پیام تبریک حاج احمد بشیری زاده به منتخبین شورای اسلامی روستای نوفرست

احمد بشیری زاده، دهیار سابق روستای نوفرست، با انتشار اطلاعیه ای ضمن تبریک به منتخبین این دوره از انتخابات شورای این روستا، از حضور حماسی مردم در پای صندوق های رأی قدردانی نمود.

متن این اطلاعیه که نسخه ای از آن برای این پایگاه اطلاع رسانی ارسال شده به شرح ذیل می باشد.

اطلاعیه

بسم الله الرحمن الرحیم

اینک که با حماسه ای دیگر در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگ زرینی به صفحات پربار و درخشان انقلاب اسلامی افزوده شد؛ جای دارد بزرگ ترین تبریک های خود را به خلق کنندگان واقعی این حماسه، مردم غیور ایران و به ویژه مردم شهیدپرور روستای عزیز نوفرست که باری دیگر دشمنان را ناامید کردند تقدیم دارد و از مردم گرامی و اعضا هیات های اجرایی، هیات های نظارت و ناظرین شورای نگهبان که تمام تلاش خودرا در برگزاری انتخاباتی سالم به کار گرفتند تقدیم نمایم.

امید است اکنون که مردم شریف و غیور رسالت سنگین خود را همچون گذشته به شایستگی به سرانجام مقصود رساندند، منتخبین مردم با تمسک به قانون اساسی و فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری در صدد خدمت به مردم شریف برآیند چرا که اکنون منتخبین نمایندگان همه مردم هستند.

بدینوسیله به برادران محترم آقایان محمدعلی نوفرستی، علیرضا نوفرستی و حسین نوفرستی منتخب مردم عزیز نوفرست، صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند منان توفیقات روز افزون را در ظل سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم(عج) برای شما بزرگواران مسئلت می نمایم.

و در پایان بنده به نوبه خود از حمایت های بی دریغ کلیه مردم فهیم و شریف نوفرست در دوران مسئولیت دهیاری و امور روستا تشکر و قدر دانی می نمایم.

 

احمد بشیری زاده
1392/03/25