دعوت به همکاری

1-تاریخ فوتبال

(منظور تاریخچه فوتبال بیرجند-در حوزه فوتبال و سایر ورزش ها)

2-جامعه مجازی پیشکسوتان

(مهمترین بخش وبلاگ استفاده از دانسته های پیشکسوتان ورزشی می باشد که باید بطور جدی پیگیری شود.)

3-پرتال خبری

(اطلاع رسانی از وضعیت فعالیتهای فرهنگی ورزشی باشگاه ها و مصاحبه)

4-مطالب آموزشی

(چناچه شما قادرید مطالب آموزشی سودمندی را تالیف کنید ما خوشحال خواهسم شد تا مطالب شما را با نام خودتان بر روی وبلاگ قرار دهیم.)

5-تبلیغات

نظر به اینکه نجات دادن یک جوان از منجلاب و مفاسد اجتماعی به سوی میادین ورزشی امری مهم می باشد .

لذا از تمامی سازمان های دولتی و خصوصی و همچنین شرکت های محترمی که نگاه ویژه به ورزش دارند صمیمانه میزبان حضور آنها جهت بازدید از عملکرد باشگاه هستیم.

 

 

منتظر همکاری و پشتیبانی شما دوستداران باشگاه فرهنگی ورزشی نوین نوفرست هستیم...

/ 1 نظر / 8 بازدید
پایگاه خبری سبد نیوز (www.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.com)

ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی پایگاه خبری سبد نیوز پس از ماه ها تحقیقات آکادمیک و میدانی به این نتیجه رسید که تنها در سه حوزه فرهنگ و هنر ، اقتصاد و فن آوری اطلاعات اخبار و رویدادهای گوناگون را از ده ها خبرگزاری ، روزنامه ها، سایت ، شبکه های ماهواره ای و... جمع آوری کند و در بخش ها و زیر مجموعه های تخصصی در اختیار علاقمندان بگذارد. چناچه شما نیز همچون هزاران کاربر دیگر دغدغه هایی از جنس هنری ، اقتصادی و یا آی تی دارید با ما همراه شوید و در صورت تمایل می توانید آخرین اخبار این پایگاه را در سایت و یا وبلاگ خود داشته باشید، کد اخبار سبد نیوز را از آدرس زیر در وبلاگ خود کپی کنید: http://w‌w‌w‌.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.c‌o‌m/links.php با تشکر پایگاه خبری سبد نیوز w‌w‌w‌.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.‌c‌o‌m i‌n‌f‌o‌@‌s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s‌.‌c‌o‌m