مدیران و اعضای باشگاه فرهنگی و ورزشی "توسعه و عمران فردوس" وارد فردوس

فردوس خبر: عصر فردا روز دوشنبه 17 مهر ماه مسابقه فوتبال بین تیم های "توسعه و عمران فردوس" و "وحدت خاوران بیرجند" از سری مسابقات فوتبال لیگ آزادگان در محل زمین چمن شماره یک استادیوم ورزشی شهید درخشان فردوس برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فردوس خبر، پیش از ظهر امروز کاروان ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرستان فردوس موسوم به "توسعه و عمران فردوس" در میان استقبال ورزش دوستان و علاقه مندان و هواداران ورزش فوتبال شهرستان وارد فردوس شدند.

مراسم استقبال از این تیم ورزشی در محل هتل عماد نظام فردوس با حضور رئیس شورای اسلامی فردوس، نایب رئیس شورا، رئیس هیئت فوتبال، جمعی از پیشکسوتان فوتبال فردوس، برخی از جوانان و علاقه مندان و هواداران ورزش فوتبال و خبرنگاران "صدا و سیمای خراسان جنوبی"، "روزنامه خراسان" و خبرگزاری محلی منطقه ای "فردوس خبر" و خبرنگار فارس در فردوس برگزار شد.

این تیم 25 نفر بازیکن دارد و با سرپرستی جواد عبدی و سرمربی گری: علی نیکبخت و مربی دوارزه بان ها: سعید آرین، مربی بدن ساز: مهدی عزیزی، مدیر فنی: مهران طاهری، با مدیر عاملی: غلامحسین رجب زاده و سرمایه گذاری خصوصی دکتر محمدرضا امیرحسنخانی از این پس در عرصه فوتبال فردوس فعالیت های فرهنگی ورزشی خود را دنبال می کند.

اسپانسر این تیم شرکت "فراز پلیمر" شهرستان فردوس است.

تشکیل تیم فوتبال شهرستان فردوس موسوم به باشگاه فرهنگی و ورزشی "توسعه و عمران فردوس" با تدبیر، تلاش و همت محمدرضا امیرحسنخانی نماینده سابق مردم فردوس و طبس سرایان و بشرویه در مجلس هفتم تشکیل شده است.

گفتنی است: دکتر امیرحسنخانی در زمره فوق تخصص چشم پزشکی، رزمنده و جانباز دفاع مقدس، خیر برتر کشوری و سرمایه گذار خصوصی در شهرستان فردوس می باشد که از سال ها قبل با هزینه و سرمایه گذاری هایی در بخش خصوصی پروژه های بسیاری در شهرستان فردوس و منطقه را با هدف  ایجاد اشتغال پایدار و صنعتی شدن شهرستان فردوس در منطقه اجرایی و عملیاتی نموده است.

آپ تصاویر مرتبط و ادامه در خبر تکمیلی.

--------------------------------