نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف: در امر خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مناطق محرو

در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار  جدید بیرجند با نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی افزود: انتقال صنوف مزاحم به خارج
از شهر، ترمیم آسفالت خیابان‌ها از جمله مواردی است که باید از طرف شهردار جدید پیگیری و انجام گیرد .

 


به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف، حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی اظهار داشت: جای دارد از یکایک مردم شریف استان و همچنین ایران اسلامی برای خلق حماسه باشکوه 22 بهمن تشکر نمایم. عبادی در ادامه افزود: در مورد پیگیری اعتبارات شهرداری بیرجند رایزنی های با دکتر مجید امینی معاونت محترم برنامه ریزی استانداری خراسان جنوبی انجام خواهم داد.

-رضا زنگویی رئیس شورای شهر بیرجند: از ابتدای شروع به کار شهردار جدید در بیرجند ترمیم بدنه شهرداری و پیگیری پروژه‌های ناتمام شهرداری از مهمترین اولویت‌دار شهردار بوده است. وی در ادامه با اشاره به احداث کمربندی شهر اظهار داشت: برای اجرای کامل این پروژه نیاز به حمایت و همکاری اداره کل راه و شهرسازی است. باتوجه اینکه شهر بیرجند به دلیل وسعتی که پیدا کرده است شاهد افزایش پدیده مهاجرت از روستا به شهر است، می‌طلبد که مسئولان سند توسعه شهر بیرجند را با جدئیت پیگیری کنند.


- محمد حسن بشیری زاده عضو شورای شهر بیرجند با بیان اینکه اعتبارات در نظر گرفته شده از سوی هیأت دولت برای شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان مبلغ 60میلیارد تومان بوده است، افزود: متاسفانه از این اعتبار مبلغ اندکی به استان داده شده به‌طوری که برای مرکز استان حدود شش میلیارد در نظر گرفته شده است که این مبلغ برای شهر بیرجند کفایت نمی‌کند. وی در ادامه افزود: شورای شهر درخواست کمک بیشتری به شهرداری مرکز استان دارد یکی از مهمترین الزامات شهر تکمیل پروژه کمربندی شهر جهت کمک و بهره مندی شهروندان می باشد که همکاری و همیاری اداره را ه و شهر سازی را می‌طلبد.

-شهردار بیرجند: از ابتدای شروع به‌کار در این سمت بحث تعدیل نیروهای این سازمان در اولویت‌کاری قرار گرفته است/ با پیگیری‌های صورت گرفته دو سازمان فناوری اطلاعات و بهسازی شهرداری ظرف چند روز آینده حذف خواهند شد

دکتر عباسعلی مدیح در این نشست افزود: از نماینده محترم و دلسوز شهر یبرجند تشکر می‌کنم که نسبت به مسائل شهر بیرجند پیگیر هستند. شهردار بیرجند در ادامه تصریح کرد: در مورد پیگیری زمین فرهنگسرا و بحث انتقال مشاغل و صنوف مزاحم به خارج شهر باید به صورت جدی کار برنامه ریزی و بررسی آن انجام گیرد که پیگیری آنها در حال انجام است. مدیح تصریح کرد: در مورد مسائل فرهنگی نیز ساخت مساجد در پارک‌های بزگ شهر و ساخت مسجد در نقاط مختلف شهر هم در دستور کار شهرداری قرار گفته است.