با حضور مدیرامور سازمان بانک ملی ایران صورت گرفت/// افتتاح شبعه شهاب ملی

نخستین شعبه 'شهاب ملی' بانک ملی باحضور مسئولان ارشد این بانک در بیرجند افتتاح شد/ علیرضا قیطاسی مدیر امور سازمان بانک ملی: شعبه‌های 'شهاب ملی' به‌عنوان طرحی جدید و منحصر به‌فرد در سیستم بانکی کشور محسوب می‌شود که در راستای ارائه خدمات 24 ساعته به مردم راه‌اندازی شده است

به گزارش خبرگزاری بین المللی «نسیم» به نقل از روابط عمومی امور شعب بانک ملی خراسان جنوبی، علیرضا قیطاسی در مراسم افتتاح این شعبه در بیرجند اظهار داشت: طبق آمارهای به دست آمده هر ایرانی به‌طور متوسط دارای سه کارت بانکی است و لازمه استفاده بهینه از این کارت‌ها، توسعه بانکداری الکترونیک، آگاهی بخشی و ترویج بیش از پیش خدمات جدید بانکی در بین مردم است. وضعیت دستگاه‌های خودپرداز و پایانه فروش‌های نصب شده در خراسان جنوبی مطلوب ارزیابی شده و باید در راستای افزایش سطح عمومی فرهنگ استفاده از ابزارهای الکترونیکی حرکت کرد.

گفتنی است؛ افتتاح واحد‌های تمام الکترونیک "شهاب ملی" طرح جدید بانک ملی ایران است که برای نخستین‌بار در کشور عملیاتی شده است. این واحدها با هدف افزایش سرعت و امنیت دریافت و انتقال پول، کاهش هزینه عملیات بانکی و افزایش ساعات ارائه خدمات بانکی فعالیت می‌کنند.

 

لینک خبر: http://www.nasimonline.ir/NSite/FullStory/News/?Id=491467