لبنان با 7 لژیونر به مصاف ایران می آید

رضا عنتر کاپیتان تیم ملی لبنان گران قیمت ترین و سرشناس ترین لژیونر لبنانی هاست.

 

تیم ملی لبنان سه شنبه شب در حالی مقابل ایران قرار می گیرد که تئو بوکر سرمربی آلمانی این تیم برای دیدار مقابل ایران و سپس قطر، 22 بازیکن را به اردوی تیمش دعوت کرده است که 7 بازیکن آن در باشگاه های خارجی توپی می زنند.به گزارش گل ،از بین این 7 بازیکن فقط یک نفر در اروپا بازی می کند و بقیه بازیکنان در لیگ های آسیایی حضور دارند. لژیونرهای حاضر در اردوی تیم ملی لبنان عبارتند از:

عباس حسن دروازه بان سوم لبنانی ها از 20 سالگی در سوئد است و اکنون در تیم نورکوپینگ در لیگ برتر سوئد دروازه بانی می کند.

یوسف محمد مدافع 32 ساله لبنانی ها در تیم الاهلی امارات عضویت دارد و یکی از سرشناس ترین فوتبالیست های لبنانی در یک دهه اخیر است. او تا سال گذشته در بوندس لیگا بازی می کرد و مدتی نیز کاپیتان تیم کلن بود.

بلال نجارین دیگر مدافع لبنانی ها که 31 ساله هست، اخیراً به تیم چرچیل برادرز هند پیوسته است.

رضا عنتر کاپیتان تیم ملی لبنان در تیم شاندونگ چین توپ می زند. او یکی از معروف ترین بازیکنان لبنان است که زمانی همبازی مهدوی کیا در تیم هامبورگ بود. عنتر سابقه 10 سال حضور در بوندس لیگا را دارد و به جز هامبورگ، برای فرایبورگ و کلن نیز بازی کرد و از 3 سال پیش نیز در این تیم چینی بازی می کند و با 17 گل زده دومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی لبنان است.

نادر مطر که در ساحل عاج متولد شده است، در تیم اسپانیایی کانیلاس بازی می کند که از تیم های رده پایین اسپانیاست.

حسن معتوک مهاجم 25 ساله لبنانی ها در تیم الامارات حضور دارد. او فصل قبل در تیم عجمان بازی کرد. اکرم مغربی 27 ساله که یکی از برترین گلزنان لیگ لبنان در یک دهه اخیر بوده است، به تازگی راهی لیگ هند و تیم چرچیل برادرز شده و همبازی بلال نجارین است.