ترکیب ایده‌آل پرسپولیس را برای داربی پیش‌بینی کنید

به مانوئل ژوزه بگویید که کدام ترکیب در این داربی حساس جواب خواهد داد

استقلال و پرسپولیس روز جمعه برای هفتاد و پنجمین بار به دیدار یکدیگر خواهند رفت. قرمزهای پایتخت در حالی پای به این دیدار می‌گزارند که رتبه‌ی این تیم به بدترین حالت در چند سال اخیر رسیده‌ است.

 

 

آن‌ها که فصل را با امیدواری بسیار وخرید‌های پر سو وصدا آغاز کردند خیلی زود وارد بحران شدند.اما اگر آن‌ها بتوانند در این دیدار به پیروزی برسند می‌توانند به شرایط آرمانی خود برگشته و با امیدواری زیاد به ادامه‌ی رقابت‌های لیگ بپردازند در غیر این صورت اوضاع برای این تیم وخیم‌تر نیز خواهد شد.

 

پرسپولیسی‌ها در این دیدار به غیر از سوسا و احتمالا نوروزی  محروم و مصدومی ندارند و می‌توانند با همه‌ی بازیکنان خود به مصاف آبی‌ها بروند. به نظر شما ترکیب ایده‌آل قرمز پوشان در این دیدار چه باید باشد؟

آیا باز هم باید بنگر و مهدوی‌کیا از روی سکوها نظاره‌گر دیدار باشند؟! از بین زاید, انصاری‌فر و قاضی چه کسی باید در میدان باشد؟

یکبار دیگر سرمایه قابل توجه قرمزها را مرور کنیم:

آنها در دروازه گردان و نیلسون را دارند. در خط دفاع بنگر ، حسینی ، نورمحمد ، ماهینی ، پولادی و فشنگچی . در خط هافبک اقا زمانی ، نوری ، کریمی ، مهدوی کیا، کاظمیان ، سیف اللهی، علی عسگر  ومعدنچی . خط حمله هم که الی ماشاء الله...از انصاری فر و قاضی بگیرتا رضایی و ایمون زاید و نوروزی  .

 

نظر خودتان را درباره‌ی ترکیب ایده‌آل پرسپولیس برای داربی با ما در میان بگزارید.