پرسپولیس تا رسیدن به یک تیم خوب فاصله زیادی دارد

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: پرسپولیس تا رسیدن به یک تیم خوب فاصله زیادی دارد و برای بازگشتن به حالت عادی نیاز به زمان بیشتری دارد
 
رسول کربکندی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، در خصوص عملکرد دو تیم استقلال و پرسپولیس در دربی گفت: این شهرآورد جدا از تعصبات دو تیم و حساسیت بالای خود، تماشاگر پسند بود و دو تیم به دور از احتیاط بازی می کردند.

وی در ادامه در خصوص تیم استقلال گفت: آبی پوشان به لحاظ شکل تیمی بهتر از پرسپولیس بودند و خط میانی این تیم به خوبی ارتباط بازیکنان با  کریمی را قطع کرد و میانه های زمین را به خوبی در اختیار گرفتند.

کارشناس فوتبال کشورمان تصریح کرد: از میان بازیکنان استقلال 4-5 بازیکن عملکرد فوق العاده ای داشتند که جباری و تیموریان از این جمله‌اند، همچنین خط دفاع این تیم با وجود برخی اشتباهات کوچک، پوشش خوبی انجام دادند.

وی به ضربه پنالتی پرسپولیس اشاره کرد و گفت: این ضربه پنالتی اگر چه بر خلاف روند بازی برای پرسپولیس گرفته شد اما می توانست روند بازی را تغییر دهد و قرمز ها را بار دیگر به بازی برگرداند ولی شاگردان استیلی هم پنالتی را از دست دادند هم 2- 3 موقعیت گل را.

کربکندی یادآور شد: پرسپولیس لیگ برتر را ضعیف آغاز کرد و هواداران نیز از همان ابتدای فصل نسبت به این تیم بی حوصله رفتار کردند و آنها را تحت فشار قرار دادندو این عوامل باعث شد تا پرسپولیس آرامش و شرایط تیمی مناسبی نداشته باشد.

وی در پایان گفت: تیمی که در دربی بازنده باشد دچار مشکل می شود و برای بازگشتن به حالت عادی نیاز به زمان بیشتری دارد و به نظر من این تیم تا رسیدن به یک تیم خوب فاصله زیادی دارد.