مصاحبه با موسس باشگاه نوین نوفرست

گزارش مصاحبه با موسس

باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست

خبرنگار وبلاگ :

با توجه به اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست بین مردم بیرجند و مخصوصا مردم نوفرست از اهمیت خاصی برخودار است در این خصوص گفتگوی ویژه ای را با موسس و مدیرعامل این باشگاه انجام دادیم.

با ما همراه شوید...

 

خبرنگار وبلاگ:

باشگاه نوین نوفرست با مدیریت جناب آقای حمیدرضا قیطاسی فعالیت خود را در زمینه ورزش فوتبال که در این چند سال اخیر به یک صنعت بزرگ تبدیل شده آغاز کرد.

آقای قیطاسی اگه ممکنه از باشگاه بگید که در چه زمانی تاسیس شده و هدف شما از تاسیس مدرسه فوتبال و باشگاه چه بوده است؟

قیطاسی:

باشگاه نوین نوفرست در خرداد ماه 86 تاسیس شد و با هدف ترویج فرهنگ ورزش و جلوگیری از تبلیغات دشمن در بر هم زدن جامعه و نظم اجتماعی که این امری مهم و ضروری می باشد فعالیت ورزشی خود را شروع کرد. در ادامه مطلب هم اضافه کنم که از خطرناک ترین دشمنان داخلی فکر باطل می باشد که دشمن خارجی با تبلیغات وسیع و عمیق آن را در افکار ایرانیان می سازد فکر باطل برای هر شهروندی در هر موقعیتی اثر تخریبی برای فرد و جامعه دارد.

امیدوارم از این طریق بتوانیم کمکی برای نظام و جلوگیری از تهاجمات فرهنگی که پیشرو جوانان غیور کشور ماست داشته باشیم.

خبرنگار وبلاگ :

باشگاه نوین نوفرست در حال حاضر در چه رده های مشغول به فعالیت می باشد؟

قیطاسی:

فعالیت های باشگاه در دو حوزه خواهران و برادران تقسیم شده است .

در قسمت خواهران در حال حاضر تیم فوتسال نوین نوفرست دارای رتبه در شهرستان است . و در این راستا فعالیت می کنند.

و در قسمت برادران هم در مدرسه فوتبال بارسا بطور رسمی در رده های (نونهالان،نوجوانان،جوانان) مشغول به آموزش هستیم و همینطور تیم فوتسال نوین نوفرست امسال به خواست جوانان در مسابقات رمضان 90 حضور جدی خودش رو اعلام کرد کار زیاد است امید داریم و انشاءالله در این سال که از سوی ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه لله) سال جهاد اقتصادی نامیده شده حرکتی جهادگونه در راستای اهداف کشور و پرورش نخبگان ورزشی همراه با بصیرت افزایی گام برداریم .

 

خبرنگار وبلاگ :

و در پایان ؟!

قیطاسی :

باید همه دست در دست هم بدهیم تا جامعه ی ما یک جامعه سالم و ورزش دوست باشد و این شدنی است باید فرهنگ سازی شود باید وقت گذاشته شود خواهشم اینست سازمان های دولتی و بخش های خصوصی وارد میدان بشوند تا این نوجوانان و جوانان که آینده سازان جمهوری اسلامی هستند در محیطی رشد پیدا کنند که الگوی برای کشور باشند .

در آخر هم جای دارد تشکری داشته باشیم از مدیریت کل محترم سازمان تربیت بدنی استان  و ریاست محترم هئیت فوتبال استان و شهرستان بیرجند که نگاه جدی به ورزش فوتبال دارند برای این بزرگوار آرزوی توفیق خدمت به انقلاب اسلامی را دارم و برای مردم عزیز بیرجند آرزوی سلامتی و قبولی عبادات را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم .

والسلام.

24/05/90

ساعت: 21:00