متن پیام دهیار نوفرست در خصوص راهپیمایی 22 بهمن نوفرست

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست، حاج احمد بشیری زاده  ساعتی بعد از راهپیمایی، با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم روستای نوفرست در راهپیمایی 22 بهمن تشکر و قدردانی کرد+ متن پیام

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم همیشه در صحنه و انقلابی نوفرست در سی و چهارمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بار دیگر حماسه ای زرین و ماندگار  آفریدند و با بصیرت تمام، ندای رهبر معظم انقلاب خود را لبیک گفته و باردیگر باحضور در صحنه، آمریکا و تمامی دشمنان نظام اسلامی را از رسیدن به دسیسه های منافقانه و اهداف شوم خود ناکام و مایوس گذاشتند.

امروز مردم نوفرست  باردیگر ثابت کردند که درجهت تحقق آرمان های رفیع خود هرنوع سختی و مشکل را به جان می خرد و تا آخرین قطره خون از اهداف بلند انقلاب اسلامی  دفاع خواهد کرد .

اینجانب نیز به نوبه خود از اقشار مختلف مردم مبارز ،نستوه ، مومن، متدین، ولایت مدار و شریف نوفرست بواسطه حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن خالصانه تشکر و قدردانی می نمایم.

 امیدوارم با اتکال به ذات اقدس الهی و توجهات امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) و تحت زعامت رهبرمعظم انقلاب اسلامی قله های موفقیت، سعادت و بهروزی را بیش از پیش فتح نموده و همواره شاهد آبادانی و سربلندی در این دیار باشیم.انشاءالله.