ترکیب آرمانی استقلال را برای داربی انتخاب کنید

اگر شما مشاور نزدیک امیرقلعه نویی بودید چه ترکیبی را برای داربی به او توصیه می کردید؟

- در روز جمعه دو تیم استقلال و پرسپولیس برای هفتاد و پنجمین بار داربی پایتخت را برگزار خواهند کرد. استقلالی ها در حالی پای به میدان می‌گذارند که اخبار خوبی از اردوی این تیم درباره‌ی مصدوم‌هایشان به گوش نمی‌رسد.

پس از آنکه جباری خیلی زود نیمی از مسابقات لیگ را از دست داد, اکنون خبر می‌رسد که حیدری به طور حتم دربی را از دست می‌دهد و میداوودی نیز به احتمال زیاد در این دیدار حاضر نخواهد بود.

آبی‌ها برای پاک کردن کابوس اخرین دربی و ادامه‌ی بردهای پیاپی‌شان قبل از آن دیدار, به دنبال پیروزی در این بازی حساس‌اند. علاوه بر انکه انها برای بهبود شرایط‌شان در جدول به این برد نیاز دارند. به نظر شما ترکیبی که استقلالی‌ها را دراین دیدار می‌تواند به موفقیت برساند چه ترکیبی است!؟ به نظر شما آیا قلعه نوعی باز هم همانند دیدار های قبل باید به بیک‌زاده  فرصت حضور در این دیدار را بدهد یا از مهره‌های دیگرش بهره ببرد؟ جانشینان حیدری و میداوودی چه کسانی باید باشند؟

آنها از مهره های قابل توجهی سود می برند؛ از رحمتی در دروازه . منتظری ، حنیف ، حمودی ، بیگ زاده و صادقی در دفاع - ساموئل، نکونام، فابیو ، توزی ، زندی  و بائو در خط هافبک و برهانی ، منوچهری و اکبرپور در خط حمله.

نظر خودتان را درباره‌ی ترکیب ایده‌آل استقلال برای دربی با ما در میان بگذارید.