ندهند. این رفتار زیاد خوب نبود.
 
قلعه نویی در پایان گفت: در نیم فصل دوم عیار تیم‌ها بیشتر مشخص می‌شود و من اکنون از قهرمانی حرف نمی‌زنم هرچند که با پتانسیلی که داریم می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم.
انتهای پیام/م