تجمع بانوان پشت در مجموعه ورزشی آزادی

با وجود اعلام ممنوعیت ورود بانوان به سالن 12 هزار نفره آزادی، برای تماشای دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و ژاپن، تعداد زیادی از بانوان به مجموعه ورزشی آزادی آمدند در حالی که از ورود آنها جلوگیری شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار دوم تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن در چارچوب آخرین مرحله گزینشی رقابت های لیگ جهانی ساعت 19:00 امروز یکشنبه در سالن 12 هزار نفری آزادی آغاز می شود.

امروز با وجود تصمیم قبلی برای بلیت فروشی اعلام شد که از حضور بانوان حتی بانوان خبرنگار به سالن 12 هزار نفری آزادی ممانعت می شود و فقط تماشاگران مرد می توانند این بازی را از نزدیک و به صورت رایگان تماشا کنند.

با این وجود تعداد زیادی از بانوان ساعاتی پیش از آغاز بازی به مجموعه ورزشی آزادی آمدند تا شاید بتوانند اجازه ورود به سالن 12 هزار نفری را بگیرند. البته تعداد زیادی از آنها وارد سالن شدند، اما در نهایت با دخالت ماموران یگان ویژه بانوان حاضر در سالن به بیرون هدایت شدند، ماموران یگان ویژه سعی در پراکنده کردن بانوان از مقابل مجموعه ورزشی آزادی داشتند، اما با این حال هنوز تعدادی از آنها منتظر هستند تا شاید به داخل راه پیدا کنند.