ساعتی پیش سرهنگ قیطاسی اعلام کرد از سوی هیا’ت فوتبال استان خراسان جنوبی بصورت شفاهی به مربی تیم بزرگسالان این باشگاه(آقای محمدرضا سمیعیان) اعلام گردید که برای شرکت در مسابقات لیگ دسته سوم کشور آماده شوید!!!..

قیطاسی ضمن تشکر از مسئولین هیا’ت فوتبال استان به تمامی مربیان و مسئولان تیم ابلاغ نمود به دلیل عدم فرصت کافی هر کس بسرعت وظایف محوله را انجام تا تیم بتواند با قدرت هرچه تمامتر در مسابقات ظاهر شود..

ضمنا" نماینده باشگاه روز چهارشنبه جهت تکمیل مدارک به تهران اعزام میشود.ایشان از بازیکنانی که تاکنون قرارداد امضا’ننموده اند خواست حداکثر تا پایان روز سه شنبه فرصت دارند به دفتر باشگاه مراجعه و تکمیل مدارک نمایند..

باتوجه به اینکه روز پنجشنبه14 شهریور آخرین فرصت برای تکمیل و تحویل مدارک به فدراسیون فوتبال می باشدیعنی فقط دو روز فرصت است که این بسیار کار سخت و مشکلی می باشد ..ولی شدنی است ..

قیطاسی خاطر نشان کرد ای کاش هیا’ت فوتبال استان خراسان جنوبی کمی زود تر تصمیمش را می گرفت تا ما فرصت کافی برای بستن قراردادها با بازیکنان و سایر امورات اداری را داشتیم... 

 قیطاسی افزود اگر کارها بسرعت وبدرستی انجام گیرد ما در روز دوشنبه 18/6/92 بازی خوبی مقابل تیم وحدت خاوران بیرجند خواهیم داشت..