استقلال مغلوب نفت تهران شد/ بازی ضعیف شاگردان قلعه نویی

تیم فوتبال استقلال عصر سه شنبه در دیداری دوستانه مقابل نفت تهران مغلوب شد تا مشخص شود این تیم در غیاب بازیکنان ملی پوش خود شرایط چندان مطلوبی ندارد.

 


به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال عصر سه شنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف نفت تهران رفت. در این دیدار دوستانه که از ساعت 18:40 در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد، تیم نفت با 2 گل استقلال را شکست داد.

برای تیم فوتبال نفت تهران در این دیدار دوستانه مهدی خیری (14) و یرکوویچ (65) موفق به گلزنی شدند. این درحالی بود که تیم نفت تهران در دقیقه 83 توسط هادی شکوری یک ضربه پنالتی را از دست داد.

تیم فوتبال استقلال در دیدار برابر نفت تهران عملکرد ضعیفی داشت، به گونه‌ای که معدود تماشاگران حاضر در ورزشگاه دستگردی نیز از عملکرد این تیم ابراز گلایه می‌کردند.

آبی پوشان در این بازی علاوه بر نفرات ملی پوش خود مجتبی جباری و سیاوش اکبرپور را نیز به علت مصدومیت در اختیار نداشتند.

منصور ابراهیم‌زاده، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران نیمه اول مسابقه تدارکاتی مقابل استقلال را از روی سکوها دنبال کرد و در نیمه دوم برای هدایت شاگردانش به کار زمین آمد.

مهمترین اتفاق این بازی مصدومیت میلاد میداودی، مهاجم تیم فوتبال استقلال در اواخر نیمه اول بود. مصدومیت این بازیکن به گونه‌ای بود که ناچار به خروج که از میدان شد.